Opinie Event: Cztery światła

Temat na forum 'Archiwum - pozostałe działy' rozpoczęty przez użytkownika TL_Mouse, 19 października 2015.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. AnnDżelina

    AnnDżelina Chodząca legenda forum

    na głównej łące sprawdzałaś?- bo one tylko tam leżą
    ja na początku jak szłam z targu to szukałam w mieście zamiast na łące xD
     
    zonaania2122 lubi to.
  2. BA_Czerwona

    BA_Czerwona Board Administrator Team Farmerama PL

    Obawiam się, że nie działa. Z FAQ: "100% więcej plonów z upraw, drzew, zagród i warsztatów". >KLIK<
     
    eliza9070 lubi to.
  3. babydelfi

    babydelfi Ambasador forum

    to ja Ci zrobię szalik na szydełku



    u mne nie ma tragedii, flagi tak szybko nie lecą więc z szalikami się nie muszę spieszyć

    a od wczoraj juz kilka mln SG wleciało i to cieszy najbradziej xD
     
    eliza9070, zonaania2122 oraz JJoanna lubią to.
  4. Magdam.1__

    Magdam.1__ Książę forum

    Tak, cały czas czekam na nie na łące.
     
  5. agbiko

    agbiko Półbóstwo forum

    Nie byłabym sobą, gdybym nie sprawdziła na żywym organizmie:p Ale potwierdzam: nie działa-.-.
    Dobrze, że ze zwykłych krówek wylazła biała i pogoniłam ją na targ za 310 tys.;)
     
    agi31, Agunef oraz Nutka lubią to.
  6. justyspj

    justyspj Okazjonalny autor

    29 flag, 22 szaliki, za ok,15 godz. mam zbiory rozmarynu, coś wpadnie i lece spac.
     
    JJoanna lubi to.
  7. Awodorgo

    Awodorgo Okazjonalny autor

    Witam! Proszę mi wytłumaczyć czy jak zapalę wszystkie to dostanę "wszystkie nagrody", bo mam zapalonych 8,ale w "artystycznym nieładzie" ? Czy to trzeba zapalać kolejno wg. wzorków?
     
  8. carlain21

    carlain21 Chodząca legenda forum

    Nie trzeba układać wg wzorów-one same się we wzory ułożą:) Zapalasz ten lampion,gdzie możesz oddać towar:)
     
  9. PaulinkaG1904

    PaulinkaG1904 Aktywny autor

    Nie trzeba wg wzorów. jeżeli zapalisz wszystkie to dostaniesz wszystkie nagrody:)
     
    babydelfi lubi to.
  10. Awodorgo

    Awodorgo Okazjonalny autor

    Dziękuję! To mogę spokojnie pracować dalej:)A teraz przerwa na "DEBATĘ" :D:D:D:p
     
  11. grazaw6

    grazaw6 Stały bywalec

    Siedze z nosem przyklejonym do ekranu kompa od godziny 14-tej i mam 16 szalikow ,moja znajoma ma 28, z przeczytanych postow wynika,ze nie wszyscy na poczatku gry mieli mozliwosc zebrania 6 szalikow.Ja dostalam na poczatku 2 szaliki a teraz pojawiaja sie jak chca.Jak tak dalej bedzie to chyba nie zrobie tego ewentu.Jeszcze zaden ewent tak mnie nie wkurzyl jak TEN.
     
  12. AnnDżelina

    AnnDżelina Chodząca legenda forum

    a miałam już nie słuchać ani nie oglądać -.-
    ale czekając na kocyki :eek:
    na starcie miałam 5 kocyków a nie 6
     
    eliza9070 i zonaania2122 lubią to.
  13. Nutka

    Nutka Komandor forum

    Szaliki mnie szalenie denerwują, ale okazja do zarobku, nawet dla tak biednego farmera jak ja, rekompensuje te nerwy z nawiązką ;) xD. Pieski chyba nie uciekną, a taka szansa zarobku może :p. Krówki chyba znowu trafią do czerwonych domkówxD.
     
    eliza9070, renia111979 oraz AnnDżelina lubią to.
  14. Agunef

    Agunef Naśladowca mistrzów

    witam sąsiadeczko :)
    biedne krówki na targ gonisz ? ;) moje 20 krówek spokojnie czeka na swoją kolej, ale za to rozmaryn na targu szaleje.....szkoda że nie mam go więcej ;)
     
    agbiko lubi to.
  15. kasia6100

    kasia6100 Mistrz forum

    ja mixuje...narazie 9 krówek, ale mam nadzieję, że do jutra uda mi się osiągnąć tyle ile potrzeba.
     
    Antenka18 lubi to.
  16. Antenka18

    Antenka18 Ambasador forum

    Na pewno się uda :)
     
    kasia6100 lubi to.
  17. mieszczak

    mieszczak Zaawansowany

    U mnie z szalikami kiepsko :( co jakiś czas kukam na główną i dopiero 21 ich mam... :sleepy:
     
  18. dosias

    dosias Generał forum

    witajcie event zaczęłam z 2 godzinnym opoznieniem, na stanie 29 szaliczków
     
    Antenka18 lubi to.
  19. agbiko

    agbiko Półbóstwo forum

    Niestety tylko jakieś pojedyncze sztuki, bo wstyd się przyznać, ale zwykłych krów w stodole jak na lekarstwo i nie ma z czego klonować:(
    Z roślinką nieźle idzie, bo bonusik 100% do stodoły dobrze działa;)
    Dzięki za szaliczek, okryję się, bo zimno:p
     
    zonaania2122, Nutka oraz Agunef lubią to.
  20. chrumcia91

    chrumcia91 Chodząca legenda forum

    wiem wiem ;)
     
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.