Opinie Event Grzybobranie

Temat na forum 'Archiwum - centrala' rozpoczęty przez użytkownika TL_Mouse, 12 listopada 2015.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. SMOD_Atena

    SMOD_Atena S-Moderator Team Farmerama PL

    .kiwi2., jeden z Twoich zdublowanych postów usunęłam.

    A w temacie, kilka pięterek przez noc spadłam, w zapasie mam jeszcze z 700 i mam nadzieję, że jednak zatrzymam się w pierwszej 500-ce, liczę się jednak z tym że może zdarzyć się tak że i 210 mln będzie za mało i kilka listków sałaty jeszcze mam. Trzymam mocno kciuki za wszystkich :)
    yasminka1967, trzymaj się mocno ;)


    Aisha1969, jeśli mogę coś doradzić, to czy nie lepiej byś wyszła gdybyś sprzedała te kolorowe zwierzaki i kupiła owoce ? Korek ma ładną wartość np.. czy awokado, papaja, liczi, albo róże ;) Wszystko zależy od cen na targu ;)

    Aniu teraz ja mam powód żeby coś dorzucić ;)
     
  2. visa77

    visa77 Komandor forum

    Jak tam kochani emocje? Dajecie radę? Wrzucajcie do wora BP :) to nic że będzie pusta stodoła ale satysfakcja zostanie że się udało :) Powodzenia i trzymam mocno kciuki chociaż palce już bolą :)
     
  3. kasiula...

    kasiula... Okazjonalny autor

    hejka a możecie mi powiedzieć czy wartości towaru oddawanego do top są takie same jak w stodole?
     
    dantic3, ross2 oraz .Robaczek. lubią to.
  4. .Robaczek.

    .Robaczek. Generał forum

    filmik ?? jaki filmik?? ja nie wydaje na grę kasy, jakoś sobie radzę ale o filmiku nie słyszałam, no chyba że chodzi o kino które częściej jest zamknięte niż otwarte... -.-
    Bez kasy tez można grać i swobodnie robić eventy, nie przeszkadza mi że nie kupuje ts'ów, super pasz i innych bajerów... najbardziej mi przeszkadza brak kombajnu... jest tyle tych łąk że ręczne zbieranie zajmuje coraz więcej czasu, dlatego zwykle tak sieje by zebrać 2 razy dziennie... z kombajnem miałabym więcej możliwości, na pewno miałabym więcej towaru w stodole i więcej Sg. Ale nawet nie wiem ile kosztuje kombajn na miesiąc plus siewnik, bo to chyba oddzielnie się kupuje.... mógłby ktoś mi powiedzieć, tak z ciekawości.??


    A wszyscy Ci rozczarowani TOP.em teraz jakoś znajdują drogę na forum by się pożalić... a czemu nie znaleźli jej wcześniej by się poradzić???
     
  5. SMOD_Atena

    SMOD_Atena S-Moderator Team Farmerama PL

    Tak, dokładnie takie same wartości jakie towary mają w stodole są liczone kiedy oddajesz do TOP, nie te z targu.
     
  6. PiraSolo

    PiraSolo Młodszy ekspert

    Pomocnicy na miesiąc (kombajn, siewnik, stajenny i budowniczy - razem) w promocji kosztuje 40 zł, bez promocji 60 zł.
     
  7. juliuszka

    juliuszka Generał forum

    I jeszcze ten nowy - na pnącze - jest w pakiecie.
     
  8. ross2

    ross2 Komandor forum

    Hejka:inlove:
    o ile dobrze czytam rady tych "madrych glow" to kolorowance nie oplaca sie dokladac do wora (za slaby przelicznik). Gnaj z nimi na targ ,nawet spusc z ceny a za te miliony kup owoce i wtedy dokladaj do wora .Wiec do boju bialo-czerwona druzyno:inlove::inlove::inlove:
     
  9. miszcz2011

    miszcz2011 Czeladnik forum

    do lamentujących
    Do tej pory nigdy nie brałem udziału bo byłem za biedny z towarami w stodole. teraz przekalkulowałem wrzuciłem 173 mln i w razie czego jeszcze w stodole jest drugie tyle na wszelki wypadek, a czy bede 100 czy 900 to bez znaczenia bo nagrody takie same
     
  10. .Robaczek.

    .Robaczek. Generał forum

    Dzięki za odpowiedź... jak dla mnie to zdecydowanie za dużo tym bardziej że nie mam stałej pracy. Choć z kombajnem było by zdecydowanie łatwiej, szybciej i przyjemniej... teraz jak podczas eventów mam np całe cztery łąki w małych polach a roślina jest 4 godzinna to masakra...

