Opinie Event: Cztery światła

Temat na forum 'Archiwum - pozostałe działy' rozpoczęty przez użytkownika TL_Mouse, 19 października 2015.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. wooolf1

    wooolf1 Zaawansowany

    Dzień dobry:D
    Moi sąsiedzi chyba śpią podczas tego eventu.....A zatem bardzo proszę o pomoc szaliczkową:)Odwdzięczę się tym samym:)
     
  2. ***kacper***

    ***kacper*** Baron forum

    Nie każdy kupuje. Można wyhodować lub wcześniej dbać o stodołę i być przygotowanym na każdą ewentualność. Pełna stodoła to najlepszy wybór. Tym bardziej, że BP teraz często sięga do zapasów.
    Czy ktoś policzył ile można było zarobić na tym ewencie? Potrzebne towary np. rozmaryn osiągały super ceny.
     
    iza_79 lubi to.
  3. Krzychu64

    Krzychu64 Nadzorca forum

    Witam, czas na podsumowanie.
    Do zgarnięcia nagrody, która będzie dla mnie satysfakcjonująca brakuje mi 8 szalików, 124 flagi i ok.480 jagód. Wszystko na polach ustawione tak bym w niedzielę późnym wieczorem zebrała brakujące jagody, licząc ,że z zasiewów na super polach i drzewek wylecą też flagi. Wyleci tez 6 szalików czyli będę musiał dorobić zaledwie dwa. Jest zatem szansa na kolekcjonera lampionów i lipę / akurat ona mnie nie kręci :D /. Wszystko będzie ustawione pod zdobycie achachy za wyjątkiem brakujących 14 muciek, ale zobaczymy co niedziela po BB mi przyniesie na targu. Próbowałam znowu coś wymieszać w oazach, ale zdecydowanie muszę mieć 4 łaciate, żeby wyszła biała. Kupowanie czegoś za 240 000 + SP po to by zdobyć coś co kupię od razu za 300 000 - 320 000, wydaje mi się bez sensu. Wywalenie zarobionych w tym evencie 3,5 mln też. No, ale ukręci się do niedzieli 6 nowych SP, widzę kolejnych dziesięć w moim zasięgu w spółdzielni, może i ceny trochę spadną. Zobaczymy co przyniosą kolejne dni....
    Gdybym mogła pokolorować podczas BB, to pewnie byłoby do przodu, a tak .... będę szukała achachy gdzie indziej. Pancernik też może poczekać, bo inne "unikatowe" zwierzaki cierpliwie czekały na miejsce na moim polu / przecież to ja im daje robotę i żarcie :D /.
    Życzę Wam rozpalenia jak najwięcej lampionów, żebyście trafili w weekend na swoje farmy :p :D .
     
  4. dziubekjack

    dziubekjack Mieszkaniec forum

    jeszcze tylko 14 szaliczków i ostatni lampion zapalę.
     
    elwira17 lubi to.
  5. kasia6100

    kasia6100 Mistrz forum

    wyślij sowę, jak coś to podeślę bez problemu :D ale doszłam do wniosku że człowiek to jest taki niecieprliwy haha, ledwo event wystartował a ja już marzyłam o tym żeby go skończyć a to wkońcu nie wyścigi, ważne żeby się w czasie wyrobić...tylko, że nagrody sa naprawdę kuszące.:music:
     
    elwira17 lubi to.
  6. Agunef

    Agunef Naśladowca mistrzów

    dziękuję ślicznie za wsparcie :) :inlove:
    pancerniki już stoją xD
     
    juliuszka lubi to.
  7. Karen139

    Karen139 Baron forum

    Dzień dobry.:)
    Ewent skończony. Tajemnicze sadzonki na farmie nic nowego nie przyniosły. Na wyspie jeszcze no odkryte.
    Szaliki po nocach mi się będą śnić-.-
    Ogólnie, ewent na duży plus.............ale ze zbieraniem szalików itp. wolałabym już nie mieć do czynienia:wuerg:
     
