Opinie Event: Cztery światła

Temat na forum 'Archiwum - pozostałe działy' rozpoczęty przez użytkownika TL_Mouse, 19 października 2015.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. chrumcia91

    chrumcia91 Chodząca legenda forum

    nie pamiętam kto :p ale że roślinki miałam tylko ponad 100 to jedną ukręciłam xD
     
    brydzia175 i juras lubią to.
  2. Bartek2424

    Bartek2424 Czeladnik forum

    Bardzo dziękuje za pomoc w ukończeniu eventu graczom: MajkowePola, wojopawelnina1970, SchO, gruszeczka65, gwiazdusia, 19edysom78, lipka22, FarmerkaAnita, cetynio, wioletta.66, ASPIRE57, luk88874 oraz moim sąsiadom: margaretmichniak, ewa_piechowiak40, -Cytrynówka-, -Gosinka-, -Wiolka84-, adikamila, -katie1234-, mmonika86 i wszystkim tym których byc może pominąłem. MAM PANCERNIKI!!! :D:D:D
     
    satineas i -katie1234- lubią to.
  3. -katie1234-

    -katie1234- Komandor forum

    Gratulacje :D
     
  4. sopaja15

    sopaja15 Okazjonalny autor

    Niestety eventu nie udało mi się ukończyć- zabrakło flag :(Bardzo gorąco dziękuję wszystkim za pomoc . :)
    Moje sadzonki:Rokitnik zwyczajny:inlove::inlove: ,daktylowiec XXL, klon palmowy XL, buk XXL, surmia XXL,Wianowłostka królewska XL x2, pistacja XL x2, orzesznica XXL, bananowiec XXL.
     
    toDzasta i -katie1234- lubią to.
  5. JJoanna

    JJoanna Książę forum

    I na koniec zostało mi ponad stan :

    Swietlikowa Jagoda - 1072
    Swietlikowa Flaga - 381
    Swietlikowy szalik - 116
    Swietlikowa paczka - 1

    Ten ewent uważam za mega udany - tym bardziej , ze nie musiałam uzyc moich florkow ( mogłam florki przeznaczyć na cos innego ) aby go skonczyc : tj. kupując brakujące wypadajki . Oby więcej takich ewentow :inlove: I koci ewent tez mi się bardzo podobal był spoko :inlove:



    Mój poziom 88 , Wyspa 198
    Targ 13 , Piekarz 5 , Przetworca 4 , Kwiaciarz 4 , SPA 4
    Gram od Wrzesnia 2013 roku
     
    toDzasta, 0olimpia0 oraz -katie1234- lubią to.
  6. MajkowePola

    MajkowePola Czeladnik forum

    Miło wiedzieć, że się udało. Gratulacje :D
     
    -katie1234- lubi to.
  7. Sylwiunia

    Sylwiunia Mieszkaniec forum

    A ja z tego eventu mam tylko PD, TPD i SG. :p
     
  8. BA_Chris

    BA_Chris Guest

    Event dobiegł końca, wątek więc zamykam i przenoszę do Archiwum. :)
     
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.