Opinie Event: Cztery światła

Temat na forum 'Archiwum - pozostałe działy' rozpoczęty przez użytkownika TL_Mouse, 19 października 2015.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. -mariola99-

    -mariola99- Naśladowca mistrzów

    mam 37 flag i 16 szalików - mało troche
    ale sianogroszy już dość wpadło z lampionów - event wydawał się jakiś zagmatwany a jednak dość prosty
    tylko eventówki sporo i te wypadajki zdobyc i pójdzie jakoś
     
  2. Kathea

    Kathea Baron forum

    One pojawiają się po jednym, co 15 minut, jak nie zbierzesz to dojdą do liczby 6 (165 minut) i będą spokojnie czekać na zbiór (max na polu jest 6 szalików). Tylko na samym początku, na start, było od razu 6 szalików.
     
    JJoanna lubi to.
  3. Antenka18

    Antenka18 Ambasador forum

    Nie zaszkodzi spróbować :)
     
  4. chrumcia91

    chrumcia91 Chodząca legenda forum

    tylko przed zbiorem jednak trzeba się przelogowywac ;)
     
    zonaania2122 lubi to.
  5. Sookie

    Sookie Chodząca legenda forum

    Przepraszam Cię ale w FAQ jest napisane,że pojawiają się w różnych odstępach czasowych. Jeśli nie zbierze się ich do 165 min to na łące zostaje 6 do zebrania
    Pojawiają się po 15 min aktywności na farmie :)
     
    zonaania2122 lubi to.
  6. Nietoperz_009

    Nietoperz_009 Okazjonalny autor

    Witam :)

    Na dzień dobry muszę przyznać, że całkiem przyjemny klimacik nam się zrobił :)
    Lampiony ładnie się prezentują.

    Jeśli chodzi natomiast o ilość białych krówek, to cóż... nie jest winą BP, że gracze
    aż tak wyśrubowali ceny :)

    Ktoś parę chwil temu pisał, o niecierpliwych graczach, chętnych na wydanie ponad
    300 000 SG na zakup jednej takiej krówki :)

    Pozdrawiam :)

    Nietoperz_009
     
    Nutka, Sookie oraz .Robaczek. lubią to.
  7. tikacz125

    tikacz125 Okazjonalny autor

    Targ oszalał , zajrzałem tam i zobaczywszy ceny postanowiłem cały zapas rozmaryna i mięty wrzucić na niego.
    4 minuty i 14 milionów do przoduxDxDxD.Od kiedy gram w tę grę to jeszcze takich żniw nie miałem, a jeszcze z 4 bańki wpadną bo towar idzie jak burza.
     
  8. Kathea

    Kathea Baron forum

    Jeżeli nie zbierze się od razu to ok, ale jednocześnie pisze że "Pierwszy pojawia się po 15 min aktywności na farmie", więc jeżeli zbiera się na bieżąco to powinny pojawiać się właśnie co 15 minut, teoretycznie oczywiście.
     
    eliza9070 lubi to.
  9. kasia6100

    kasia6100 Mistrz forum


    ale nie pojawiają się co 15 min.... specjalni patrzyłam na czas i między jednym szalikiem a drugim upłynęło ok 18-19 minut.... teraz sprawdzam dalej, za ile będzie znowu następny
     
  10. *galinka*

    *galinka* Stały bywalec

    Miałam to samo jak człowiek chciał żeby były przeskoki to nie było,ot taka przewrotność losu,a w temacie szaliki zbieram ,roślinki sadzę i licze że na nagrody się załapię. [​IMG] uwijam się z jezykiem wywieszonym-tytuł gifa....
     
    eliza9070, Nutka oraz Antenka18 lubią to.
  11. Kathea

    Kathea Baron forum

    Ok, nie wiem czemu ubzdurało mi się z tymi 15 minutami.

    Wyliczenia estorki:

    "Każdy zbiór szalików się zgadza.... może przedstawię to jaśniej:
    Szaliki będą pojawiać się w regularnych odstępach czasu :
    1-szy po 15 min.
    2-gi w 20 min. po pierwszym czyli w 35-tej minucie zbierzemy 2 szaliki
    3-ci w 25 min po drugim czyli w 60 minucie zbierzemy 3 szaliki
    4-ty w 30 min. po trzecim czyli w 90 minucie zbierzemy 4 szaliki
    5-ty w 35 min. po czwartym czyli w 125 minucie zbierzemy 5 szalików
    6-ty w 40 min. po piątym czyli w 165 minucie zbierzemy 6 szalików.
    Czyli albo zbieramy je po kolei albo na raz 6 szt co 2,45 godz.
    Ważne: maksymalnie możemy mieć na polu tylko 6 szalików...... więc trzeba pilnować tych zbiorów."
     
    chrumcia91 i JJoanna lubią to.
  12. JJoanna

    JJoanna Książę forum



    Dzieki za odpowiedz - teraz już wiem , pewnie nie doczytałam w poradniku :)



    Mój poziom 88 , Wyspa 195
    Targ 13 , Piekarz 5 , Przetworca 4 , Kwiaciarz 4 , SPA 4
     
  13. florentyna

    florentyna Stary wyjadacz

    z małego pola zysk jest 3 na dużym polu są 4 małe więc zysk jest 3x4=12 :) na dużym polu zysk jest 6 oczywiście używamy ChMJ :)
     
  14. Goldmaster82

    Goldmaster82 Moguł forum

    Dokładnie tak - też przy 3 dokładnie na zegarek spojrzałem i 2 były co 18, a 3 po 19 minutach.
     
  15. Agnes89

    Agnes89 Zaawansowany

    U mnie podobnie a w dodatku to są pojedyncze oferty, a często nic nie ma o_O
     
  16. *galinka*

    *galinka* Stały bywalec

    Nie rozumie bo u mnie każdy szalik pojawia się co15min,mam ustawiony timer co 15min.i zbieram po szaliku,oczywiście muszę odś:):):):)wieżyć strone za każdym razem.
     
  17. jamperla

    jamperla Zaawansowany

    u mnie są już po 450 000
     
    babydelfi i Sookie lubią to.
  18. kasia6100

    kasia6100 Mistrz forum

    no szok...z normalnych krów dwa razy zmiksowały się i są 2 białe.... :inlove:
     
  19. Krzychu64

    Krzychu64 Nadzorca forum

    Flag 114, szalików 13 / zbieram jak założę gumioki i ruszam na pole , czyli kiedy mam ochotę na robotę/ Szaliki można wysyłać w prezencie czyli wystarczy posłać 7 szalików i poczekać, który sąsiad się skapnie, że mi zimno. Nie przewiduję żadnych trudności nawet ze strony białych muciek. Na razie te co miałam, sztuki 2, sprzedałam bardzo korzystnie. Jak uznam, że muszę :p akurat teraz zdobyć achachę to zrobię czary mary i 20 muciek wyczaruje, ale na razie...na razie nie zajmuje się bydlętami. Odbijam się od dna po wybudowaniu różowych wron :D
     
    Ostatnie edytowanie: 20 października 2015
    gadek i zonaania2122 lubią to.
  20. CHUDYJUREK

    CHUDYJUREK Nadzorca forum

    żartujesz czy udajesz?
     
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.