Opinie Event Grzybobranie

Temat na forum 'Archiwum - centrala' rozpoczęty przez użytkownika TL_Mouse, 12 listopada 2015.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. polnygryzoń

    polnygryzoń Hrabia forum

    Ja nie rozumiem wszystkich tych, którzy wystartowali w TOP bez analizy swoich możliwości. Ja wykorzystując prawie wszystkie zasoby własnej stodoły plus zapas SN i zapas SG mógłbym się pokusić o start. Ale kwota którą wpłaciłbym do TOPU mogłaby być na granicy 1000 miejsca. Dlatego wolałem nie ryzykować. Tym razem zabawiłem się w handlowca. Jak będzie w roku przyszłym wszystko zależy od tego czy będę grał, czy będą dożynki itp. Pozdrawiam walczących.
     
  2. Kathea

    Kathea Baron forum

    polnygryzoń - tak jest co roku. W zeszłym roku nagrody były super, ale po przeliczeniu stodoły nawet mi przez myśl nie przeszło startować, nie miała bym najmniejszych szans. W tym rok przygotowałam się do tego w miarę swoich możliwości. Pomimo że nagrody marne biorąc pod uwagę wkład, to chciałam się znaleźć na tej liście. Jest to pewnego rodzaju ukoronowanie tego co i jak robię na farmie. Jednocześnie brałam pod uwagę to że mój wkład może nie wystarczyć, zwłaszcza biorąc pod uwagę początkowe prognozy co do minimum. Ale liczyłam się z tym że opróżnię stodołę i zostanę z niczym.
     
  3. elwira17

    elwira17 Stary wyjadacz

    A ja wystartowałam w TOP, utrzymałam się 2 dnixD Nie żałuję, to tylko zabawa. Nabrałam doświadczenia i za rok znów wystartuję, tylko podejdę do tego zupełnie inaczej. Jak zaczęłam lecieć w dół na łeb na szyję, to odpuściłam. Wróciłam na targ by trochę odrobić co straciłam. Przewietrzenie stodoły w niczym mi nie przeszkadza, przemeblowałam farmę i gram dalej.
    Trzymam kciuki za naszych, sprawdzam jak Wam idzie i jest dobrze :)
     
  4. _Myszka30_

    _Myszka30_ Naśladowca mistrzów

    Witam8)

    Widzę ,że już zaczyna się płacz i zgrzytanie zębami... A czy ktoś nad kimś stał z batem i krzyczał " startuj"?! Każdy decyzje sam za siebie podejmuje przecież. Wiadomo ,że towaru wrzuconego nikt nie odda , nie dostanie na pocieszenie choćby lizaka ;)
    To moje pierwsze dożynki w których biorę udział chociaż gram od dawna. Na forum też nie pisałam - podczytywałam "zza krzaczka".
    Jeżeli nawet wypadnę z wielkim hukiem z listy to i tak dla mnie zabawa była przednia:D i będzie większa motywacja aby się przygotować lepiej na następne...

    Do boju biało - czerwoni !:music:
     
  5. gosiagosia60

    gosiagosia60 Chodząca legenda forum

    Dobra,to ja na dobranoc :D:
    Chociaż zimno już na dworze,
    każdy farmer ostro orze.
    BP worek ma bez dna,
    trzeba wrzucać,co się da.
    Można wyrwać ptakom pióra,
    byle się zatkała dziura.
    Może być zimowy jaśmin,
    by na czele listy zalśnić.
    Może być też żurawina,
    żeby w szyku się utrzymać.
    A wrzucając w wór żołędzie,
    polski farmer w TOP-ie będzie!!![​IMG]
     
  6. MaDzo

    MaDzo Cesarz forum

    A w jakim TOP-ie startowałyście?o_O W obecnym wrzuca sie towar za SIANOGROSZE a nie PD
    Faktycznie powinni Wam dac kombajn albo... inny rozrusznik:p
     
