Opinie Event Grzybobranie

Temat na forum 'Archiwum - centrala' rozpoczęty przez użytkownika TL_Mouse, 12 listopada 2015.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. -mala159-

    -mala159- Chodząca legenda forum


    moj targ jest chyba dziwny ;) a zarabiam na owocach drzewkowych,sprzedaje wiekszosc zapasow jakie mialam,nie skupowalam na targu,zapasy sa moje i dlatego bardzo to mi sie oplaci :):)
     
  2. Anuszki

    Anuszki Półbóstwo forum

    Bo to zadośćuczynienie teraz jest ;)
     
  3. dantic3

    dantic3 Chodząca legenda forum

    gratuluje fantastycznej nagrody też taką chcę :D
     
  4. -norbijas-

    -norbijas- Chodząca legenda forum

    poczekamy na Ciebie;) nie spieszno mi do wysokich lokat:)
     
  5. blau_grana

    blau_grana Nadzorca forum

    Masz farta kobito, a to chyba nie jest Twój pierwszy raz xD xD
     
  6. eMiodka

    eMiodka Młodszy ekspert

    U mnie dalej idzie jak krew z nosa :p Niebieskie grzyby już oddane, teraz walczę z zielonymi, za jakieś pół godziny powinnam skończyć i potem pomarańczowe będą na tapecie. O TOP-ie nawet nie marzę, za wysokie progi, za mała stodoła :D
     
  7. ankagdw

    ankagdw Chodząca legenda forum

    za to moze ostatni xDxD:cry::cry: nie no 2 x na pd i 2 x na sg chyba i ze 3 x do stodoly mi sie trafilo :music:
    kekun vel jowisz08 -za 5 minut aktualizacja -twoja kolej bo ci z przodu czapka macham [​IMG]
     
    Ostatnie edytowanie: 15 listopada 2015
  8. Krzychu64

    Krzychu64 Nadzorca forum

    Dzisiaj mam dużo siły by wskoczyć, ale pomarańczowe grzybki mnie jeszcze blokują. Niewiele, ale zamierzam się wyspać i normalnie ruszyć skoro świt rowerem do roboty. Zatem albo wieczorem się zobaczymy na chwilę na liście, albo zostanę smutnym milionerem:D Bo bidulkę stodołę muszę odciążyć.
     
  9. blau_grana

    blau_grana Nadzorca forum

    Oj tam, głowa do góry, cycki do przodu - za dużo w Tobie pesymizmu po tym powrocie ;)

    Proszę nie siać defetyzmu i pamiętać, że tjaktoj ma 3 dobre koła a nie jedno zepsute :pxD
     
  10. .Robaczek.

    .Robaczek. Generał forum

    Ja mam sporo owoców ale raczej kupionych po mniej lub bardziej okazyjnej cenie... mówię tu o owocach farmowych, a cena tych wzrosła ale bez szału. Lepiej jest z owocami wyspowymi ale tych mam znacznie mniej, poza tym jestem dopiero na ostrokrzewie paragwajskim te wyższe pewnie mają lepsze wzięcie... Chyba nie dane mi jest zostać królem biznesu:p:p A może po prostu u mnie jest więcej sprzedających niż kupujących. xDxD

    W sumie bardziej mnie ciągnie do przeglądania listy top niż ofert na targu xDxD Sama bym chętnie wzięła udział, może zamiast sprzedawać zostawię sobie na przyszłość:p
     
  11. Brjeżka

    Brjeżka Naśladowca mistrzów

    event skończyłam, wejściówki imprezowe zgarnęłam i od tej pory poluję na "strachy" na kole fortuny, a te złośliwe bestie jak na złość się pochowały :cry:
    topkę obserwuję, kibicuję i opieram się pokusie wrzucenia czegoś :)
     
  12. ankagdw

    ankagdw Chodząca legenda forum

    tjaktoj mnie przekonal -dobzie ;)

    jowisz08 no jak tam wrzucasz cos?:p
     
  13. babusia-

    babusia- Forumowy żółtodziób

    podwójne grateczki:D
    mnie w trakcie eventu na kole trafiło się +100 % do stodoły,pierwszy raz odkąd gram:D
     
  14. -rybka24-

    -rybka24- Chodząca legenda forum

    [​IMG]
    Dla Naszych Graczy walczących w TOP :)
    Jestem z Wami całym sercem :) :) :)
     
  15. juliuszka

    juliuszka Generał forum

    Czyżby indywidualna rywalizacja ?
    A może to Aniu tylko taki kapiszon, zamiast fajerwerków ?
    Końcówka pokaże.
     
  16. {Monia}

    {Monia} Komandor forum

    Masz super targ. U mnie minimalne wzrostu cen, lepsze widuję podczas eventów.
     
  17. niesamowitusia

    niesamowitusia Książę forum

    Na miejscach 270 -275 ten same kwoty i wszyscy te same herby o_O

    Za walczących trzymam kciuki!! :D
     
  18. ankagdw

    ankagdw Chodząca legenda forum

    no liczylam na to rzucajac propozycje ,ze troche sie rozrusza i watek i rywalizacja i conieco zabawy bedzie ...no poczekamy moze sie kolega odezwie:D
     
  19. morellaa

    morellaa Wszystkowiedząca wyrocznia

    Witam wieczorkiem:).
    Niezła już "banda" z nas na siódemkach jedzie w TOP-iexD,ale coś czuję,że musimy się niedługo przesiąść na inne cyferki;).
    Mnóstwo polskich herbów na liście(szkoda,że nie wszystkie są biało-czerwone),wydaje się,że Polacy stanowią większość i oby wszyscy się utrzymali do końca,czego serdecznie Wam i sobie życzę:inlove:.
    Świetny pomysł z tymi barwami narodowymi i fajnie,że w nas taka siła i moc!
     
  20. {Monia}

    {Monia} Komandor forum

    Ten z miejsca 263 EXTAZu to z mojego targu jest. Kasy ma jak lodu, kolorowańcami namiętnie handluje.
     
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.