Opinie Event: Cztery światła

Temat na forum 'Archiwum - pozostałe działy' rozpoczęty przez użytkownika TL_Mouse, 19 października 2015.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. AnnDżelina

    AnnDżelina Chodząca legenda forum

    ja miałam tylko i aż 2 przeskoki ze zwykłych do białej
    ale 20 już jest ale kolejności układania tych szlaczków, wzorków itp póki co nie ogarniam bo niby jak ułożę jeden to potem który? czy kolejność będzie miała znaczenie czy nie
    dziś nie myślę rozstrojona jestem po debacie xD
     
  2. satineas

    satineas Aktywny autor

    Event łatwy i przyjemny :D no może poza tymi 20 białymi krowami :oops: Ale nagrody są wypasione i warte swojej ceny, przynajmniej dla mnie. Nie mam ani drzewek (oprócz lip) ani pancerników, tak więc trzeba będzie dybać na te szaliki xD
    Przy okazju zapytam, czy ktoś może poratować krestolem?
     
  3. marta44445

    marta44445 Naśladowca mistrzów

    Raczej strach pomyśleć co będą za nie od nas chcieli :)
     
  4. babydelfi

    babydelfi Ambasador forum

    udało się 20 białych krów czeka w stodole i wszystkie wyhodowane samodzielnie xD
     
  5. Nutka

    Nutka Komandor forum

    Krówki są :). Nadmiar zdobyty przy okazji, spieniężony. Troszkę mało, bo się zrobił przeskok :p i zamiast białej wyszła alpejska xD. Teraz mogę iść spać snem sprawiedliwego ;). Dobrej nocy życzę bez snów z białymi krowami w roli głównej :D.

    PS.
    W końcu zdobędę lipę :D:music:.
     
  6. draculik34

    draculik34 Chodząca legenda forum

    Napisz do mnie to jutro z rana Ci wyślę :)
     
  7. satineas

    satineas Aktywny autor

    Dziękuję :) Sówka już poleciała ;)
     
    Anetta41 lubi to.
  8. mahartka

    mahartka Baron forum

    i mi udało się zdobyć krowy :) zaczęłam od 1 białej i 2 łaciatych.. parę białych udało się kupić.. ale łatwiej było o łaciate i bardzo ładnie po bożemu przeskoczyły wszystkie na białą od czasu do czasu dorzucając jeszcze 4 zwykłe :)
    a co eventu to się okaże co się uda zdobyć :) na pewno poluję na wzór z rokitnikiem :) a potem jak się uda to wszystkie :)
    z sadzeniem chyba nie powinno być problemu, nie wiem co prawda co z tymi 'wypadajkami' na głównej... ale to pewnie wyjdzie w praniu.. jak w zasadzie wszystkie eventy :):):):)
     
  9. visa77

    visa77 Komandor forum

    Ceny krów zwaliły mnie z krzesła xD 250tys xD
     
    0olimpia0 i kybek93 lubią to.
  10. -rybka24-

    -rybka24- Chodząca legenda forum

    Nie na każdym targu, rozpiętość cenowa jest dość duża ( 197 tys na moim )
     
    kybek93 lubi to.
  11. babydelfi

    babydelfi Ambasador forum

    a jeszcze jedno szybkie pytanie, wydaje mi się że nie ale wolę się upewnić, wypadajki nie będą lecieć z zagród?
     
