Opinie Event Grzybobranie

Temat na forum 'Archiwum - centrala' rozpoczęty przez użytkownika TL_Mouse, 12 listopada 2015.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. juliuszka

    juliuszka Generał forum

    Klasyka zawsze na TOP'ie:
    • A w TOP'ie polskim, proszę pana, to jest tak: nuda... Nic się nie dzieje, proszę pana. Nic. Taka, proszę pana... Dialogi niedobre... Bardzo niedobre dialogi są. W ogóle brak akcji jest. Nic się nie dzieje.
    • A polski farmer, proszę pana... To jest pustka... Pustka proszę, pana... Nic! Absolutnie nic. Załóżmy, proszę pana. Że jak polski farmer, proszę pana... Gra, nie?
      Widziałem taką scenę kiedyś... Na przykład, no ja wiem? Na przykład sieje pszenicę, nie? Proszę pana, sieje pszenicę... I proszę pana patrzy tak: w prawo... Potem patrzy w lewo... Prosto... I nic... Dłużyzna proszę pana... To jest dłu... po prostu dłu... dłużyzna, proszę pana. Dłużyzna..
      Proszę pana, siedzę sobie, proszę pana, na farmie... Pan rozumie... I tak patrzę sobie... siedzę se na farmie proszę pana... Normalnie... Patrzę, patrzę na to... No i aż mi się chce wyjść z... gry, proszę pana... I wychodzę...
    * Rejs oczywiście (delikatnie zmodyfikowany)
     
  2. aisunel

    aisunel Generał forum

    Ja nie sieje ja handluje i bawie sie super.Informacja z GORY,cysorz organizuje jakis bankiecik,ale tylko dla 13-tek,blizsze informacje nieznane.::))
     
  3. _Ola_Z_

    _Ola_Z_ Wielki mistrz forum

    tak, taka jest cena drzew
    po ile są owoce nie sprawdzę, bo jeszcze ich nie odblokowałam - najstarsza u mnie palma acai z tej komnaty
    a co do milionów potrzebnych na obsadzenie... zawsze jest jakiś cel :)

    zupkę zebrałam, a teraz czas jeszcze troszku popracować, bo się zaczytałam i zakibicowałam, a robota leży i czeka :)
    kciuki jednak wciąż trzymam
    mam nadzieję, że rano doping będzie podobny :)
     
    Ostatnie edytowanie: 18 listopada 2015
  4. Renia1920

    Renia1920 Komandor forum

    Coś z tą aktualizacją TOP jest nie tak dorzuciłam prawie za 2 mil i nie dopisało mi a lista się zaktualizowała
     
  5. stokrotka76

    stokrotka76 Komandor forum

    no i fajnie :D każdy znajduje dla siebie to co lubi....ciekawe czy nie handlujesz na moim targu i dlatego jest taki drogi :D :D :D
    Na bankiecik się nie łapię :)
     
  6. juliuszka

    juliuszka Generał forum

    Nie zawsze załapuje za pierwszym razem. Następny (albo jeszcze jeden) powinno być OK.
     
  7. aisunel

    aisunel Generał forum

    Teraz akurat kupuje,bo nie wiadomo co bedzie w piatek
     
    ross2, feniks1414 oraz dantic3 lubią to.
  8. janczurka

    janczurka Stały bywalec

    no i wlasnie o to chodzi, ze nie "wszystko, jak leci", tylko "jak ekonomia podpowiada".. kupowac tanio, sprzedawac drogo.... forum pelne jest podpowiedzi, trzeba je tylko przekopac od deski do deski...:)
     
  9. -MarekW-

    -MarekW- Cesarz forum

    - Ta... Ta... W tak pięknych okolicznościach przyrody... I niepowtarzalnej ...
    - Koń... Krowa, kura, kaczka... Kura, kaczka, drób...(...) O! Jest! Widzę! Droga ...
    - Droga do TOP 1000 :)

    Heloł Farmery ;) 100 mln rozbite - jedziemy dalej :DxD
     
  10. aisunel

    aisunel Generał forum

    Rano bylo 82.Tylko spokoj nas uratuje 13-teczki::))
     
  11. feniks1414

    feniks1414 Wszystkowiedząca wyrocznia

    Czyżby druga część eksperymentu..Cysorza...????:D
    Tak ,adin , dwa , tri, czietyrie.... tolka spokojna ...nasze rozczochrane....:p:wuerg:
     
  12. juliuszka

    juliuszka Generał forum

    Marku !
    Dobij jeszcze te niewielkie "dwójeczki" zakończone czwóreczką i już będzie wiatr w żagle !
    Łap wodza Wojtka pod pachy to i Pan Marian przyjdzie. (Bilonge, pdobrzynska)
    Reszta ekipy "177.777.776" również jest mile widziana, bo jednak Wasza pula może być na granicy ostatnich miejsc (oby nie poniżej).
    Ponoć w kupie raźniej (i cieplej). Każda mucha to potwierdzi...
     
  13. Krzychu64

    Krzychu64 Nadzorca forum

    Zimno tu na dole, mglisto i pusto.;)
    Obrałam zatem nowy cel, ale ... azjatycka wrona już się skończyła, a nikt nie chce moich alpak i innych cudaków. No nic, ... cierpliwie poczekam. Na razie uzbierane 8 nowych bańków w owocach. Jak da rade jeszcze wskoczyć to choć na chwilkę, ale tym razem celuję w poziom 110 000 000. Tylko czasu mało bo lista szybko się już zmienia.
    vencja, anndyj, fanfarm93 dzięki za rzemiosło. Już zagospodarowane.:)
     
  14. SMOD_Atena

    SMOD_Atena S-Moderator Team Farmerama PL

    Nie chciałabym Cię naciągać czy coś w tym stylu, ale też źle wymierzyłam i jakaś taka samotna na tej liście jestem :cry:;)
     
  15. juliuszka

    juliuszka Generał forum

    A to wszystko przez pośpiech ;)
    Spoko ! W piątunio będę tuż przy Tobie !
    A na koniec otwieramy wieeelkiego szampana ?

    * o ile nas nie przebiją i nie spadniemy z listy (?) (czego raczej nie podejrzewam)
     
  16. agatonka

    agatonka Czeladnik forum

    skoro to był najbardziej wyczekiwany event , to współczuję sobie i innym :cry:
     
    ross2 lubi to.
  17. feniks1414

    feniks1414 Wszystkowiedząca wyrocznia

    My tu z nerw wychodzimy..., rwiemy kędziory ...czochramy pandziory....:p:wuerg:
    Oj , Ty niedobra....tak nas zdradzić......;):p
    :D
     
  18. AnnDżelina

    AnnDżelina Chodząca legenda forum

    no i pękła bańka
     
  19. juliuszka

    juliuszka Generał forum

    To nie tak miało być... Zupełnie nie tak...
     
  20. nana290159

    nana290159 Książę forum

    Juliuszka i reszta 7 i innych naszych, powodzenia.
     
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.