EVENT: Halloween 2014

Temat na forum 'Archiwum - centrala' rozpoczęty przez użytkownika BA_Musa, 24 października 2014.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. foczunia84

    foczunia84 Cesarz forum

    Całkiem fajnie się zapowiada.Nagrody niezłe,roślinek też nie aż tak wiele.Planuję robić tylko na głównej i dzikiej łące oraz części wyspy,leśnej polany nie sprzątam.
     
    feniks1414 i ankak106 lubią to.
  2. florentyna

    florentyna Stary wyjadacz

    ja sprzątam wszystko i jadę na małych polach, jak co ewent:) muszę skończyć w piątek jakoś :) wolałabym, aby dłużej rosnące były na 8 godzin, z 6 będę miała wyrzuty sumienia, aby zasiać na noc, chyba róże polecą hihi
     
    feniks1414 i ankak106 lubią to.
  3. blazers

    blazers Wszystkowiedząca wyrocznia

    Dokładnie , a po raz kolejny lecą kury , króliki , krowy itd. Bzdura i tyle.
    Event jaki jest każdy widzi ;).
    Po sianiu nowych mrocznych na pnącze jestem tak zmęczony , że delikatnie odpuszczam.
    Powodzenia dla aktywnych rolników.
    Miś boski , załatwię go na G&T.

    Bry.
     
  4. dzeniu_ck

    dzeniu_ck Koneser forum

    nooo dajemy ten event:)
     
    foczunia84, 0olimpia0 oraz Sookie lubią to.
  5. zzizzie

    zzizzie Chodząca legenda forum

    Uff, nareszcie ktoś docenił misia xD
    Jest rzeczywiście boski xD
    Ja jednak zrobię ten event - tylko po to, żeby zdobyć boskiego misia xD
     
  6. blau_grana

    blau_grana Nadzorca forum

    Misiek wymiata :D
    Pokoje trzeba będzie robić po kolei? Czy mogę zawalczyć tylko o futrzaka? :D
     
  7. BA_Musa

    BA_Musa Guest

    Po kolei trzeba robić.
     
  8. blau_grana

    blau_grana Nadzorca forum

    Dzięki Musa :)
    Miśku drżyj, zbliżam się :D
     
  9. ma-ter

    ma-ter Komandor forum

    więc tradycyjnie:) rolniku do dzieła:)
    ale nagrody fajne to i milej się zasiada przed kompem;)
    szkoda, że nie ma roślinki 8h bo nocki i jak są goście (a wiadomo, że w te Święta Polska jeździ) wygodniej długorosnące...
     
    feniks1414 lubi to.
  10. ropuszka30

    ropuszka30 Mistrz forum

    Miś jest wstrętny, gram w farmę z synem,który ma 4,5 roku, uwielbia klikać na pnączu, nie wiem jak załatwić żeby się nie bał tego itemu... Chyba tfórca nie bardzo myślał co i dla kogo robi...
     
    morellaa lubi to.
  11. ma-ter

    ma-ter Komandor forum

    bez przesady...gorsze zabawki pojawiają się obecnie w sklepach:D:D

    no i miś ma tylko złe zamiary:p
     
    tarantula66, ankak106 oraz zzizzie lubią to.
  12. zzizzie

    zzizzie Chodząca legenda forum

    A to jest gra dla czterolatków...? 8)

    Pytanie mam: dlaczego "duszące pnącze" ma zęby...?
    Albo się dusi, albo się gryzie, szanowni botanicy z BP xD
     
    tarantula66, marmlada oraz Sookie lubią to.
  13. ropuszka30

    ropuszka30 Mistrz forum

    Nie przesadzam - mam wybór i nie kupuję badziewia, tak jak i nie kupuję i nie przyjmuję w prezencie zabawek militarnych - bo mam wybór i nic przez to nie tracę. Tu wyboru nie mam, bo jak nie wezmę tego itemu to nie uruchomię pnącza i stracę przez to jego profity :(

    Edit: Zizzie, a gdzie jest napisane, że nie jest dla czterolatków ??? Nie dostrzegam wskazań wieku minimalnego w tej grze.
     
  14. Sookie

    Sookie Chodząca legenda forum

    Ja myślę,że mamusia raczej powinna się zastanowić czy z 4,5 letnim dzieckem (dla którego ta gra nie jest stworzona) siedzi się przed komuterem czy np. na spacerze,albo bawi się z nim zabawkami dla niego przeznaczonymi. Wiesz staromodne klocki, edukacyjne zabawy ruchowe...
     
  15. zzizzie

    zzizzie Chodząca legenda forum

    Ja dostrzegam - w OWH na przykład ;)
    A co do misia, to chyba pomoże wyłączenie animacji... nieruchomy misiek nie budzi koszmarnych skojarzeń :)
     
    ankak106 i Sookie lubią to.
  16. zzizzie

    zzizzie Chodząca legenda forum

    Hmm... czterolatek samodzielnie czytający forum to zaiste ewenement 8)
    Ale w sumie rozumiem twoje obawy, misio - choć moim zdaniem świetny - może dzieciaka wypłoszyć i nawet w nocy go prześladować. Więc wyłącz animację przechodząc na pnącze, chyba innego sposobu nie ma.

    Cytat usunęłam, ponieważ post został usunięty.
    BA_Musa
     
    tarantula66, ankak106 oraz Sookie lubią to.
  17. -norbijas-

    -norbijas- Chodząca legenda forum

    moze w OWH jest ale na stronie logowania nie ma...;)
    [​IMG]
     
    marmlada lubi to.
  18. BA_Musa

    BA_Musa Guest

    ropuszka30 post usunęłam i proszę zaprzestać tu tej dyskusji.
     
    tarantula66 lubi to.
  19. zzizzie

    zzizzie Chodząca legenda forum

    Fakt, nie ma.
    To pewnie dlatego grafika tej gry zaczyna przypominać taki trochę gorszy sklep z zabawkami w takiej trochę gorszej dzielnicy ;)

    Ciekawa jestem swoją drogą, ile dzieci miałoby problem z tym misiem - znane mi dzieci zawsze kochały się bać, ale może to wina rodziców była.
     
  20. ankagdw

    ankagdw Chodząca legenda forum

    dokladnie takk...
    Z reszta farmerama to gra uzalezniajaca...juz nie wnikam w te aspekty głebiej ale...mysle dokladnie tak jak Ty;)

    A wogole co z tym misiem nie tak?jest superasny -moj synio zobaczyl i mowi ze fajny xDa ma 3,5 roku(i nie gra w farmerame-tylko czasem obrazki na forum oglada albo slonia hopsajacego do wiadra na bahamie-no i tego co jezdzi w miescie pociagiem oczywiscie tez(znowu bez czapki a juz chlodno-.-)
    Pozdrawiam wszystkich zwolennikow misia i opozycje i zycze dobrej zabawy podczas eventu xDxD:cry:
     
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.