Opinie Event Grzybobranie

Temat na forum 'Archiwum - centrala' rozpoczęty przez użytkownika TL_Mouse, 12 listopada 2015.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. -norbijas-

    -norbijas- Chodząca legenda forum

    nie zgodze sie z Toba ze wszystkie osoby ktore sa na liscie wydaly kase na koszyki..teoretycznie podsypujac sn oraz snz wszystkie zasiewy mozna event skonczyc juz teraz a do tego nie jest potrzebna realna kasa i wedlug mnie sa juz takie osoby bo ja np za 2 h bede z nim gotowy a nie wydalem zadnej zlotowki na ten event..
    edit
    powoli w watku robi sie nie milo ..kto z jakiego kraju ile wydaje na gre i takie klimaty zaczynaja tu krolowac nie dobrze farmerzy oj nie dobrze
     
  2. toDzasta

    toDzasta Komandor forum

    A tam będę przeszkadzać, przecież grzybobranie, czy dożynki wymagają pełnego skupienia:music:xDxD
     
  3. {Monia}

    {Monia} Komandor forum

    Ja odnosiłam się tylko pierwszych trzech, góra dwóch co po godzinie już byli na liście.
     
  4. gadek

    gadek Fanatyk forum

    Witam grzybowo;)

    Ja sieję tylko na głównej i bahamie,nie chce mi się farmy demolować,bo nie ma po co:)
    Wypadajek 208,też nie wiem po co,bo w TOP-ie nie biorę udziału:p

    To kiedy zaczynamy kibicować naszym [​IMG]
    Bo się nudzęxD
     
  5. Bronek82

    Bronek82 Hrabia forum

    Ja gram w tę grę rok i 8 miesięcy o do tej pory wydałem 16 zł (8 zł za drugi zawód w rzemiośle i 8 zł za zakup 350 FL) i nie mam zamiaru wydawać więcej realnej kasy, bo to tylko gra.
     
  6. _Ola_Z_

    _Ola_Z_ Wielki mistrz forum

    znaczy się jeszcze dziś naszych powitamy na liście :)
     
  7. Kathea

    Kathea Baron forum

    Po 9-10 godzinach ok, można skończyć, ja sama za chwilę będę miała z głowy różowe grzyby, a za trzy godziny niebieskie. Ale nie wmówisz mi że event można skończyć w przeciągu godziny bez ładowania realnej gotówki. A właśnie mniej więcej po godzinie pojawiły się pierwsze osoby w topie.

    Tak szczerze, to mam totalnie gdzieś to kto i ile wydaje kasy na grę,, to ich kasa nie moja a co za tym idzie nie moja sprawa. Po prostu spodziewałam się czegoś innego po dożynkach. Ale tak jak pisałam już jakiś czas temu, to tylko piksle. Jak mnie znudzą to znajdę inne, ciekawsze piksele i tyle.
     
  8. est-orka

    est-orka Fanatyk forum

    Dobry wieczór:)
    Tak Moniu ...ukończenie pierwszemu I część eventu, nie ma nic wspólnego ze zwycięzcą w TOP-ie.
    A co do zakupów koszyków i wydania ojro ..... to nie musi wcale tak być...
    miałam nazbierane tyle .. [​IMG] ... zostało mi tyle ...[​IMG]
    Zużyłam: SN = 2581 szt. i SNZ = 1251szt.
    I zapewniam, że gdybym pobawiła się w dokładne wyliczenie ile jakich pól podlewać....zużycie nawozów byłoby mniejsze.
    Przy roślinkach rosnących:
    4godz. = 0,35godz.
    5godz. = 0,44godz.
    6godz. = 0,52godz.
    8godz. = 1,10godz. ...... to żaden wyczyn skończyć sianie 11 250 szt. grzybków w 5 godzin od rozpoczęcia eventu.

