Opinie Event: Cztery światła

Temat na forum 'Archiwum - pozostałe działy' rozpoczęty przez użytkownika TL_Mouse, 19 października 2015.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. iwona1957

    iwona1957 Komisarz forum

    No właśnie jakiś wzór się ułoży, ale moim zdaniem nie ma opcji ułozyć wszystkich wzorów jesli raz zapalony lampion pozostaje zapalony na zawsze. Bo jesli zaczniemy od wzoru pierwszego, gdzie do wygrania jest skrzynka xxl to przy założeniu, że lapiony nie gasna nie ma opcji ułożenia wzoru nr 7 gdzie do wygrania jest achacha. (narozne lapiony się świeca, a przy wzorze nr 7 muszą być wygaszone)
     
    TrissMerigold., 0olimpia0 oraz {Monia} lubią to.
  2. Megan

    Megan Komandor forum

    Oby tylko dobrze wypadały świetlikowe szaliki, gdyż one będą się pojawiać tylko na Głównej Łące.
     
  3. guliwerr

    guliwerr Stały bywalec

    Według mnie jak nagrode za dany wzór odbierzemy to lampiony zgasna i odnowa należy je zapalać
     
  4. {Monia}

    {Monia} Komandor forum

    Ale te dodatkowe zapalone nie będą się wliczały chyba.
    Jeśli jest tak jak mówisz to żeby zdobyć wszystko, zapalając za każdym razem lampion to dużo za dużo trzeba będzie wysiać.

    W FAQ jest zdanie, że wcześniej zapalone lampiony można wykorzystać do kolejnych wzorów więc raczej nie będą gasnąć i nie będą przeszkadzać w innych wzorach.
     
  5. iwona1957

    iwona1957 Komisarz forum

    no właśnie mnie też tak się wydaje, ale wtedy zamiast 20 białych krów potrzeba 140, o roślinie eventowej w kosmicznych ilościach nie wspominając...

    a to chyba ,że tak
     
  6. SMOD_Atena

    SMOD_Atena S-Moderator Team Farmerama PL

    No i teraz nie wiem co myśleć, ale wydaje mnie się, że załóżmy wcześniej zapalimy lampion, który w kolejnym wzorze nie będzie potrzebny to klikając na wzór ten lampion nie będzie zapalony a zapali się tylko w tych kolejnych wzorach, w których jest wymagany. Sama już nie wiem, zobaczę jutro :)
     
  7. {Monia}

    {Monia} Komandor forum

    Jeśli tak to żeby zrobić wzory nr 3, 6, 7, 8, 9 i 10 Trzeba będzie oddać 140 białych krów.....

    I 12 tys mięty pieprzowej....
     
  8. iwona1957

    iwona1957 Komisarz forum

    no chyba, że tak. Ale musicie przyznac, że nie jest to wszystko jakoś super jasno wytłumaczone...
    Zobaczymy jutro :)
     
  9. guliwerr

    guliwerr Stały bywalec

    Monia to ja już zgłupiałem, tak sobie wywnioskowałem, że będą gasnąć ale z drugiej strony jak pisała iwona1957 to ile tych białych krów trzeba by było wtedy oddać
     
    {Monia} lubi to.
  10. {Monia}

    {Monia} Komandor forum

    Sądzę, że Atena dobrze wytłumaczyła:
     
  11. Megan

    Megan Komandor forum

    Mnie się wydaje, że trzeba dobrze przemyśleć które światełka będziemy zapalać, bo to że zapalimy wszystkie i dostaniemy nagrody byłoby za prosto i za łatwo.
    Żeby dostać pnącze potrzeba zapalić wszystkie światełka i chyba to trzeba zrobić na samym końcu, to jest gra i trzeba pomyśleć logicznie a nie kliknąć byle gdzie.

    Zaczynam mieć mętlik w głowie...
     
  12. chrumcia91

    chrumcia91 Chodząca legenda forum

    nie no chyba jednak jak zapalimy jeden wzór i odbierzemy nagrode, to lampiony zgasną, ale aby zrobic kolejny mozemy wykorzystać uprzednie lampiony.
    czyli zapalamy wszystkie zeby zdobyc pnacze a potem ukladamy wzory i odbieramy nagrody
     
    baska22, panoramaogrodnicza oraz gretag lubią to.
  13. SMOD_Atena

    SMOD_Atena S-Moderator Team Farmerama PL

    Myślę, że nam się tak tylko wydaje że to takie skomplikowane, bo jeszcze takiej zabawy nie mieliśmy, ale jak się zaczniemy już bawić to dojdziemy do wniosku że jednak "nie taki diabeł straszny jak go malują" :)
     
  14. elcia1951

    elcia1951 Zaawansowany

    witajcie wynika na to że, z zagród nie będą wypadajki lecieć...tylko z drzew i pól..?
    a skąd wiadomo o tych ilociach białych krów ? nie widzę tego w faq..
     
  15. nana290159

    nana290159 Książę forum

    Mam nadzieje, ze bedzie tak, jak Atena napisala, tylko raz oddajemy, a wzory sie utworza z tych zapalonych juz.
     
    toDzasta, amber♥ oraz gretag lubią to.
  16. Agata00755

    Agata00755 Chodząca legenda forum

    Nie sądzę, że tak miałoby być, bo każdy farmer ma minimum 1000 białych krów w stodolexD:cry:xD:cry:

    Za duża ilość farmerów by nie zrobiła by tego ( o ile w ogóle ktoś by był w stanie to zrobić), a event teoretycznie powinien być do zrobienie dla każdego, albo przynajmniej dla 60-70% graczy :p
     
  17. SMOD_Atena

    SMOD_Atena S-Moderator Team Farmerama PL

    Też mam taka nadzieję :)
    Tak piszecie że "tylko zapalimy lampiony i już" , ale musimy pamiętać o tym że aby zapalić któryś z lampionów musimy oddać określony towar, a to już nie będzie takie "tylko" ;)
     
  18. agbiko

    agbiko Półbóstwo forum

    Kurczę, nie zauważyłam tego. Dzięki ;)
    Wyszłabym na idiotkę, bo mam prawie same zagrody na polach:p
    Dzięki :oops:

    Chyba zaczynam się cieszyć, że nie miałam czasu na poprzednie BB i w stodole zostało 696 szt. SP, będzie z czego te białe krówki wyklonować, bo na stanie tylko 3.;)
     
  19. Megan

    Megan Komandor forum

    Nie, paczka z runą robi się 4:30 (czyli cztery i pół minuty).
    W poradniku jest tak niewyrażnie napisane:)

    Podstawowy czas produkcji 1 szt wynosi 5 min (z runą 4:30).
     
    zonaania2122, zagma oraz gretag lubią to.
  20. amber♥

    amber♥ Komandor forum

    Gretka chyba 4 min i 30 sek ??:)..albo ja z tego kataru nie kumata jakaś dziś jestem ( o bólu głowy nie wspominając)..:)
     
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.