Opinie Event: Cztery światła

Temat na forum 'Archiwum - pozostałe działy' rozpoczęty przez użytkownika TL_Mouse, 19 października 2015.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. Menasa

    Menasa Forum Pro

    Wszystko to brzmi świetnie, ale czy możemy wykonać wszystkie wzory? Np. jesli wykonamy najpierw obramowanie, a później krzyżyk zostanie nam to zaliczone?
     
  2. abask

    abask Komandor forum

    Jak tu klonować jak SP nie ma :(
     
    PiraSolo, kiara-kowu oraz myszulka lubią to.
  3. .Farmeria.

    .Farmeria. Półbóstwo forum

    Witom

    Czy Flagi będą wypadać również z zagród i fabryk, bo o tym niema słowa w poradniku ?
     
  4. PitchforkOfDoom

    PitchforkOfDoom Wielki mistrz forum

    Czytam FAQ i czytam i jak zwykle więcej pytań niż odpowiedzi. Poradnik tak jasny i zrozumiały jak działania polityków-.-

    Czekam na angielskie FAQ, bo ten polski poradnik jest o kant stołu rozbic
     
    myszulka i Renia1920 lubią to.
  5. Mateusz

    Mateusz Ambasador forum

    a co to jest mora bo szukam i nie widzę chyba że morwa to co innego :p
     
  6. est-orka

    est-orka Fanatyk forum

    Tak wzory wszystkie wykonamy:)
    Zapalając nawet po kolei wszystkie 16 lampiony wzory się ułożą ..... raz zapalona lanterna nie zgaśnie.
    Układanie wzorów ma na celu tylko zwiększenie zabawy i wybór kolejności otrzymania nagród za poszczególne wzory.
    Należy pamiętać też, że event jest widoczny od 2 poziomu ale ze względu na konieczność oddania mięty pieprzowej ukończyć go w całości będą mogli gracze z 35 poziomem.

    ___________________________
    Edit.
    Tak oczywiście ... chodzi o owoc morwy :)
    Oj, te podobieństwa nazw w różnych językach ;):)
     
  7. hellwis

    hellwis Generał forum

    Dziękuję Oreczko i wszystko jasne;););)
     
    renia111979, guliwerr oraz est-orka lubią to.
  8. abask

    abask Komandor forum

    Ale z tymi kolorowymi zwierzakami to już przesada. Co jakiś event to potrzebne kolorki. Tu już nie zabawa się liczy a jeno kasa :(
     
  9. toDzasta

    toDzasta Komandor forum

    Podczas zbiorów z pól i drzew na Farmie i Bahamaramie (również Lesie deszczowym) będą wypadać świetlikowe flagi.
    tylko pola i drzewa mój Drogi:)
     
  10. chrumcia91

    chrumcia91 Chodząca legenda forum

    u mnie zwykłych krów tez na targu nie ma, a w stodole 258 mam. na razie nie wystawiam bo roboty innej mam troche w realu, nie na farmie :p no i moze bedzie jakis BB?
     
  11. foczunia84

    foczunia84 Cesarz forum

    A ile potrzeba paczek? Dziękuję Oreczce za wyliczenia :)
     
    zonaania2122 i est-orka lubią to.
  12. {Monia}

    {Monia} Komandor forum

    50
     
    zonaania2122 i toDzasta lubią to.
  13. .Farmeria.

    .Farmeria. Półbóstwo forum

    To wcale nie jest śmieszne że mi nic z Różu nie będzie wypadywać :) trza ściągać z pola Bidne zwierzaczki :)

    No chyba że zapomnieli dodać zagrody i fabryki do poradnika.
     
  14. foczunia84

    foczunia84 Cesarz forum

    Dzięki :) Już dopatrzyłam,że jest napisane w tabelkach.
     
    zonaania2122 lubi to.
  15. carlain21

    carlain21 Chodząca legenda forum

    A czy po zdobyciu wszystkich nagród,dalej będzie można się bawić podczas eventu,tzn. tak jak w przypadku było kotków,nietoperków itp?
    Myślę,że event nie jest trudny,może tylko te 20 krów białych,dla niektórych jest jakimś ogranicznikiem,ale do zdobycia. A jak się w to bawić, wyjdzie już podczas rozpoczęcia gry:)
     
    Nutka, KaczuszkaMakKwacz oraz toDzasta lubią to.
  16. est-orka

    est-orka Fanatyk forum

    Paczek potrzeba jest razem 50 szt. .... po 25 szt. aby zapalić 3 i 6 lampion :)

    Nie, nie można będzie..... każdy lampion jest do zapalenia tylko jeden raz, a więc nagrodę otrzymujemy tylko jeden raz + dodatkowe za wzory:)
     
  17. guliwerr

    guliwerr Stały bywalec

    popieram, bo z tymi szalikami też do końca nie było wiadomo ile i kiedy ostatecznie można ich zdobyć
     
    kybek93 lubi to.
  18. Menasa

    Menasa Forum Pro

    Zgadzam się. Daliby przynajmniej trochę czasu. Ja na ostatnim BB wykorzystałam całą SP, a że karmy zaczęło brakować to nadrabiałam w młynie i nie miałam czasu nawet jednej SP zrobić. Biorąc pod uwagę jak teraz zalewają nas kolorowankami i eventami z kolorowankami powinni pozwolić robić SP na bahamie, gdzie mój młyn wiecznie stoi.
     
  19. carlain21

    carlain21 Chodząca legenda forum

    Dziękuję za odpowiedź:) oraz za rozjaśnienie etapu eventu:)
    Jesteś nieoceniona:)
     
    agi31, toDzasta oraz est-orka lubią to.
  20. eliza9070

    eliza9070 Ambasador forum

    No prościej się już nie da....
    Ja tylko dodam cytat z poradnika
    (podkreślenie moje)
    Wg mnie wyraźnie jest napisane, że tyle co w tabelkach napisane, potrzeba do ukończenia eventu.

    Szał robią jedynie białe krowy i czas zbioru świetlikowych flag.
    Est-orka, wydaje mi się, że tylko pierwszy i ostatni zbiór się zgadza. Pierwszy po 15 min., ostatni po 165 min. Pozostałe? Napisano, że:
     
    gadek, zonaania2122 oraz toDzasta lubią to.
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.