Opinie Event Grzybobranie

Temat na forum 'Archiwum - centrala' rozpoczęty przez użytkownika TL_Mouse, 12 listopada 2015.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. ankagdw

    ankagdw Chodząca legenda forum

    to sie ustawie oczko nizej albo wyzej co by scisku nie bylo :p
     
  2. jowisz08

    jowisz08 Okazjonalny autor

    :inlove:xD
    bo nie masz z czym ..itp..
     
    dantic3 lubi to.
  3. ankagdw

    ankagdw Chodząca legenda forum

    zapraszam do udzialu w topie -mozemy sie poscigac xDxD:cry::cry::cry:jak mi braknie towaru to gumiaki wrzuce i oszczednosci ze skarpety wyjme -ale wiesz ... chyba nie bedzie potrzeby wiec spokojna twoja 8)

    z tym wyscigiem to powaznie-przynajmniej beda jakies emocje :music:
     
    Ostatnie edytowanie: 15 listopada 2015
  4. _Ola_Z_

    _Ola_Z_ Wielki mistrz forum

    sama nie biorę udziału w zawodach, ale trzymam kciuki i kibicuję
    pamiątkowe zdjęcie na liście wczoraj sobie zrobiłam, a dziś kupa handluję i jest ok
    listę ok "7" bardzo milo się ogląda więc ciesze się z każdego, który do niej dołączył (ze wszystkich biorących udział się cieszę)
    a gdyby kiedyś brakło Ci chutneja, to wiedz, że zawsze Cię nim poczęstuję :)
     
  5. jowisz08

    jowisz08 Okazjonalny autor

    no to 251= ml dawaj ,, kuken..nik innny
     
    dantic3 lubi to.
  6. Mariolka7214

    Mariolka7214 Wszystkowiedząca wyrocznia

    Trza do Macieja zadzwonić ;)
    Dawaj jedynki, też ładnie wyglądają;)xD
     
  7. Krzychu64

    Krzychu64 Nadzorca forum

    Zielone i czerwone grzyby oddane. Jutro na 100% oddam resztę i .... co dalej?
    Doradźcie. Od ubiegłego roku spokojnie robię zapasy owoców, zatem mogę bez jakiegokolwiek bólu dla spiżarni oddać 55 milionów. Mogę to równie dobrze sprzedać i spać na górze zarobionych SG, tylko czy będzie mi wygodnie ...?;)
    Korci zaryzykować, bo nigdy na TOP-ie nie byłam. Pal licho nagrody, liczy się towarzystwoxD. Tylko po tej 55 mln zacznę się już mocno wyprzedawać. I to dalej nie problem bo co mi tam piksele. Do 100 mln jakoś dociągnę na oparach zapasów wszystkiego co mam, ale czy to wystarczy? Wpaść na listę na moment i z niej wypaść ...?:wuerg::oops: A potem może jeszcze inwestycja w psychoterapeutęxD
    Proszę o analizę mojego przypadku i podpowiedź czy mam iść w handel już teraz i sobie głowy nie zawracać, czy obserwować ruchy na liście. Czy spać niewygodnie na milionach czy wsiąść na roollcaster ?:p
     
  8. eviczka123

    eviczka123 Czeladnik forum

    Nic nie kumam, nie ma mnie na liście>:( Chyba jestem nie mile widzianaxD. Mam przwie 30 000 000 i nie wiem czy dalej w to się bawićxD
     
    feniks1414, dantic3 oraz .Robaczek. lubią to.
  9. Shira999

    Shira999 Komisarz forum

    Nie wiem ekspertem nie jestem - ale obawiam się, że 100 mln to będzie za mało.
    W tamtym roku na końcówkę było 127 mln - a w tym roku może być (według przewidywań tych co się znają) trochę więcej.
    Więc na Twoim miejscu raczej bym wybrała spanie niewygodne na milionach :D:D:D
     
  10. {Monia}

    {Monia} Komandor forum

    55 mln to za mało, 100 raczej też, tak około 150 mln to trzeba mieć, żeby o Topie myśleć...
     
  11. ankagdw

    ankagdw Chodząca legenda forum

    pozwolisz ,ze siac skoncze 8)zaczelam event przed 12 dzisiaj wiec wyzej wałka nie podskocze -.- kuken powiadasz...juz gdzies chyba widzialam bo nik kojarze ale moze sie myle .
    behehehe xDxD:cry::cry: nie mam odrzutowych gumiakow zeby tak szybko pobiec :p ale spokojnie jeszcze dzisiaj dam rade 8)
     
  12. Agata00755

    Agata00755 Chodząca legenda forum

    Dopiero skończyłam I część, powolutku, bez pośpiechu.
     
  13. FAJNAFARMAXXXL

    FAJNAFARMAXXXL Hrabia forum

    Sprawdzałam , jesteś na liście, trzymam kciuki za naszych dzielnych topowiczówxDxDxDxD
     
  14. juliuszka

    juliuszka Generał forum

    Ale na liście wylądujesz w ekipie Cysorza ?
     
  15. Mariolka7214

    Mariolka7214 Wszystkowiedząca wyrocznia

    jesteś na 807 pozycji w tej chwili ;)
     
  16. Krzychu64

    Krzychu64 Nadzorca forum

    OK. Mam myśleć jak je zdobyć czy ... zarabiać? Co byś teraz zrobiła na moim miejscu?
     
    feniks1414, dantic3 oraz FAJNAFARMAXXXL lubią to.
  17. orkiszowiec

    orkiszowiec Baron forum

    Od siódmej rano wsad do wora przyrasta średnio 312 tys. co 10 minut.
    Obawiam się, że Twój wkład wystarczyłby tylko do jutra...
     
  18. Agata00755

    Agata00755 Chodząca legenda forum

    Myślę i myślę i ciągle jestem niezdecydowanaxD:cry::cry::cry:


    Póki co czekam na rozwój, nie wrzucę dopóki nie będę pewna, że próg będzie taki, że utrzymam się na liście :p
     
  19. ankagdw

    ankagdw Chodząca legenda forum

    ty nie mysl -jak sie bawic to sie bawic ,drzwi wywalic okna wstawic xDxD:cry::cry:
     
  20. -rybka24-

    -rybka24- Chodząca legenda forum

    [​IMG]
    Kibicuję Naszym Graczom !!!! :) :) :)
     
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.