EVENT: Halloween 2014

Temat na forum 'Archiwum - centrala' rozpoczęty przez użytkownika BA_Musa, 24 października 2014.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. BA_Musa

    BA_Musa Guest

    Nie będzie działał.
     
  2. gosiagosia60

    gosiagosia60 Chodząca legenda forum

    Jak jeszcze ktoś wspomni o baobabach,to pogryzę klawiaturę -.-A ja biedna na Franka,to skąpiradło cztero-kropelkowe,z SN zdana jestem :cry:
     
  3. chris975

    chris975 Fanatyk forum

    No nie da się ukryć, że to bardzo duże ułatwienie i pewnie dlatego nie ma już tego mini-eventu :(
     
    morellaa i Dorota1020 lubią to.
  4. Vaiot

    Vaiot Nadzorca forum

    o tak... tęsknie za ekspresem... udało mi się tylko raz z nim poromansować ;)
    a event robię :)
     
    feniks1414 i morellaa lubią to.
  5. gosiagosia60

    gosiagosia60 Chodząca legenda forum

    Ja się nie załapałam,nie chciał moich jabłonek :cry:
     
    morellaa lubi to.
  6. Vaiot

    Vaiot Nadzorca forum

    ja się załapałam i żałuje że nie miałam więcej kasy na zakup drzewek -.-
     
    morellaa lubi to.
  7. ferdek77

    ferdek77 Czeladnik forum

    a wrony , nietoperze , pająki to po co hodujemy jak nawet w halloween nie są potrzebne ?
     
  8. Deso

    Deso Zaawansowany

    Jak na event Halloweenowy, za dużo roboty nie będzie. Zrobię event po sadzonki oraz stajennych po nic więcej.
     
  9. zzizzie

    zzizzie Chodząca legenda forum

    Ech, że też jedyny item, jaki mi się w tej grze naprawdę podoba, musi być do zgarnięcia akurat w takim mozolnym sztampowym evencie :(
    Wyprzedaż maszyn poproszę ;)
     
    chris975, morellaa oraz oset53 lubią to.
  10. kabokazekana

    kabokazekana Fanatyk forum

    Sąsiadeczko i oczywiście będziesz miała towarzystwo....jak zawsze:)
    Pozdrawiam:)
     
  11. ropuszka30

    ropuszka30 Mistrz forum

    to ja już się ubiorę stosownie do okazji i zacznę narzekać - ilość badyli masakryczna :( cały 1.11 mi odpada bo mam cmentarny rajd a nie farmę w planie- ciężko będzie :(
     
    chris975 lubi to.
  12. iwonanana

    iwonanana Baron forum

    Po sprostowaniu pnacza, mam na nie ochote, niestety 2 dni mi wypadna, moze sie wyrobie? Trzeba bedzie wiecej SN zuzyc w zwiazku z wyjazdem, dobrze, ze nie skusilam sie pokropic mrocznych.
     
    kybek93 i chris975 lubią to.
  13. marmlada

    marmlada Fanatyk forum

    Dobry wieczór
    ja tam się tego misia boje:eek:, ale ten domek mi się spodobał, mimo, że taki duży, i szkoda mi go będzie na pnącze wepchnąć, (zakładając, że w ogóle się do pnącza doczłapie;)) no i już się nie mogę doczekać kolejnych pomarańczowych koni:p no a może tym razem będą żółtexD
     
  14. Alairë

    Alairë Generał forum

    A ja sobie chlapnęłam rano w slot mrocznych bukiecików tyle, żeby obleciało pełnię wraz z eventem halloween, a tu czytam właśnie, że nie będą działać.... :eek:
    No kurczaki w rosole >:(... Tego się nie spodziewałam :p.
    Wydawało mi się, że skoro taki mroczny event, to będzie tak jak przy pełni.
    Event będę próbowała ogarnąć oczywiście, ale byłoby cudnie gdyby była przed nim wyprzedaż super nawozu i super nawozu Zosi, bo muszę uzupełnić zapasy.
    Szkoda, że tego itemiku dającego sianogrosze nie można będzie mieć w dwóch egzemplarzach ;). Trzeba będzie polować kiedyś tam możliwość wymiany na G&T.
     
    chris975, marmlada oraz morellaa lubią to.
  15. morellaa

    morellaa Wszystkowiedząca wyrocznia

    Zawsze też mogą się przyplątać pomarańczowe ryby(byle nie żółte).....Naturalnie nie życzę:wuerg:xD
    A misio jest ohydny......brrrrrr.....za nic na świecie go nie postawię w ogrodzie,a na pnączu będę go odpalać z zamkniętymi oczami8)
     
  16. kybek93

    kybek93 Chodząca legenda forum

    Dzień dobry !
    Ja też ewent zrobię dla pnącza ,sadzonek i zagadkowych zagród .
    Pozdrawiam ewentowych zapaleńców
     
  17. puszapek1

    puszapek1 Stary wyjadacz

    ja tez jak najbardziej robie,dla pnacza i w sumie da samego robienia

    tez liczylam ze beda potrzebne ,chodowalam z zapalem,zapasy robilam i lipa ,troche bez pomyslu ten event

    Na forum łączymy posty za pomocą opcji edytuj.
    Edycje postów można poćwiczyć tutaj >>klik<<
    Zapraszam do lektury poradnika >>klik<<
    BA_Musa
     
    Ostatnio edytowane przez moderatora: 25 października 2014
    skaliwa, ma-ter oraz kybek93 lubią to.
  18. skaliwa

    skaliwa Fanatyk forum

    I bardzo dobrze, ze nie ma nietoperzy, bo musiałabym iść na targ wydać ciężko zarobione Sg. Wytarczy, ze musiałam zakupić kury i króliki, których prawie wcale nie miałam.
    A event zapowiada sie fajny, postaram sie jak najszybciej go zrobić, bo pod koniec tygodnia wiadomo, czasu będzie mało na farmerowanie.
     
    ankak106 i kybek93 lubią to.
  19. bari06

    bari06 Półbóstwo forum

    Ja też oczywiści będę robić ewent z nałogu, bo w końcu jestem farmerką i muszę pracować na farmie nawet w Halloween. ;) Szkoda tylko , ze bukieciki nie będą działać. Ale ewent da się skończyć i bez nich. :p
     
  20. florentyna

    florentyna Stary wyjadacz

    Witam! Według mnie udany ewent, zadbano o nasz czas, można go będzie skończyć przed 1 listopada przy odrobinie wysiłku, a i nagrody niczego sobie (chyba ze dwa lata nie chwaliłam ewentu, gdyż uważam, że takie wydarzenia powinny być rzadziej, ale dla graczy :) czyli krótko, łatwo i przyjemnie).
    PS. mam jeszcze uwagę do jakiegoś MOD-a, aby temu mieszczuchowi, który robił grafikę planszy przekazać, że nie stawia się pod płonącą świeczką bala siana, no chyba, że chce się podpalić całą farmę :)
     
    skaliwa lubi to.
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.