Opinie Event: Cztery światła

Temat na forum 'Archiwum - pozostałe działy' rozpoczęty przez użytkownika TL_Mouse, 19 października 2015.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. slawek56

    slawek56 Czeladnik forum

    witam
    do końca brak mi 39 flag, jeszcze rośnie rzepak... może ktoś ma nadmiar prezentów i mnie poratuje?
     
  2. bonamo

    bonamo Okazjonalny autor

    udało się :D bardzo, bardzo dziekuję wszystkim razem, osobno podziekuje jak wróce wieczorem do domu:)
     
    -katie1234- lubi to.
  3. stokrotka0209

    stokrotka0209 Aktywny autor

    Event został zakończony dzięki Wam kochani farmerzy i farmerki. Nie będę wszystkich wymieniała, każdemu podziękowałam przez sówkę. Dziękuję raz jeszcze!!!!

    Z ts na farmie jedyne z czego się ciesze to rokitnik a dzięki Waszej pomocy mam teraz dwa ;)
    Ts na bahamce jeszcze rosną także dowiem się dopiero wieczorem jak wrócę z pracy.

    Pozdrawiam i udanego poniedziałku życzę!
     
    -katie1234- lubi to.
  4. kiara-kowu

    kiara-kowu Ekspert forum

    Witam
    event zakończyłam wczoraj.
    Moje drzewka
    farma: pigwa xxl,pinia xxl,buk xl,rokitnik zwyczajny x2 :inlove::inlove:
    bahama: pistacja xxl,papaja xxl x2,orzesznica xxl,baobab :inlove::inlove:
    Chętnie poratuję potrzebujących flagami lub szalikami.Pisać sówki ;)
     
    -katie1234- i sopaja15 lubią to.
  5. wiktoriahe

    wiktoriahe Czeladnik forum

    poratujcie mnie brakuje mi jeszcze 29 flag do pancerników,do końca ewentu jeszcze coś zbiorę ale nie aż tyle
     
  6. kotusia1990

    kotusia1990 Czeladnik forum

    Widzę że większość miała problem z szalikami - ja go nie miałam i zebrałam bardzo szybko. Niestety brakuje mi flag i to 54! Jakoś wypadajki kiepsko mi wypadały :(
    Ciągle liczę, że jeszcze zbiorę. Akurat za godzinę mam główny zbór ze wszystkich pól, wyrobię się do 14? Ehhh
     
    kabokazekana lubi to.
  7. sopaja15

    sopaja15 Okazjonalny autor

    Witajcie, do zakończenia eventu brakuje mi tylko flag - coś ciężko mi idzie z tymi wypadajkami. Jak ktoś może mnie poratować, to będę wdzięczna za każdą pomoc. Z góry serdecznie dziękuję :)
     
  8. wiktoriahe

    wiktoriahe Czeladnik forum

    brakuje mi jeszcze 29 flag do pancerników,do końca ewentu jeszcze coś zbiorę ale nie aż tyle,na jakis czas muszę wyskoczyc (termin u lekarza)za jakieś 2 godzinki powinnam być z powrotem poratujcie mnie,za prezencik bardzo dziękuje
     
  9. dodotrzy

    dodotrzy Forum Pro

    Skończyłam... dzięki dopalaczom, pucharom i Wam dzielni Farmerzy :)
    Szkoda, ze nadwyżek nie da się rozdzielić wśród innych, bo zostało 35 szalików i 756 flag. Ale życzę powodzenia wszystkim, którzy dzielnie walczą do końca, trzymam kciuki.
     
    -katie1234- i 0olimpia0 lubią to.
  10. makufarmer

    makufarmer Okazjonalny autor

    Jestem na finiszu ewentu, a ze względu na dość dla mnie atrakcyjne nagrody chcę go wykonać w całości.
    Oczywiście, że mam jeszcze braki, ale są one do pokonania.
    Na teraz brak mi 5 indyków i 15 szaliczków. Indyki to nie problem, ale szaliki tak.
    Poprosiłem w stosownym wątku o szaliki, zaproponowałem nawet kilka wymianek xD,
    może dam radę:D. Pancernik, achacha, to dla mnie łakome kąski i chciałbym je mieć :)
    Gratuluję wszystkim, którzy już ukończyli to zadanie i życzę samych atrakcji przy odkrywaniu zdobycznych TS-ów :)
     
    Ostatnie edytowanie: 26 października 2015
  11. -Pirania2011-

    -Pirania2011- Forumowy żółtodziób

    Fajny event, ciekawe nagrody ale chyba nie dla mnie. Zabraknie w sumie 7 szalików bo sama zbiorę najwyżej 6, Ale walczę, walczę i będę walczyć do końca. Może sąsiedzi się obudzą bo coś ospali są.
     
