Opinie Event: Cztery światła

Temat na forum 'Archiwum - pozostałe działy' rozpoczęty przez użytkownika TL_Mouse, 19 października 2015.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. carlain21

    carlain21 Chodząca legenda forum

    Ciekawa jestem kto zamiast kolorowych krów,które kupuję teraz zajmował się skupowaniem świetlikówxDxD?

    Krów białych na stanie 0,ale czym tu się przejmować, jak jutro czeka mnie fajna zabawa:)
    A na krówki zarobi się siejąc rozmaryn,miętę pieprzową:)
     
    Nutka, gadek oraz Farmani15 lubią to.
  2. gadek

    gadek Fanatyk forum

    No nie mów tak:cry: Bo ja chcę zarobić na tym targu:p Jak miałam za mało krówek tak teraz mam ponad stan;)
     
  3. wesołepole

    wesołepole Aktywny autor

    Nie wiem, czemu tak narzekacie na ten event. Jeśli odbędzie się tak, jak pisała est-orka, to jest do zrobienia dla każdego powyżej poziomu mięty pieprzowej :). Co do SP, to młyn miele ją za darmo. Pasze dla zwierząt można kupić na targu, więc nie można się lenić i nic nie robić na farmie. Trzeba zarabiać sianogrosze :) i wtedy młyn będzie mielić tylko SP, tak jak to jest u mnie. Zawsze mam zapasik i jakoś się wyrabiam. Nagrody są bardzo fajne i warte zachodu. A hodowla psów nie zniknie, przecież to są misje stałe i zawsze je można później nadrobić. Tak więc od jutra do roboty, a na pewno każdemu się uda :). Powodzenia życzę walczącym:)xD;).
     
  4. est-orka

    est-orka Fanatyk forum

    Dobry wieczór :)
    Jeszcze coś dodam odnośnie zbierania szalików.
    Według tego co piszą w innych FAQ najkorzystniej jest zbierać szaliki zaraz po pojawieniu się pierwszego.
    Wtedy następny pojawi się za 15 minut .... zbieramy go i za 15 min. mamy już następny szalik.....zbieramy i za 15 min. mamy następny...itd.

    Natomiast jeżeli będziemy czekać, to szaliki będą pojawiać się w takich odstępach czasu (jak wcześniej pisałam):
    1-szy po 15 min.
    2-gi w 20 min. po pierwszym czyli w 35-tej minucie zbierzemy 2 szaliki
    3-ci w 25 min po drugim czyli w 60 minucie zbierzemy 3 szaliki
    4-ty w 30 min. po trzecim czyli w 90 minucie zbierzemy 4 szaliki
    5-ty w 35 min. po czwartym czyli w 125 minucie zbierzemy 5 szalików
    6-ty w 40 min. po piątym czyli w 165 minucie zbierzemy 6 szalików.
    Ważne: maksymalnie możemy mieć na polu tylko 6 szalików.

    No, ale na taki zbiór co 15 min. trzeba mieć czas.

    Powodzenia wszystkim życzę :)
     
  5. Kathea

    Kathea Baron forum

    Stan SP zero, ale 20 sztuk białych krówek urzęduje w stodole :)
     
  6. eliza9070

    eliza9070 Ambasador forum

    Takie ostrożne lepiej wychodzą:
    [​IMG]

    Jeszcze tylko 2 białe brakują i wszystko do eventu jest, oprócz tego co jutro po 14:00. [​IMG]
     
  7. 11eveline

    11eveline Książę forum

    Przed chwil zerknęłam na targ, bo białych krówek mam tylko 1 sztukę. a tu cena niczym z kosmosu - prawie 269 tys. Poczekam aż ceny trochę spadną.
     
    Anetta41, zonaania2122 oraz -rybka24- lubią to.
  8. Antenka18

    Antenka18 Ambasador forum

    To dobrze :)
     
    Anetta41 lubi to.
  9. est-orka

    est-orka Fanatyk forum

    A takie bez miksa też dobrze ....
    [​IMG] :)
     
  10. -rybka24-

    -rybka24- Chodząca legenda forum

    Miałam godzinę temu identycznie :)
     
  11. mieszczak

    mieszczak Zaawansowany

    U mnie dopiero 6 krówek białych z czego dwie kupiłam za 460 tyś....
     
  12. est-orka

    est-orka Fanatyk forum

    No to nam się poszczęściło:)

    Miłego wieczorku wszystkim życzę:)
    I dobrej nocy:)
     
  13. Krzychu64

    Krzychu64 Nadzorca forum

    Ależ zarabiaj, ale nie kosztem mojej skarpety :p Stan białych muciek stały, czyli... zero. Zmierzam konsekwentnie w stronę achachy i najwyżej pozostanę w półmroku :D
     
    gadek, Anetta41 oraz Farmani15 lubią to.
  14. Menasa

    Menasa Forum Pro

    Ja bym chciała wiedzieć czy dadzą BB! Czemu nigdy tego nie ogłaszają?! A tak nie wiem czy próbować czy czekać 3 dni?
     
    Anetta41 i Farmani15 lubią to.
  15. Nutka

    Nutka Komandor forum

    Milionik się uzbierał :). Już nie jestem taka zbankrutowana :D. I mam 14 białych muciek z własnej hodowli :p. Mam nadzieję, że zaraz będzie komplecik i pozostanie czekać flagi i zbierać szaliczki :eek:. Cóż, w razie Puffina mam, może da się coś zrobić, jak robota nie zawalą ;).
     
  16. Marzenocha

    Marzenocha Koneser forum

    Krowa biała 6 sztuk - zalega od niewiadomo kiedy w stodole więc nie jest źle :D
     
    gadek, Anetta41 oraz -rybka24- lubią to.
  17. -rybka24-

    -rybka24- Chodząca legenda forum

    6 sztuk to sporo :) U mnie była jedna, ale już mam komplet i nawet malutką nadwyżkę :)
     
  18. Marzenocha

    Marzenocha Koneser forum

    Event trwa prawie tydzień więc mam nadzieje że w weekend będzie BB. Będę cierpliwie czekać, a w poniedziałek zacznę się martwić :)
     
  19. -katie1234-

    -katie1234- Komandor forum

    Komplet krówek już jest i teraz siejemy rozmaryn :) Byle by z szalikami się poszczęściło :)
     
    Anetta41 i Antenka18 lubią to.
  20. blazers

    blazers Wszystkowiedząca wyrocznia

    Na BB bym się nie nastawiał , nie dla 20 białych krów , nawet V. tak nie szaleje ;).
    Jak ktoś napisał tutaj wcześniej , mało SP jest na stanie to warto poczekać do końca eventu z zakupami krów , ceny powinny być bardziej ludzkie.
    Strach pomyśleć jakie będą nagrody na Dożynki ..... mega moc jakaś :p.
     
    Ostatnie edytowanie: 19 października 2015
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.