  7. ma-ter

    ma-ter Komandor forum

    a no właśnie :D Ta gra ogólnie wymaga minimum myślenia i strategii....no i jednak uczymy się na własnych błędach a powinniśmy bardziej słuchać tych, którzy mają lepszą strategię....nie jest to gra dla bogaczy :D od początku gry założyłam sobie, że nie będę wkładała realnej kasy i jeszcze pół roku temu oglądałam przed wejściem na farmę filmik( Ci, którzy nadal nie wkładają realnej kasy wiedzą o czym piszę ) obecnie też jedyne co kupuję to abonament na młyn (żeby kręcić więcej SP, bo ciągle jakieś mutanty się pojawiają). Owoce zaczęłam skupować kilka miesięcy temu i mam nadzieję, że mi ich wystarczy:D więc nie wiem czemu ktoś ma pretensje, że tyle towaru i można spaść z listy ??? słuchajcie, aktywnie gra kilka milionów farmerów, a to jest lista tylko 1000 więc wiadomo, że jest duuuuuuuuuuuuużo więcej chętnych niż miejsc....takie jest założenie TOP, że "sprawdzana" jest praca całoroczna :D
    sama nie wiem czy nie spadnę ale nie będę miała do nikogo pretensji....bo przecież każdy może chcieć tu być i od początku wiedziałam, że rywalizacja będzie zawzięta....sama będę walczyła do ostatniego listka sałaty, bo chcę mieć tą satysfakcję, że moja strategia gry dała mi taką możliwość :D
    a jak mi się nie uda, to zaraz po TOP zaczne się przygotowywać do tych za rok :D a jak mi się uda w tym roku to za rok postaram się być w pierwszej 500 :D
     
  8. MaDzo

    MaDzo Cesarz forum

    180-tka i reszta cala
    twardo w TOP-ie walczy
    i za to WAM chwała
    :):inlove:
     
  9. Anuszki

    Anuszki Półbóstwo forum

    My wygramy xD
    nie przegramy :p
    bo jesteśmy POLAKAMI :inlove:
     
  10. dantic3

    dantic3 Chodząca legenda forum

    witam z rana moi mili

    coście w nocy uradzili ?[​IMG][​IMG][​IMG]
     
  11. wilandra

    wilandra Analityk forum

    o koleżanka bladym świtem pompony wyciągnęła :)

    Świnka, myszka no i kurka, zaraz w worze będzie dziurka[​IMG] [​IMG]
    Grzybek, motyl, liść sałaty, nasi spuszczą innym baty[​IMG][​IMG] [​IMG]
     
  12. MaDzo

    MaDzo Cesarz forum

    Rada od bociana-dokładajcie siana
    Radza kangury-skaczcie do góry
     
  13. eliza9070

    eliza9070 Ambasador forum

    Tak możemy Was wspomóc: myślą i słowem. [​IMG]
     
  14. yasminka1967

    yasminka1967 Moguł forum

    Witam i ja wystartowałam w tym roku w Top wyscigu walcze co zapasow w stodole ale obawiam sie ze ten ostatni dzien bedzie najtrudniejszy :( oby to co jeszcze posiadam wystarczylo szkoda bylo by dzis odpasc :( z drugiej strony wiem jak przygotowac sie za rok :)
     
  15. Aisha1969

    Aisha1969 Ambasador forum

    Witam Wszystkich :) wielkie dzięki za super doping dla top-wiczow :)
    jeżeli ktoś mógłby mi podać cenę nietoperza sportowego wrzuconego do wora była bym wdzięczna ja prawdopodobnie polegnę ale nie poddam sie do samego końca ,wzięłam się za kolorowanie (moja ostatnia deska ratunku) i nie wiem co lepiej się opłaca wrzucić 4 draculi do wora czy robić sportowca :) trzymam mocno kciuki za resztę TOP-wiczow :)
     
  16. ania12355

    ania12355 Chodząca legenda forum

    460 000
     
    dantic3, draculik34 oraz ross2 lubią to.
  17. Aisha1969

    Aisha1969 Ambasador forum

    dziękuje :) to za 4 dracule dostane 560 wiec pójdą do wora :)
     
  18. Megan

    Megan Komandor forum

    Dzień dobry:)
    Zaczyna się narzekanie, lecz tak to jest, gdy nie czyta się wszystkiego ze zrozumieniemxD
    Jak ktoś nie jest pewny siebie i swoich możliwości to miał wybór, zrobić pierwszą część i bawić się na targu, można było trochę zarobić, tak jak przy większości eventów.
    Trzeba tylko ruszyć głowąxD

    Jeszcze dzień [​IMG] jeszcze dwa [​IMG] doping topowiczów do przodu pcha[​IMG] :)xD
     
  19. ania12355

    ania12355 Chodząca legenda forum

    Za bardzo się rozpędziłam... i nie trafiłam:oops:
     
  20. aisunell

    aisunell Młodszy ekspert

    Lepiej sprzedaj i kup owoce za 4 dostaniesz min 800 tysi.Powodzonka,kibicuje
     
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.