Opinie Event: Cztery światła

Temat na forum 'Archiwum - pozostałe działy' rozpoczęty przez użytkownika TL_Mouse, 19 października 2015.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. zibi33333

    zibi33333 Okazjonalny autor

    Dobrze, dajmy spokój...Ustalmy, że ja nie znam języka polskiego, nie umiem czytać ze zrozumieniem, co tam chcesz. W związku z tym nawet nie będę się pytał co oznacza, że mogę tworzyć własne wzory cytuję: "trójkąty, kwadraty, krzyżyki"......
     
    abask i -katie1234- lubią to.
  2. Sookie

    Sookie Chodząca legenda forum

    W poradniku jest taka informacja :kolumny 1,2,3,4 i jakie nagrody się za nie dostaje :)
     
    -katie1234- lubi to.
  3. AngelGina

    AngelGina Ambasador forum

    Dokładnie jestem na takim samym etapie :) 10 zapalonych bez uzyskanych wzorów :) teraz blokują mnie wypadajki i roślinka eventowa, z szalikami powinnam sobie poradzić, dzienny plan około 30-stu mam :)
     
  4. PaniTopusia

    PaniTopusia Aktywny autor

    może ktoś lepszy językowo zerknąłby na fora innych krajów i zobaczył czy tam też jest info o nagrodach dodatkowych za rzędy, kolumny i przekątne?
     
    Anuszki i Goldmaster82 lubią to.
  5. Sookie

    Sookie Chodząca legenda forum

    Ja mam zapalone 9 lampionów i w momencie w którym utworzył mi się wzór pojawiła się informacja o dodatkowej nagrodzie a tam gdzie są przykładowe wzory,ten który mi się utworzył jest odhaczony zielonym ptaszkiem. Nie musiałam osobno na niego klikać..Że tak powiem -sam się kliknął:p
     
  6. Luna11.11

    Luna11.11 Aktywny autor

    I ja ustawialam lampiony w przerozne linie i nikt mi nic nie dal.
    Gdzie sa moje nagrody tak zawziecie wypatrywane.
    Chyba, po przeczytaniu poradnika, za bardzo sie na nie cieszylam.
    Zapomialam, ze istnieje madre powiedzenie
    "spiesz sie powoli".

    Zycze wszystkim powodzenia w zapalaniu lampionikow
    i radosci z otrzymywanego wynagrodzenia
    Luna11.11

    Post edytuję, czcionkę zmniejszam na regulaminową - 4.

    SMOD_Atena.
     
  7. Goldmaster82

    Goldmaster82 Moguł forum

    Tyle, że to nagrody za każdy pojedynczy lampion.
     
  8. SMOD_Atena

    SMOD_Atena S-Moderator Team Farmerama PL

    Własne wzory to dodatkowa zabawa bez nagród.

    Nagrody za poszczególne, zapalone lampiony to jednocześnie zbiór nagród za rzędy w których te lampiony się znajdują tak jak widać tutaj :

    [​IMG]

    Nie ma dodatkowych nagród za rzędy pionowe, poziome i przekątne.
     
  9. Sookie

    Sookie Chodząca legenda forum

    Zgadza się. Sorry w ferworze pisania o wzorach mogłam niechcący wprowadzić Cię w błąd.
    Tylko,że droga Ateno- w FAQ jest - jeśli zapalisz lampiony w linii poziomej pionowej lub po przekątnej -zyskasz wspaniałe nagrody.To chyba może wprowadzić w błąd,prawda?
     
    Ostatnie edytowanie: 21 października 2015
    marmlada, abask oraz Goldmaster82 lubią to.
  10. CHUDYJUREK

    CHUDYJUREK Nadzorca forum

    patrzcie jak ten zaszalał :D kto ma 10 mln i nie chce ferrari może mieć krowy :D

    [​IMG]
     
  11. gosiagosia60

    gosiagosia60 Chodząca legenda forum

    No to wszystko jasne-edytuj dużymi literami ;) Dzięki
     
    Sookie lubi to.
  12. PaniTopusia

    PaniTopusia Aktywny autor


    ok, nie chcę popadać w konflikt z władzą, nie trzeba 3 raz wklejać tabelki, umiem czytać ze zrozumieniem ;) czyli po prostu to zdanie "Jeśli zapalisz cztery lampiony w linii (pionowo, poziomo lub po przekątnej), zdobędziesz wspaniałe nagrody!" z poradnika jest jakby niepotrzebne, ale to tylko moje skromne zdanie :music:
     
    martynka1428, Goldmaster82 oraz Sookie lubią to.
  13. Goldmaster82

    Goldmaster82 Moguł forum

    Nie ma sprawy - nic się nie stało. SMOD Atena też już wyjaśniła, że nie ma nagród za kolumny i rzędy. Szkoda tylko, że poradnik nie został poprawiony, bo tam rzeczywiście jest informacja o nagrodach za przekątne, kolumny i rzędy.
     
    Sookie lubi to.
  14. AnnDżelina

    AnnDżelina Chodząca legenda forum

    czy ten poradnik już całkiem na części pierwsze rozłożony xD

    a komuś udało się tak jak mnie?
    mam 9 lampionów zapalonych ani jednego wzoru z podanych i ani pionu ani ukosa ani poziomu
    i spoko i gitara i mam nagrody za lampiony - czyli po rozłożeniu poradnika i waszych doświadczeń już - jest ok :)
    zastanawiać będę który lampion zapalić wieczorem :)

    a jak nie dostanę wszystkich nagród to zapadnie ciemność xD
     
  15. evitka40

    evitka40 Młodszy ekspert

    nagrody fajne, tylko event niejasny.... w Niemczech tak samo :(
     
  16. gadek

    gadek Fanatyk forum

    Co Wy znowu macie z tymi rzędami i liniami,czyżby za mało nagród byłoo_O To najlepsze nagrody jakie dotąd były.
    Nagrody są za każdy lampion z osobna oraz za przedstawione obrazkowo wzory.Owszem możemy tworzyć własne wzory,ale tylko i wyłącznie dla zabawy.
    Dobrej zabawy życzę wszystkim;)
     
  17. SMOD_Atena

    SMOD_Atena S-Moderator Team Farmerama PL

    Może niechcący to zdanie wprowadzać małe zamieszanie, ale informacje zamieszczane są w takiej formie w jakiej je otrzymujemy i poradniki mają charakter pomocniczy, a jeśli są w nich jakieś nieścisłości i Gracze mają wątpliwości lub pytania, to ja i inni Moderatorzy jesteśmy tutaj między innymi po to żeby wszystko wyjaśnić, a przynajmniej się starać, co też czynimy cały czas.
     
    satineas i gadek lubią to.
  18. -katie1234-

    -katie1234- Komandor forum

    Podpisuje się pod tym wszystkim łapkami :D
     
  19. Sookie

    Sookie Chodząca legenda forum

    Tak tylko,że nie wszyscy gracze czytają ten wątek. Niektórzy ( a może nawet znakomita większość) ograniczają się do FAQ który należałoby poprawić.
    Tu nie chodzi o ilość nagród bo przyznaję,że event jest fajny. Chodzi o rzetelność informacji..:)
     
  20. gadek

    gadek Fanatyk forum

    To u mnie lepiej,mam 12 lampionów zapalonych i ani jednego wzoruxD
     
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.