    A w temacie...
    Bób,[​IMG] sałata[​IMG] oraz rydze[​IMG] a Polacy coraz wyżej[​IMG]
     
  11. Agnes89

    Agnes89 Zaawansowany

    Dożynki powinno się robić przez cały rok, jeśli ktoś dopiero w poniedziałek podjął decyzję o uczestnictwie bez żadnych przygotowań to niestety ale powinien wziąć pod uwagę, że rywalizacja w tym evencie jest na prawdę duża i mając kwoty poniżej 100mln nawet nie powinno się za bardzo zastanawiać nad wzięciem w tym udziału chyba że się dysponuje na prawdę dużym zapasem sg.
     
  12. Aqqus

    Aqqus Okazjonalny autor

    My nie śpimy[​IMG] My czuwamy [​IMG] polską farme zagrzewamy [​IMG]
     
  13. deadwing

    deadwing Komisarz forum

    Orzesznice, karambole [​IMG]co tam jeszcze masz w stodole? [​IMG]
    Się nie wahaj ani chwili [​IMG]dorzuć może ździebko chili [​IMG]


    Trzymam kciuki za sąsiadkę Martę i za wszystkich biało-czerwonych! :inlove:

    Te pompony chyba od Rosjan pożyczone xD, ale damy radę 8).
     
  14. .Robaczek.

    .Robaczek. Generał forum

    Małpy,[​IMG] owce[​IMG] oraz jeże [​IMG]co tam kryją jeszcze spichlerze
     
  15. ross2

    ross2 Komandor forum

    Robaczku ale sa 2 opcjekupna kombajnu i pomocnikow ;)Ta ktora Ci podano wyzej to Abonament dla wygodnych i tu placisz real waluta ale jest druga opcja ze placisz florenami i kazda maszyne oddzielnie i mysle ze ta opcja chociaz w czasie eventow by Ci pasowala -to opcja na Kombajn wraz z pomocnikami;)Sprawdz sobie w Galerii bo tam sa obie te opcje a w czasie promocji (raz w miesiacu) kupujesz za polowe wartosci obecnej :p
    Roza ,maki i gerbery nie dajcie sie do( diaska)xD:inlove:xD
     
  16. FAJNAFARMAXXXL

    FAJNAFARMAXXXL Hrabia forum

    Dzień doberekxD Wpadłam na chwileczke pokibicować wam troszeczke. Kciuki za was mocno trzymam , bo przecież mocna z was drużyna, jeszcze chwila , jeszcze moment i będzie koniec . Jutro szampan i wiwaty, wielka radość tu zagości , tak więc wszyscy wespół , zespół zbierzmy siły by ich wspierać i na ostatniej prostej do boju zagrzewać. Pozdrawiam wszystkich bez wyjątku, tych zadowolonych i tych mniej . A wy kochani topowicze trzymajcie się i zwalić nie dajcie. :inlove::inlove::inlove:
     
  17. juliuszka

    juliuszka Generał forum

    Ekipa 180 czeka na Was !
    Chodźcie:
    [​IMG]
     
  18. Aqqus

    Aqqus Okazjonalny autor

    Małpy [​IMG] owce [​IMG] oraz pies [​IMG] i tak POLSKA górą jest!
     
  19. morellaa

    morellaa Wszystkowiedząca wyrocznia

    Witam:)
    Dziękuję wszystkim kibicującym i zagrzewającym do boju:D.Wasze pompony i wierszyki rozbawiają mnie do łez:inlove:.Bez Was byłoby smutno i szaro.

    Niedługo wychodzę do pracy,a z listy zsuwam się niepokojąco szybko,teraz jest tak:[​IMG]
    Na szczęście w stodole jeszcze trochę sałaty zostało,więc jak wrócę to sypnę do wora.Pewnie jutro też trzeba będzie dosypać,bo jak gruchną Ci co czekali do końca to możemy dostać sporego przyśpieszenia w spadaniuxD.

    Niezmiennie trzymam kciuki za tych co na końcu listy i mam nadzieję,że jednak się utrzymają.Powodzenia TOP-owicze!
     
  20. deadwing

    deadwing Komisarz forum

    Dwa leniwce [​IMG] cztery psy [​IMG]
    Kto nie spada? [​IMG]My, my my! [​IMG]
     
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.