  12. azikowo

    azikowo Fanatyk forum

    czyli jak dobrze rozumiem nie mają znaczenia wzory do zapalania, tylko wystarczy po kolei zapalać sobie lampionki i nagrody wpadną:) a Ci co chca zrobić jakąś część wybieraja wzory, aby zgarnąc nagrody które ich interesują. Można to było napisać w 2 zdaniach prosto i zrozumiale:)
     
    wolf031973, eliza9070 oraz gadek lubią to.
  13. chris975

    chris975 Fanatyk forum

    Bry :)

    Event z mega fajnymi nagrodami praktycznie za darmo bo jedyne co przy nim stracimy to czas na szukanie szalików :)
    Jaja wrony żadnego nie mam, pancerniki, drzewka, tsy, SP, SN - jestem zaskoczony hojnością BP - ciekawe co się za tym kryje? ;)
    Nie rozumiem malkontentów, którym znów się coś nie podoba. 20 białych krów to nie jest żadne wyzwanie nie do przejścia.
    Nawet gracze na niskich levelach spokojnie przez tydzień zarobią sg żeby je kupić (jak nie mają SP na stanie).
    Można hodować krowy, siać rozmaryn, miętę i zarabiać na targu bo te towary ładnie schodzą w niezłych cenach.

    Także trzeba brać cztery litery w troki i nie narzekać xD ;)

    Aaa i jeszcze jedno. Zastanawiające jest to, że minutę po ukazaniu się poradnika ceny białych krów wynosiły już ponad 130tys gdzie normalnie są dużo niższe a wiemy dobrze, że trochę czasu trzeba aby wywindować cenę towaru w górę ;) ciekawe...
     
  14. carlain21

    carlain21 Chodząca legenda forum

    Nie tylko drzewa i uprawy:) Ja czekałam do teraz,aż dziobaki będa gotowe zebrałam i postawiłam pola:)
     
    babydelfi lubi to.
  15. babydelfi

    babydelfi Ambasador forum

    właśnie tak też mi się wydawało

    to uprzątam właśnie zagrody na wyspie i posieję coś dłużej rosnącego

    i chyba pierwszy raz nie będę demolować całej farmy :music:
    w lesie tropikalnym rosną drzewa i tak zostanie, tak samo jak na dzikiej łące xD

    pozostałe trzy pola w zupełności wystarczą na zasiew roślinki eventowej :)
     
    kybek93 i zonaania2122 lubią to.
  16. azikowo

    azikowo Fanatyk forum

    Hej Krzyś
    ja nie narzekam, cięszę się :) jedyny problem jaki widzę i właśnie go rozpracowywuję to te pikne szaliki :cry::cry:
    jutro zgarnę 3*6=18, potem max 4*6=24 w sobotę i niedzielę ze 2 dodatkowe zbiory i to mało, ale juz napisalm do sąsiadów,że chce szaliki:) oni też więc może się uda je spokojnie uzbierać:) oby :D:D, bo w pracy na farme nie wchodzę, chociaż mogę, ale bez przesady:)
    nagrody super:) krowy dokupione od 79 do 140 tys.SG i jeszce na handel coś się znajdzie:)
     
  17. chris975

    chris975 Fanatyk forum

    Aniu nie o Tobie pisałem ale czytając wątek eventowy na pierwszych stronach nóż się w kieszeni otwierał ;)
    Krówek kilka zakupiłem a kilka doklonowałem i czekają już spokojnie na event :)

    Sąsiadów też proszę o szaliki :D
     
    Ostatnie edytowanie: 19 października 2015
  18. azikowo

    azikowo Fanatyk forum

    Wiem,że nie o mnie :D:D:D ale fajnie napisać, że event fajny :) i pomoc sąsiedzka bedzie w cenie:)

    nawet kasztanka nie będie po co odpalać, bo 700 wypadajek wpadnie spokojnie:) więc zapasy SN będa prawie nie naruszone, tyle tylko co na rozsiew:)
     
  19. kamilcia4666

    kamilcia4666 Hrabia forum

    nio cos tam uzbiera sie paszy
     
  20. azadrubalja

    azadrubalja Weteran forum

    Jest taka możliwość,jak na dole wybierzesz wzór - wtedy będą podświetlone tylko te lampiony,które są do niego potrzebne. Ja tak to rozumiem. Zobaczymy "w praniu".
     
    ***kacper*** i babydelfi lubią to.
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.