  12. wilandra

    wilandra Analityk forum

    Z wygranych wejściówek wylosowałam stracha Pogo :inlove::inlove::inlove::inlove::inlove::inlove:
     
    -katie1234- i chrumcia91 lubią to.
  13. rysio

    rysio Ambasador forum

    Do wszystkich doradcow (tych normalnych i normalniejszych) w/s BB i nie tylko:
    - tak wspaniale i madrze radziliscie nie klonowac w BB by osiagnac biale krowy. BB skonczone, wiec nikt z Wielkich Doradcow tego fachu nie moze zazucic ze sie nie zastosowalem, ale powtorze krotko "bogatemu sie i byk ocieli".
    Wrzucalem razem tylko krowy normale lub laciale. z 12 wrzutow normalch TYLKO i WYLACZNIE pojedyncze laciate, z laciatych TYLKO I WYLACZNIE alpejskie lub rude

    Wiec jeszcze raz pozwole sobie SKRYTYKOWAC ten event, po pozy wyciagnieciem SG lub kasy nie mial nic do zaoferowania
    Z fairness za zaangozowanie w grze nie ma to nic wspolnego
     
  14. -AGA0506-

    -AGA0506- Weteran forum

    witam brakuje jeszcze niestety 20 szlikow po nocych podliczeniach pomocy a krowy sama wychodowalam
     
  15. matylda8

    matylda8 Aktywny autor

    event juz dawno zakonczony, wiec jezeli ktos potrzebuje szaliczkow to prosze wysylac sowki:)
     
  16. lazurowa76

    lazurowa76 Aktywny autor

    przyznac sie kto mi zaiwania szaliki z pola ? bardzo pozno zaczelam event i wciaz brakuje mi szalikow,ale jak przestaniecie grandzic po moim polu to dozbieram ;)
     
  17. SMOD_Atena

    SMOD_Atena S-Moderator Team Farmerama PL

    Posty nic nie wnoszące do tematu eventu usunęłam jako spam. Z prośbami o szaliki i flagi oraz z ofertami chętnych do wysłania zapraszam tutaj : >>>klik<<<.


    anja3007, przeczytaj proszę co napisałam wyżej, Twój post usuwam.
     
    Ostatnie edytowanie: 26 października 2015
  18. piegu1

    piegu1 Stały bywalec

    i ja zakończyłem hura ale bez was to by sie nie udalo dziekuje wszystkim razem i osobno !!!!! mam mam pancerniki
     
    -katie1234- lubi to.
  19. makufarmer

    makufarmer Okazjonalny autor

    Mnie brakuje juz tylko 3 szaliczki.
    Chcę podziękować tym, którzy mi dziś pomogli: picollo, Jennifer, ewuś2470, deadwing, mamaewa62,sopaja15, justyś13,-mamuńka-.
    *ewa* pisałaś, że dostałem szalikiem, jeśli mi się należało to ok :), a ten szaliczek to mogłaś choć zostawić, ale nie zostawiłaś :(. Chyba, że zrobiłaś to pod innym nickiem.Mimo to dzięki za dobre chęci, brak jeszcze tylko 3 sztuki więc już tyle dozbieram u siebie.
    Dziękuję wszystkim farmerkom, farmerom, którzy włożyli odrobinę wysiłku i wysłali zbywające flagi/szaliki tym, którym ich z jakiegoś powodu nieco brakuje.
    Już się cieszę na pancernika i achachę, a idę teraz wrzucać wszystko co zebrałem i kasować nagrody - to lubię baaardzo.
    Kibicuję tym na finiszu, a gratuluję tym, którzy ukończyli.
    Powodzenia wszystkim :D
     
  20. justyspj

    justyspj Okazjonalny autor

    Pisz w wątku odpowiednim do tego, post wyżej masz link.
     
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.