Opinie Event: Cztery światła

Temat na forum 'Archiwum - pozostałe działy' rozpoczęty przez użytkownika TL_Mouse, 19 października 2015.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. wilandra

    wilandra Analityk forum

    Jutro się okaże :D pewnie to prostsze niż myślimy
     
  2. {Monia}

    {Monia} Komandor forum

    W FAQ jest takie zdanie:
    Użyj zapalonych wcześniej lampionów, aby stworzyć dodatkowe wzory, takie jak trójkąty, kwadraty i krzyżyki.
    Wychodzi na to, że będziemy zapalać lampiony tylko raz, czyli aby zapalić wszystkie musimy dostarczyć wszystkiego co jest w tabelce wymienione. Chyba.
    Takie same obliczenia mam =)

    Plusy:
    Świetne nagrody;
    Nowa mechanika.
    Mało szali potrzebnych.

    Minusy:
    Dużo krów białych, a na targu cena będzie kosmiczna, więc zostanie klonowanie a bez BB i w perspektywie klonowania psów jakoś mi się to nie uśmiecha.
    Dużo roślin, i to w miarę długo rosnących (mięta, rozmaryn)
    Event wymagający czasu aby systematycznie zbierać szaliki, które na domiar złego będą się pojawiały nie wiadomo co ile czasu.

    Chyba wybiorę poszczególne zadanie bo ie będę traciła SG na krowy i roślinki.
     
    Ostatnie edytowanie: 19 października 2015
  3. Kasialka

    Kasialka Generał forum

    Hmmmm... Ale zakręcone to jest :) Ja zrozumiałam, że te wartości z tabelki trzeba będzie oddawać do każdego wzoru, a więc sporo wszystkiego trzeba będzie oddać.
     
  4. Agata00755

    Agata00755 Chodząca legenda forum

    To będzie trzeba wystawić oazy i wyhodować te 20 białych krów, bo w stodole ani jednej nie ma. Czemu nie chcą czegoś co z run mamxD:cry:xD:cry:


    A SP też nie za wiele..
     
  5. Megan

    Megan Komandor forum

    Jeżeli tylko tyle, to byłoby to do wykonania:)

    Trzeba domki wyciągnąć i spróbować samemu sklonować z kilka białych krów, bo na targu szaro.
     
  6. chrumcia91

    chrumcia91 Chodząca legenda forum

    brak zbiorczej tabelki ile czego potrzeba sieje zamęt. tak by było wiadomo :p
    czyli wystaczy powalczyc o pnącze i wtedy mamy wszystko? :p
    jesli tak to luzik :D
    74 SP mam....moze cos z tego się uda, no zobaczymy :p
     
  7. elwira17

    elwira17 Stary wyjadacz

    20 białych krów hahahahahahahaxD
     
  8. SMOD_Atena

    SMOD_Atena S-Moderator Team Farmerama PL

    Z tego co jest napisane w poradniku zrozumiałam, że każdy zapalony lampion to nagroda ( po oddaniu wymaganych towarów) , a cały wybrany wzór to nagroda za wzór. Czyli za pojedyncze lampiony nagrody mamy tutaj :

    [​IMG]

    A za wzory z zapalonych lampionów nagrody mamy tutaj :

    [​IMG]

    Według moich obliczeń :

    Rośliny eventowej będziemy potrzebowali 9000, świetlikowych flag - 700, szalików - 180, świetlikowych paczek zrobionych w młynie - 50 i 20 białych krów, reszta to drobiazgi :) Wydaje się proste, ale jak to będzie to przekonamy się jutro jak zaczniemy wykonywać zadania :)
     
  9. iwona1957

    iwona1957 Komisarz forum

    czyli jak zapale wszystkie lampiony (tak jak jest w ostatnim wzorze) to gra potraktuje to jakbym zapaliła wszystkie poprzednie 9 wzorów? Zupełnie tego nie rozumiem, ale jak to mówią w praniu się okaże :p
     
  10. -katie1234-

    -katie1234- Komandor forum

    Tragedia z tym. Zastanawiałam się czy robić po kolei wzory, próbować z jednego przejść na drugi, ale to bez sensu. Nie potrzebnie tak nawymyślali z tym eventem. A nawet do końca wszystko jest nie wytłumaczone.
     
