Opinie Event: Cztery światła

Temat na forum 'Archiwum - pozostałe działy' rozpoczęty przez użytkownika TL_Mouse, 19 października 2015.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. -katie1234-

    -katie1234- Komandor forum

    A sama widzisz co targ to inaczej :D
     
    Antenka18 lubi to.
  2. Antenka18

    Antenka18 Ambasador forum

    Mnie ogólnie martwią wypadajki, bo u mnie zawsze nie najlepiej z nimi, ale może jakoś to będzie :)
     
  3. Goldmaster82

    Goldmaster82 Moguł forum

    Witam.
    Po pierwszym przeczytaniu poradnika zgłupiałem całkiem od tych wzorków. :) Potem poczytałem forum i wszystko wydaje się być jasne i nawet nie takie trudne do zrobienia. Jest tylko jedno ale - nagrody są tak cenne jak nigdy, więc to budzi podejrzenia, że może gdzieś kryje się haczyk. Bo jeżeli jest tak jak pisze w tym wątku Est-orka to znaczy, że BP zrobiło "święto gracza". :)
     
    PiraSolo i kaska860 lubią to.
  4. Krzychu64

    Krzychu64 Nadzorca forum

    Witam. Po przeczytaniu poradnika jestem ciemna jak tabaka w rogu :D.
    Jasne jest dla mnie za to to, że nie wydam na jedną białą krowę 237 000, zwłaszcza, że potrzebuję ich zaledwie 20. :D
    I jeśli widzę jakieś światełko.... na końcu rogu .... to mam szanse na zdobycie jedynie 5 zagadkowych Mekongów. Zatem spoko:p Dam radę nawet z sianiem. U mnie będzie pełen luz. Może nawet wyprodukuję jedna własną białą mućkę i sięgnę po kolekcjonera lampionów ...? Ale się rozmarzyłam... może tak zrobię , ale to bardzo głęboka i ciemna woda :p
    A może ...? cena już spadła do 199 000.
     
  5. -katie1234-

    -katie1234- Komandor forum

    Nie martw się ze mną tak samo było :D Poczytasz początkowe wypowiedzi graczy w tym temacie to sie okaże, że będzie łatwo i przyjemnie :)
     
  6. Ania

    Ania Ekspert forum

    Dobry na wieczór.
    Poradnik przeczytany dwa razy jak nigdy :D i co? przyleciałam tu czytać xD dzięki oreczce okazało się,że to takie proste-dzięki.
    Gonitwa na targ i polowanie na łaciate i białe brałam jak popadnie i mam króweczki :D
    Teraz tylko czekać na godzinę W.
     
  7. Krzychu64

    Krzychu64 Nadzorca forum

    Spoko:D Po zażyciu ciemnej tabaki, tej z rogu ,w głowie mi się rozjaśniło . 5 sadzonek + achacha to mój plan. No chyba, że będzie jakiś wysyp białych krów. Oby to nie były myszy :p
     
  8. jk_1982

    jk_1982 Wielki mistrz forum

    no tak ale już dawno dawno temu odkryte
     
  9. -Fantazja-

    -Fantazja- Okazjonalny autor

    Nadal nie wiem czy jak utworze wzor na jajo wronie, to w jaki sposób zdobede konfitury ze świetlistych jagod skoro to już inna kombinacja wzoru- dotyczy to również innych wzorow
     
  10. Krzychu64

    Krzychu64 Nadzorca forum

    Wystarczy,że zapalisz raz każdy z lampionów i potem tylko będziesz tworzyć z nich wzory. W lampionach są żarówki ledowe, a nie świeczki :p
     
  11. Bronek82

    Bronek82 Hrabia forum

    Co to za event? masakra jakaś
     
  12. eliza9070

    eliza9070 Ambasador forum

    Super mixy: (jeszcze przez pomyłkę i pośpiech białe wstawiłem)
    co tu straciłem :
    [​IMG]

    to tu trochę lepiej:
    [​IMG]

    Chyba zostanę przy normalnych hodowlach... [​IMG]
     
  13. Antenka18

    Antenka18 Ambasador forum

    Też dzisiaj próbowałam mieszać i byłam tylko stratna, więc lepiej zostać przy normalnej hodowli :)
     
  14. babydelfi

    babydelfi Ambasador forum

    u mnie jest już 12 białych jeszcze tylko 8 zostało :music:
     
  15. -Fantazja-

    -Fantazja- Okazjonalny autor

    Skoro twierdzisz ze *zarówki ledowe* to jak je przesuwać aby utworzyć nowy wzor
     
  16. Krzychu64

    Krzychu64 Nadzorca forum

    Sprzedawcom białych krów z targu 24 mówię stanowczo NIE!!! / to nie krzyk tylko stanowczość :D /. Poczekam na jakąś promocję.
     
  17. eliza9070

    eliza9070 Ambasador forum

    Pieniądze to nie wszystko...
     
  18. Krzychu64

    Krzychu64 Nadzorca forum

    No ja bym nie przesuwała, tylko używała włączniko- wyłącznika.
     
    zonaania2122 i gadek lubią to.
  19. -rybka24-

    -rybka24- Chodząca legenda forum

    Krowa biała - 188 tys. na targu 19, ja potrzebuję kerststol a tego chwilowo brak.
     
  20. Farmani15

    Farmani15 Weteran forum

    Wspomogę krestolkiem tylko pisz..... to tak eventowo:)
     
    -rybka24- lubi to.
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.