Opinie Event: Cztery światła

Temat na forum 'Archiwum - pozostałe działy' rozpoczęty przez użytkownika TL_Mouse, 19 października 2015.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. KODI2011

    KODI2011 Młodszy ekspert

    Czy gdzieś w poradniku jest wyraźnie napisane, że po zapaleniu wszystkich lampionów dostanie się wszystkie nagrody za wzory? Czy dostaniemy tylko za odpalone lampiony i za wzór ten ostatni?
     
    ania1713 lubi to.
  2. GruGru

    GruGru Wyjątkowy talent

    dzisiaj u mnie tez trzeba stronę odświeżać a wczoraj szalik pojawiał się sam
     
  3. -katie1234-

    -katie1234- Komandor forum

    To wszystkiego najlepszego z okazji 40stki :D Też się spłukałam na krówki, ale już je na lampion oddałam więc spokój ;p A z szaliczkami to makabra :D
     
    AngelGina i toDzasta lubią to.
  4. SMOD_Atena

    SMOD_Atena S-Moderator Team Farmerama PL

    KODI2011, w poradniku jest to pokazane. Są tabelki z opisami wymaganych towarów i nagród za pojedyncze lampiony :

    [​IMG]

    I jest grafika wzorów oraz nagród za wzory :

    [​IMG]
     
  5. violka0410

    violka0410 Okazjonalny autor

    Witam. Cieszę się że widzę moderatora gdyż chciałam się zapytać czy może nie zaćwierkały jakieś ptaszki o BB w najbliższym czasie?;)
    Bo nie wiem już czy czekać czy zacząć klonować:p
     
  6. pppppp26

    pppppp26 Forum Pro

    Dziękuję :) trzeba dzisiaj trochę posiać aby jutro świętować ;)
     
    -katie1234- lubi to.
  7. carlain21

    carlain21 Chodząca legenda forum

    Lampion zapalisz tylko wtedy, jak będziesz mieć wystarczającą ilość towaru, po prawej stronie na dole będzie przycisk Dostarcz na zielono-jak masz towar a jeśli nie masz danego towaru przycisk ten będzie na szaro. A na lampiony możesz klikać do woli, już poprzednicy moi Ci odpowiedzieli:)
    Baw się:)
     
  8. -katie1234-

    -katie1234- Komandor forum

    Lepiej klonuj, bo na cuda, że będzie BB nie ma co liczyć :D
     
    AngelGina i toDzasta lubią to.
  9. KODI2011

    KODI2011 Młodszy ekspert

    Tabelki widziałem ale odpowiedzi na moje pytanie w nich nie ma, takiej konkretnej bo z tego co czytałem to tylko domysły są, że za zapalenie wszystkich zgarnie się wszystko...



     
  10. abask

    abask Komandor forum

    Dobre pytanie ;) Sama jestem ciekawa bo przyznam szczerze, że nie chce mi się kombinować ;)))
     
    Anuszki i AngelGina lubią to.
  11. SMOD_Atena

    SMOD_Atena S-Moderator Team Farmerama PL

    Żadnego ćwierkania nie słyszałam ani oficjalnych informacji na temat BB nie mamy niestety, jeśli jakieś otrzymamy to jak zawsze zostaną zamieszczone w formie OO.

    A to że zapalenie wszystkich lampionów jest jednoznaczne z automatycznym otrzymywaniem wszystkich nagród nie wystarczy ? Ponadto jest tabela zbiorcza, a w niej wymienione towary, które potrzebne są do zakończenia całego eventu i otrzymania wszystkich nagród :

    [​IMG]
     
    Ostatnie edytowanie: 21 października 2015
    0olimpia0 lubi to.
  12. violka0410

    violka0410 Okazjonalny autor

    Wszystko jasne, dziękuje:)
    Pójdę za Twoją radą bo zostanę bez krówek:D
     
  13. Sookie

    Sookie Chodząca legenda forum

    Podobne pytanie padło w innym wątku i BA odpowiedziała,że nagrody są zarówno za pojedyńcze lampiony,rzędy i wzory. Zresztą-zostały mi do zapalenia 3 lampiony. Jak dotąd nie układałam ich w żaden z podanych wzorów a i tak dodawało mi za nie nagrody .Tak,że jeśli zapalisz wszystkie lampiony to dostaniesz wszystkie możliwe nagrody.
     
  14. AnnDżelina

    AnnDżelina Chodząca legenda forum

    no nie ma niestety ten kto skończył i zapalał jak popadnie a nie wg wzorków chyba jedynie może to stwierdzić :)

    mnie to zejdzie jeszcze jakiś czas :)

    nie straszcie bo to jeszcze nie ta pora xD
     
    toDzasta, Sookie oraz gadek lubią to.
  15. KODI2011

    KODI2011 Młodszy ekspert

    Dzięki, takiej konkretnej odpowiedzi oczekiwałem ;)
     
    -katie1234- i Sookie lubią to.
  16. carlain21

    carlain21 Chodząca legenda forum


    W poradniku jest to oto zdanie, tylko:

    Zapalając poszczególne lampiony,chcąc nie chcąc tworzą się wzory,które same się odhaczają:) Wszystkie wzory bez problemu da się utworzyć, a więc zdobyć te dodatkowe nagrody:)
     
  17. gosiagosia60

    gosiagosia60 Chodząca legenda forum

    Wydaje mi się,że pomimo zapalenia wszystkich lampionów,trzeba będzie klikać we wzory,żeby nagrody odebrać z nich-ale to tylko przypuszczenie.Mam na razie 10 zapalonych,żadnego wzoru nie mam jeszcze.
     
  18. .stokrotka1951.

    .stokrotka1951. Chodząca legenda forum

    Witam , został mi do odpalenia jeden lampion , nagrody za część wzorów zostały mi dopisane , tak że dziś już będzie po evencie. Nie układałam specjalnie żadnego wzoru tylko robiłam po kolei
     
  19. Goldmaster82

    Goldmaster82 Moguł forum

    Czyli jednak za rzędy są nagrody? Pytam bo w poradniku są opisane tylko nagrody za pojedyncze lampiony i za wzory. W takim razie mógłby ktoś podać jakie nagrody są za rzędy?
     
  20. PaniTopusia

    PaniTopusia Aktywny autor

    Wczoraj ładnie szaliczki się pojawiały a dziś muszę odświeżac a bardzo wolno mi się ładuje gra :mad: cały czas główkuję skąd wziąć krowy, w kółko przeszukuję spółdzielnię by zyskać choć trochę sg lub sp xD z ciekawości, czy komuś udało już się ułożyć jakiś wzorek? ;)
     
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.