Opinie Event: Cztery światła

Temat na forum 'Archiwum - pozostałe działy' rozpoczęty przez użytkownika TL_Mouse, 19 października 2015.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. wilandra

    wilandra Analityk forum

    o tym też myślę, bo by cudowne pnącze zdobyć cieżko bedzie
     
  2. ygre

    ygre Okazjonalny autor

    Skoro mozemy sami wybrac wzor, to rozumie ,ze krowy da sie pominac...:oops:
     
  3. chrumcia91

    chrumcia91 Chodząca legenda forum

    chyba każdy trzeba będzie po pare razy, tak to by było za prosto..... jakbym chciala zdobyc cudowne pnacze to by wystarczylo ze je odpale i po drodze reszte nagród, a tak na pewno nie bedzie..... ja najpierw bede walczyc wlasnie o pnacze i pancerniki, tylko nie wiem czy juz klonowac krowy? czy moze dadzą BB..... mam tylo 74 SP, trzeba bedzie dokupic, a dopiero co wydalam kase na florki :mad:
     
    zonaania2122 lubi to.
  4. Agunef

    Agunef Naśladowca mistrzów

    to się będzie działo ......
    czy już ktoś policzył ile tych biednych białych krówek potrzeba ?
     
  5. Agata00755

    Agata00755 Chodząca legenda forum

    Hmm.. teoretycznie jest takie zdanie:
    Użyj zapalonych wcześniej lampionów, aby stworzyć dodatkowe wzory, takie jak trójkąty, kwadraty i krzyżyki.


    U Niemców taką animacje znalazłam
    [​IMG]
     
  6. wilandra

    wilandra Analityk forum

    czyli wychodzi na to, że za każdym razem trzeba od nowa zapalać
     
  7. iwona1957

    iwona1957 Komisarz forum

    z tego obrazka powyżej wynika, że żeby zapalić konkretny wzór wystarczy najechac na niego myszką i kliknąć- czyli nie trzeba samemu klikać w te lampiony tylko one się zapalą według takiego wzoru jaki wybierzemy. Dobrze myślę?
     
    toDzasta i jola0909g lubią to.
  8. chrumcia91

    chrumcia91 Chodząca legenda forum

    hmmmm, to zdanie daje do myslenia..... sama juz nie wiem.....
     
    zonaania2122 lubi to.
  9. -madzialenna-

    -madzialenna- Czeladnik forum

    ja myslę,że trzeba będzie raz zapalić wszystkie tylko od nas zależy od jakiego wzoru zaczniemy
     
    jacek544 i _Ola_Z_ lubią to.
  10. chrumcia91

    chrumcia91 Chodząca legenda forum

    chyba tak, ale najpierw musisz miec potrzebne towary....
     
    zonaania2122 i Megan lubią to.
  11. agbiko

    agbiko Półbóstwo forum

    ????
    Ale, że o co chodzi?:eek:o_O Cytom, cytom i nic nie kumom:oops: Nie wiem czy to wina mojej tępoty, czy tego, że za chwilę jadę na pogrzeb babci i nie bardzo kontaktuję...
    Ilości towarów potrzebnych do skończenia niewiadome, białe krowy z targu wyparowały. Nie rozumiem, czy każdą nagrodę można tylko raz zdobyć, czy więcej razy?? i co dostaniemy za wymyślone przez siebie wzory?
    Pewnie dopiero jutro się coś wyjaśni jak event ruszy8)
     
  12. Karen139

    Karen139 Baron forum

    Przeczytałam i ..............wiem, że.................. nic nie wiem.
    Ile tego badyla potrzeba by zrobić cały ewent?
    Ile szalików i ile flag??
    W końcu ile białych krów??????
     
  13. iwona1957

    iwona1957 Komisarz forum

    no tak, zakładając, że mam wszystkie towary. Czyli jesli te tabelki z kolumnami i potrzebnymi rzeczami odpowiadają dokładnie wzorom jakie trzeba zapalić, to aby zdobyć te wszystkie super nagrody za konkretne wzory potrzeba chyba 140 białych krów... Czarno to widze :(
    Edit: a świetlikowej jagody jako takiej (bez tego co potrzeba do wyprodukowania paczek) potrzeba chyba 28000. Albo coś źle licze, albo BP trochę upadło na głowę...
     
  14. kuraptica

    kuraptica Forumowy żółtodziób

    Witam wszystkich,
    tak mnie to zaintrygowało /pewnie te światełka:)/ że aż coś wreszcie napiszę na forum.
    Czy jeśli zapalę wszystkie lampiony to mogę sobie potem po kolei zapalać wzory i zgarniać za nie nagrody???

    Dany lampion zapalamy tylko raz tak?
     
  15. chrumcia91

    chrumcia91 Chodząca legenda forum

    też tak wyliczyłam, za resztę jeszcze się nie biorę- to po pracy...ale ze 140 białych krow....ojoj.... BB by się przydał ale nawet i przy nim ile SP pojdzie, gdyby to była łaciata krowa to by było prościej, a tak....
     
    toDzasta i zonaania2122 lubią to.
  16. Megan

    Megan Komandor forum

    Trochę zakręcili z tym eventem, czyli jeżeli nie wiadomo o co chodzi, to chodzi.....itd:);)

    Ja też zaczynam ciężko to kapować, to co trzeba zrobić żeby mieć pnącze, czy te zadania w czterech kolumnach?
    Rozumiem, że reszta to dodatkowo kto chce i kto ma na nie ochotę.
    Ja mam na wszystkie, pomarzyć możnaxD
     
    eliza9070, zonaania2122 oraz {Monia} lubią to.
  17. chrumcia91

    chrumcia91 Chodząca legenda forum

    współczuje śmierci babci :( przeżyłam to w tamtym roku i dalej mi z tym cieżko. najbardziej na świecie ją kochałam....nikogo bardziej, tylko ją :(
    tez mam ochote na wszystkie :p
    no wlasnie nie wiem.....mam nadzieje....chociaz nie wiem
     
    Megan i agbiko lubią to.
  18. draculik34

    draculik34 Chodząca legenda forum

    Dzień dobry :)
    Wszystko okaże się jak ruszy event :) ale wedle mojego rozumu i posiłkując się wypowiedzią SMOD_Ateny TU to wystarczy raz oddać te towary i można zgarnąć nagrody :)
    Miłego dnia :)
     
  19. jola0909g

    jola0909g Nadzorca forum

    każdy lampion wystarczy zapalić tylko raz a potem to już samo się zrobi...chyba:)
    szaliki 180
    flagi 700
    jagoda 9000
    krowy białe 20
    ...paczki 50
    o ile dobrze policzyłam i zrozumiałam...w innym przypadku zrobią się nam koszmarne ilości...
     
  20. Agata00755

    Agata00755 Chodząca legenda forum

    U Niemców jest podsumowanie i wynika, że tylko 20 białych krów trzeba,
    9 tys roślinki
    700 flag
    180 szali
     
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.