Opinie Event: Cztery światła

Temat na forum 'Archiwum - pozostałe działy' rozpoczęty przez użytkownika TL_Mouse, 19 października 2015.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. Madziara23.

    Madziara23. Okazjonalny autor

    Ja też czekam do 18tej..ale wcześniej głupia nie mogłam się doczekać i pokolorowałam te 20 krówek..ale potem sobie pomyślałam że je sprzedam za 6 mln :) A dzisiaj pokoloruję dla siebie..bo nie wiadomo czy dzisiaj ktoś będzie białe krówki kupował:p
     
  2. Antenka18

    Antenka18 Ambasador forum

    Ja białe krówki już oddałam, ale to nie powód żeby nie pokolorować sobie innych zwierzątek :) Może akurat doczekam się jakiegoś fajnego przeskoku :)
     
  3. _Ola_Z_

    _Ola_Z_ Wielki mistrz forum

    do końca 25 szalików i 35 flag (pospałam sobie dziś i tego są efekty), ale teraz już działam farmersko i mam nadzieję, że zanim kolororuję krowy, to szaliki się zbiorą :)
    tymczasem jeden chutnej do wydania mam - jeśli ktoś chętny, to zapraszam na sówkę
     
    toDzasta, .Robaczek. oraz Antenka18 lubią to.
  4. allasad

    allasad Forum Pro

    Witam
    Cztery swiatla zalatwione koniec gratki dla siebie .
     
  5. kasia6100

    kasia6100 Mistrz forum

    247 flag do końca... jeszcze trochę nocnych zbiorów mam i pewnie jutro uda mi się zakończyć event, posadziłam tajemnicze sadzonki na farmie, zobaczymy co mi z tego wyrośnie i mam Lipę :inlove: wkońcu bo myślałam, że już jej nigdy nie zdobędę bo nie bałam udziału w tym evencie kiedy można było ją wygrać.
     
  6. CHUDYJUREK

    CHUDYJUREK Nadzorca forum

    jeszcze 10 szalików i 8 flag :]
     
    bari06 lubi to.
  7. madzika2

    madzika2 Mieszkaniec forum

    Zbieram te szaliczki i zbieram, końca nie widać. Już niedużo mi brakuje,ale to czekanie jest męczące.
    Jako, że do cierpliwych to ja nie należę, flagi podgoniłam uszlachetnioną cebulą.
     
    bari06 lubi to.
  8. wilkgrzes

    wilkgrzes Aktywny autor

    U mnie bez odświeżania szalików nie widać -.- bardzo to denerwujące, a cały czas ich wypatruję :oops:
     
    bari06 lubi to.
  9. mieszczak

    mieszczak Zaawansowany

    U mnie będzie ostatni zbiór eventówki, jeszcze brakuje 11 szalików ale o to sie nie martwię bo dziś je pozbieram gorzej z flagami - brak 222 sztuk :(
     
    bari06 lubi to.
  10. Nutelina21089

    Nutelina21089 Okazjonalny autor

    Jeszcze tylko 10 szalików i koniec :)
     
    bari06 lubi to.
  11. dodotrzy

    dodotrzy Forum Pro

    u mnie brakuje 40 szalików... trochę to irytujące.
    Niech mnie ktoś oświeci - lampionem :), jeśli zapalę wszystkie lampiony, to zdobędę wszystkie nagrody ze wzorów, czy tylko te ostatnie (za zapalone wszystkie)?
     
  12. kasia6100

    kasia6100 Mistrz forum

    wszystkie
     
    dodotrzy lubi to.
  13. swietaromaniuk

    swietaromaniuk Czeladnik forum

    witam,mi brakuje 59 szalików i 260 flag:(,flagi nie problem,ale szalików ja nie uzbieram-.-mam wyjazd
     
  14. panoramaogrodnicza

    panoramaogrodnicza Chodząca legenda forum

    Jeszcze dużo czasu, dasz radę. Ja wczoraj z minutnikiem siedziałam, no i teraz zbieram ostatnie do kompletu. Czekam na 18.00 na BB, a potem zostanie mi tylko, albo aż ... 167 flag do uzbierania. Chyba po raz pierwszy uda mi się bez biadolenia skończyć, choć na początku było ciężko. Pozdrawiam i gratuluje wszystkim, którzy już skończyli.:D
     
    juras, bari06 oraz elwira17 lubią to.
  15. kasia6100

    kasia6100 Mistrz forum

    239 flag do końca... jest trochę ale przez dzień coś się uzbiera i na noc posadzimy długo rosnące roślinki i myślę, że będzie ok. a Teraz korzystając z chwili wolnej między zbieraniem a pełnią idę obiad kończyć :music:
     
    _Ola_Z_ lubi to.
  16. dziubekjack

    dziubekjack Mieszkaniec forum

    wreszcie koniec, ostatni szaliczek zebrany - sadzonki rosną już na polach, a ja teraz czekam na pełnie.
     
    Anetta41, bari06 oraz Antenka18 lubią to.
  17. Antenka18

    Antenka18 Ambasador forum

    Zostało 145 flag do zebrania :D
     
  18. krzysiekk80

    krzysiekk80 Naśladowca mistrzów

    Roślinki skończone, flagi tak samo, jeszcze tylko 21 szalików i zgarniam wszystkie nagrody :)
     
  19. SMOD_Atena

    SMOD_Atena S-Moderator Team Farmerama PL

    AGNIESZKA-0 do próśb o szaliki jest specjalny wątek, zapraszam tutaj : >>>klik<<<. Twoje posty w tym wątku usuwam.


    _Uleńka_, Twój post również usuwam jako spam.
     
  20. *ewa*

    *ewa* Chodząca legenda forum

    witam:D
    ja event wczoraj skończyłam w ogromnej mierze dzięki juliuszce:inlove::inlove::inlove::inlove::inlove:
    no i dzięki przyjaciołom:inlove:
    z szdzonek na wyspie mam:
    pistacja XL
    wianowłostka królewska XL
    bananowiec XXL
    tamardynowiec
    ostrokrzew paragwajski XXL:inlove:
    na farmie posadziłam dopiero dziś,bo wczoraj zapomniałam:oops:
    o 18-tej będę wiedziała co mi urośnie......
     
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.