Event Gift & Trade 2021

Temat na forum 'Archiwum - pozostałe działy' rozpoczęty przez użytkownika marcinek74, 29 grudnia 2021.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. marcinek74

    marcinek74 Baron forum

    Witam wszystkich całą Ekipę oraz graczy . Pragnę zrobić poświąteczny konkurs na najlepszą tapetę świąteczną z napisem G&T :) Dla zwycięzcy nagroda . Kwieciste melodie super item . Event kończy się za 30h. Zwycięzca otrzyma nagrodę prześle osobiście na konto . Pozdrawiam
     
    Ostatnie edytowanie: 29 grudnia 2021
  2. BA_Czerwona

    BA_Czerwona Board Administrator Team Farmerama PL

    Te zasady są nieco niejasne. Do kiedy trwa konkurs? Nie ma takiego przedmiotu jak Złociste melodie. Jakie wymiary ma mieć ta tapeta? Trochę mało mi się kleją święta z G&T, ale to akurat tylko moje zdanie. Kiedy zostanie wysłana nagroda? Jednocześnie przypominam Graczom, że nie bierzemy odpowiedzialności za takie konkursy i deklaracje wysyłki przedmiotów.
     
    marcinek74 lubi to.
  3. marcinek74

    marcinek74 Baron forum

    Mała poprawka apropo nazwy . Konkurs trwa do końca eventu G&T -1h czas na przesłanie nagrody.
     
  4. BA_Czerwona

    BA_Czerwona Board Administrator Team Farmerama PL

    A jak zamierzasz wysłać nagrodę po G&T, skoro konkurs trwa do jego zakończenia?
     
  5. marcinek74

    marcinek74 Baron forum

    Sądziłem że członkowie Ekipy umieją czytać posty nawet ten jeden powyżej. A jeśli ktoś nie został obdarowany prezentami przy choince i myli pojęcia święta rodzina podarki to przykre.

    Proszę o zamknięcie wątku ponieważ event juz sie skonczył. Dziekuje
     
    Ostatnio edytowane przez moderatora: 4 stycznia 2022
  6. SMOD_Atena

    SMOD_Atena S-Moderator Team Farmerama PL

    marcinek74 Twoje posty połączyłam ponieważ dodawanie jeden pod drugim jest zabronione. Wątek zgodnie z prośbą zamykam i przenoszę do Archiwum.
     
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.