    Gdyby ktoś twierdził, że taką ilość nawozu musowo zakupić...to myli się bardzo.
    Nawóz mam z Wielkich:[​IMG]

    A i zapomniałam o najważniejszym..... I część eventu już zakończyłam:
    [​IMG] ....kłódeczka odblokowana:)

    Powodzenia wszystkim życzę:)
     
  9. Krzychu64

    Krzychu64 Nadzorca forum

    Pierwsze grzyby do zalewajki juz rosną. Nie było ich w tym roku w lasach to ... dobre i te tutaj :), zwłaszcza, że takie kolorowe :D
    Nagrody nagrodami , ale najważniejsze ... kibicowanie, no i .... drobny handelek :p
     
  10. FAJNAFARMAXXXL

    FAJNAFARMAXXXL Hrabia forum

    A ja rozsiałam wszystkie grzybki i nudze się . Dodam tylko,że gram 2 miesiące , a kasa , czy to ważne ? kogo to obchodzi ? Mnie nie. Trzymam kciuki za naszych topowiczówxD:inlove:xD
     
    Nutka i toDzasta lubią to.
  11. wilandra

    wilandra Analityk forum

    OMG :) Mamy wyjmować pompony dla Ciebie na TOP?
     
    Nutka i FAJNAFARMAXXXL lubią to.
  12. gretag

    gretag Chodząca legenda forum

    Brawo !

    Estorko, czy można oddawać pióra papuzie i jajka? Teraz możesz już sprawdzić.
     
  13. carlain21

    carlain21 Chodząca legenda forum

    Zgodzę się z Tobą,że da się to zrobić bez koszyczka,ale dopiero po kilku h od eventu,robiąc tak jak to jest w Twoim przypadku.
    Sam jednak potwierdzisz,że 1-2h po rozpoczęciu eventu,nie jest to możliwe,że już jest gracz w TOP,bez kupienia koszyka??

    Nie przemawia przeze mnie zazdrość czy też inne negatywne cechy. Po prostu to był element zaskoczenia,taki sam jaki był po przeczytaniu poradnika:)
    Każdy gra tak jak jemu odpowiada,ma możliwości i tak jak lubi:)

    Miło mi będzie zobaczyć jak najwięcej naszych na liście TOP,wiem,że to jest takie ukoronowanie pracy całoroczne lub kilkumiesięczne.
    Nie liczy się też dla mnie ilość towaru oddanego w SG, ważne,aby to miejsce było zdobyte uczciwie i tak,aby się załapać a "niewiele" też stracić.
     
  14. gosiagosia60

    gosiagosia60 Chodząca legenda forum

    No ja bym musiała zakupić -.- U mnie takich pozycji wcale nie ma.I bez urazy ale jak widzę takie screny,to ciśnienie od razu mam 220 :D I tak sobie myślę,że mogą robić teraz wszystkie eventy pod młodych graczy-Was, z drzewami i tak nigdy nie dogonimy.-.-To se idę teraz pod moja jabłonkę XXL,pomarzyć o Zielonym Pociągu....;) A za Was kciuki mocno trzymam8)
     
  15. -norbijas-

    -norbijas- Chodząca legenda forum

    tego nie powiedzialem ze mozna skonczyc go w godzine ale mozna tak jak Oreczka w 5 h a takich osob jest sporo :)
    tylko ze te osoby nie pisza o tym by nie byc posadzonym o wydawanie realnej kasy
     
  16. draculik34

    draculik34 Chodząca legenda forum

    Gratuluję estoreczko :)
     
  17. -mala159-

    -mala159- Chodząca legenda forum

    [​IMG]

    u mnie wyglada tak i dzisiaj powinnam skonczc z czubajka,nie wydalam ani centa i nie mam zamiaru :p :p,a norbi i oreczka maja racje to szczesliwcy ktorzy maja baobaby moga chyba tak moge powiedziec szybciej skonczyc ten podstawowy event :p :p :p
     
    Ostatnie edytowanie: 13 listopada 2015
  18. aisunelll

    aisunelll Stały bywalec

     
  19. gadek

    gadek Fanatyk forum

    k.tynka - zawsze w czołówce,toć nasza ci ona [​IMG]

    Hani nie ma [​IMG]
     
  20. est-orka

    est-orka Fanatyk forum

    Pompony :music:.... przydadzą się dla wszystkich Naszych startujacych w TOP-iku :) także proponuje poczekać na resztę Farmerów:)
    Dziękuję:) ...ale to jak pisałam, żaden wyczyn ..... dysponowałam czasem na i nawozami.
    Co do sprawdzenia piór..... miałam zamiar poczekać na kogoś z naszych :) ale zaraz coś tam wrzucę i sprawdzę.
    ______________________________
    EDIT.
    Można oddawać wszystkie produkty...hydranty też:)
    [​IMG]
     
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.