Opinie Event: Cztery światła

Temat na forum 'Archiwum - pozostałe działy' rozpoczęty przez użytkownika TL_Mouse, 19 października 2015.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. wilandra

    wilandra Analityk forum

    Bez BB ze zwykłych wychodzą dziś białe :inlove::inlove::inlove::inlove::inlove:
     
    azadrubalja lubi to.
  2. imed123

    imed123 Forumowy żółtodziób

    To świetnie że będzie BB wstrzymam się z kolorowaniem,bo dziwnym trafem za każdym razem z łaciatych wychodzą mi alpejki i jak dalej by tak szło to braknie mi sp
     
  3. Antenka18

    Antenka18 Ambasador forum

    Dla kogoś kto potrzebuje to super
     
  4. elzbieta1

    elzbieta1 Chodząca legenda forum

    kto mnie oswieci co robic z tymi wzorami Pliss wczoraj wieczorem weszłam i nie kumam
     
  5. fermajoli

    fermajoli Weteran forum

    z zagród wypadają napewno
     
  6. wilandra

    wilandra Analityk forum

    Kochani jest jakaś nagroda za zapalenie pierwszej kolumny? Chodzi mi o nagrodę zbiorczą, nie za pojedyncze lampiony
     
  7. wolf031973

    wolf031973 Książę forum

    Zapalić wszystkie lampiony a wszystkie nagrody same wpadną;)
     
    -MarekW- lubi to.
  8. elzbieta1

    elzbieta1 Chodząca legenda forum

    dzieki ,dopiero mam piec wiec marne szanse jak wchodzi sie dwa razy dziennie
     
  9. Antenka18

    Antenka18 Ambasador forum

    Nie nie ma zbiorczej nagrody, tylko to co dostajesz za poszczególne lampiony :)
     
    -MarekW- lubi to.
  10. wolf031973

    wolf031973 Książę forum

    Jeżeli jesteś pewna, że nie dasz rady zrobić całości, to wtedy wybierasz sobie jeden wzór /kilka wzorów i robisz tylko to. Taki wariant minimum.;)
     
    -MarekW- lubi to.
  11. wilandra

    wilandra Analityk forum

    czyli nasza lampionowa fantazja jest bezcenna:D

    Krowy oddane :D
     
    AnnDżelina i Antenka18 lubią to.
  12. elwira17

    elwira17 Stary wyjadacz

    To idziemy prawie łeb w łeb :) Mi zostały również do zapalenia 2 lampiony, tyle, że szalików już tylko 54. Również muszę odświeżać stronę.
     
    Renia1920 lubi to.
  13. krzysiekk80

    krzysiekk80 Naśladowca mistrzów

    Rośliny już wyhodowałem, teraz jeszcze te szaliki, trochę słabo to idzie.....
     
  14. aleksandra

    aleksandra Cesarz forum

    witam,znowu w ogonie jestem,,jeszcze 6 lampionów ciemnych mam,,pozdrawiam sprzedawców mięty
     
    AnnDżelina lubi to.
  15. chrumcia91

    chrumcia91 Chodząca legenda forum

    Ha, mówiłam że bedzię BB :p szaliczki zbieram co chwilę odświeżając farmę - takie umilenie pracy :p
    flag jeszcze troche brakuje i na paczki, ale paczek juz tylko 6 zostało do zrobienia wiec nie tak źle. jutro wieczorem sobie krówki porobie :D
    opłacało się wytrać hehehe

    wracam do pracy ;)
     
    gadek i panoramaogrodnicza lubią to.
  16. _Ola_Z_

    _Ola_Z_ Wielki mistrz forum

    dwa szaliki do ostatniej paczki potrzeba, a potem już tylko 80 do lampionów i będę mogła odtrąbić finał
    do tego czasu wleci 200 brakujących flag i mam nadzieję, że zbiorę roślinkę - coś ok tysiąca zostało, więc posiałam tylko na wyspie, a farma w rozmarynie i mięcie
    kombajn się znalazł w strusich jajkach - jak do dobrze czasem nie spieszyć się z misjami ze spółdzielni :)
     
  17. marynia53

    marynia53 Fanatyk forum

    ojj, to odświeżanie jest okropne. Ostatnie roślinki dojrzewają, paczki czekają gotowe. No i zostały wypadajki, których trochę jeszcze potrzebuję.:)
     
    toDzasta i _Ola_Z_ lubią to.
  18. .Robaczek.

    .Robaczek. Generał forum

    Witam. Roślinka w komplecie, ułożonego wzorku brak zostało do zapalenia 3 lampiony, oczywiście wstrzymują mnie wypadajki i pojawiajki...
     
    AnnDżelina, morellaa oraz toDzasta lubią to.
  19. dzitka8

    dzitka8 Okazjonalny autor

    Paczuszki oddane, za 13 min dorośnie rozmaryn i zostanie brak szaliczków na 2 lampiony. Krowy nie doczekały do BB :)
     
    toDzasta lubi to.
  20. panoramaogrodnicza

    panoramaogrodnicza Chodząca legenda forum

    Uff, to BB to miód na moje serce. :inlove: A już miałam zacząć klonować bez BB, ale cierpliwie czekałam i jest. Dziękuję :inlove:
    No to teraz jest szansa, że dam radę wyhodować 19 białych, a czy cały event skończę to zobaczymy. Na razie mam poważne braki we flagach, szalikach i paczkach, jagód ostatnia partia dojrzewa. Ale event bardzo, bardzo fajny, choć trochę niedopracowany.
     
    morellaa lubi to.
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.