  8. Anhedrea

    Anhedrea Chodząca legenda forum

    No nareszcie koniec. Pancerniki już nakarmione :)
    Wszystkich sąsiadów i znajomych proszę o nie przysyłanie flag i szalików

    [​IMG]
     
  9. elwira17

    elwira17 Stary wyjadacz

    Koniec eventu :) Dla mnie był bardzo udany, chociaż szaliki dały mi popalić! Nagrody super, no i podczas eventu zarobiłam prawie 9 milionów sianogroszy, to też cieszy.
    Rano odkryłam pierwsze sadzonki, bez szału, ale cieszą: migdałowiec XXL, kowhai, śliwa XXL, buk XL, morela XL. Na wyspie dopiero posadziłam.
    Farma przygotowana pod Pełnię Księżyca.
    Życzę Wszystkim ukończenia eventu, chociaż pewnie dla farmerów na niższych poziomach jest on bardzo trudny.
    Powodzenia!
     
  10. .Robaczek.

    .Robaczek. Generał forum

    Bry.
    Jak wszystko dobrze pójdzie do wieczora uzbieram potrzebne szaliki i flagi i zakończę event.xDxD Wczoraj ułożył mi się jeden ze wzorków za który dostałam achachę i 5 sadzonek... wyrosło 3x pinia xxl,o_O migdałowiec xxl oraz pomarańcza xxl.
    biorąc pod uwagę że event na ukończeniu zaczęłam myśleć już ( a raczej dopiero) o następnym, mrocznym... myślę zrobię sobie zapasik upiornego bukietu a on u mnie po 125 000 szoko_Oo_Oo_O, zawsze się obudzę za późno... -.-
     
  11. kasia750

    kasia750 Hrabia forum

    siemka jak widze sporo osób juz na mecie a ja wleke sie i wleke -szaliczków brak buuuuuuuuuuuu:cry::cry::cry::cry:
     
    .Robaczek. lubi to.
  12. Antenka18

    Antenka18 Ambasador forum

    Witam,
    Mi do zakończenia eventu zostało zdobycie 158 flag :D
     
    -katie1234-, elwira17 oraz .Robaczek. lubią to.
  13. elwira17

    elwira17 Stary wyjadacz

    U mnie na targu upiorny bukiet po 70 tys ale znika w mgnieniu oka.
     
    .Robaczek. lubi to.
  14. Goldmaster82

    Goldmaster82 Moguł forum

    Witam.
    Event zakończony. :) Mogę powiedzieć, że event był bardzo fajny, a nagrody wyjątkowo dobre. :)
     
  15. Antenka18

    Antenka18 Ambasador forum

    Gratuluję :)
     
    Goldmaster82 lubi to.
  16. rzabaa9

    rzabaa9 Analityk forum

    Melduje wykonanie zadania! :D Event skończony przed kilkoma minutami 8)
    Teraz można myśleć o pełni :)
     
  17. Antenka18

    Antenka18 Ambasador forum

    Jak dobrze, że dla pełni jest nowe pole, bo nie będę musiała rezygnować na jednym polu z sadzenia długorosnących żeby zdobyć ostatnie flagi :)
     
    -katie1234- i Renia1920 lubią to.
  18. justyspj

    justyspj Okazjonalny autor

    Gratuluje tym co zakończyli. Ja sieje ostatnią dzisiaj eventówkę, od jutra długorosnące bo flag mam mało. Dobrze, że mam wolne w pracy dzisiaj to trochę nadrobię.
     
    Antenka18 i elwira17 lubią to.
  19. gruszeczka65

    gruszeczka65 Okazjonalny autor

    Gratulacje :)

    Gratulacje :)


    Posty połączyłam, na przyszłość używaj opcji Edytuj
    MOD_Magiczna
     
    Ostatnio edytowane przez moderatora: 23 października 2015
    Anhedrea lubi to.
  20. Anuszki

    Anuszki Półbóstwo forum

    Jeszcze "tylko" 73 szaliki i 252 flagi szybko pójdzie 8)
     
    Antenka18 lubi to.
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.