  11. _Ola_Z_

    _Ola_Z_ Wielki mistrz forum

    i tej wersji będę się trzymać :)
    tymczasem cosik posieje na wypadajki, bo szklarnia u mnie strajkuje na maksa i dla żadnej roślinki nie chce mi dać miłości do SN
     
    eliza9070, toDzasta oraz amber♥ lubią to.
  12. Megan

    Megan Komandor forum

    Tylko co najlepiej zacząć robić, zapalać lampiony dla poszczególnych nagród, czy oddawać towary te z kolumny.

    To czekamy do jutra, najpierw sianie roślinki a potem zobaczy się, może faktycznie w praniu okazać się, że nie będzie to aż takie skomplikowane:)
     
    eliza9070, toDzasta oraz zonaania2122 lubią to.
  13. {Monia}

    {Monia} Komandor forum

    Zapalając lampiony zapalasz równocześnie wzory przecież.
    Wystarczy że oddasz wszystkie nagrody z kolumien i gra się skończy - event zakończony, nagrody wszystkie zdobyte.
     
  14. amber♥

    amber♥ Komandor forum

    Nagrody mi się wszystkie podobają :) i chętnie bym je przygarnęła ...ale mam jakieś niejasne uczucie że to jeden z tych eventów gdzie będę musiała wybrać..już kiedyś było że aby zdobyć wszystko potrzeba było multum ..chyba oreczka i reszta "gigantów" tylko to zdobyła ;)xDxD..hmm problem u mnie też z krowami ..klonuję i złośliwiec zamiast mi dać białą to dał alpejską wrrrrrrrrr.. a jak BB to nie przeskoczy :oops:..jutro zobaczymy najwyżej wybiorę 1 wzór i zadowolę się taką nagrodą..:):)
     
  15. wilandra

    wilandra Analityk forum

    Ja po tej lekturze i przemyśleniach rozumiem tak. Zapalamy pojedyncze lamiony tworząc wzór. Mamy wzór dostajemy nagrodę. Robimy drugi wzór, tam, gdzie towar dostarczyliśmy lamion się pali... Na logike by zdobyć pnacze i itemy z tego inaczej się nie da.
     
  16. guliwerr

    guliwerr Stały bywalec

    Moim skromnym zdaniem, należy na dole wybrać wzór a potem dostarczyć towary, czyli każdy działa osobno i nie sumują się czyli jak chcemy wszystkie lampiony zapalić to klikamy na ten wzór i nagrode tylko za to otrzymamy
     
    kybek93 lubi to.
  17. {Monia}

    {Monia} Komandor forum

    Varun wie jak wyciągnąć SP od nas.
    Dając krowy alpejskie zamiast białych mielibyśmy łatwiej, a tak bez BB będzie ciężko.
    SP potrzebne na pieski a u tu i rokitnik, i achacha, o pancerniku nie wspomnę.
    Nas PD i SG w miarę ładnej ilości.
    Varun, masz Ty łeb jednak.
    No tak, zapalone lampiony kasować się nie będą.

    Na logikę, wystarczy zapalać po kolei i tak prędzej czy później jakiś wzór się ułoży.
     
  18. Agata00755

    Agata00755 Chodząca legenda forum

    Ceny na targu podskoczą, gdy farmerzy po wypstrykaniu się na ostatnim hodowlanym z SP będą wyciągali ją ze spółdzielni. U mnie ledwo 54 sztuki, ale to za mało żeby 20 białych krów zdobyć, na targu nie kupie bo drogie będą, oazy jutro wystawie ( dziś nie zdążę, bo zaraz do pracy), ale teraz muszę poszukać SP.
     
  19. wilandra

    wilandra Analityk forum

    Tylko SP trzeba wykitrać :D chociaż jest chyba gdzieś w nagrodzie
     
  20. {Monia}

    {Monia} Komandor forum

    A najlepsze jest to, że we wszystkich nagrodach, które mnie interesują (rokitnik) to zadanie trzeba zrobić.
    Muszę się zastanowić czy w ogóle robić ten event czy może raczej skupić się na sprzedaży mięty i rozmarynu.
     
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.