Opinie Event: Cztery światła

Temat na forum 'Archiwum - pozostałe działy' rozpoczęty przez użytkownika TL_Mouse, 19 października 2015.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. SMOD_Atena

    SMOD_Atena S-Moderator Team Farmerama PL

    Posty nic nie wnoszące do tematu eventu usunęłam jako spam. Z prośbami o szaliki i flagi oraz z ofertami chętnych do wysłania zapraszam tutaj : >>>klik<<<.
     
  2. kijjek

    kijjek Czeladnik forum

    witam mi brak flag ale mam nadzieje do jutra dozbierac,niestety eventu nie skoncze z braku bialych krow no nic moze nastepnym razem
     
  3. suzi971976

    suzi971976 Mieszkaniec forum

    Witam , jak jeszcze ktoś może poratujcie zawo1213 brakuje mu 25 szalików a rano wychodzi do pracy bez pomocy ani rusz:)
     
  4. suzi971976

    suzi971976 Mieszkaniec forum

    jeśli ktoś ma potrzebę to slijcie proszę rano sówki ,dziś limit wyczerpałam.
     
  5. Montania

    Montania Czeladnik forum

    Co za pech, krowy białe wyhodowałam, rośliny nasiałam z zapasem, chorągiewek też mam mnóstwo, Tylko te szaliki.... :mad:
     
  6. chrumcia91

    chrumcia91 Chodząca legenda forum

    piszcie jutro i do mnie sówki, pomoge w wypadajkach :p
     
    -katie1234- lubi to.
  7. bonamo

    bonamo Okazjonalny autor


    gratulacje :) ja z tych walczących z szalikami ;) raczej się nie uda, ale na razie się nie poddaję xD
     
  8. Montania

    Montania Czeladnik forum

    bonamo, witaj w klubie, ja się nie poddaję, wszystko jest możliwe, ludzie są super, dzięki forumowiczom podgoniłam trochę :) ale wciąż brakuje
     
    bonamo lubi to.
  9. 11eveline

    11eveline Książę forum

    Event ukończyłam już jakiś czas temu i nawet trochę o nim zapomniałam. Zerknęłam teraz i widzę, że mam w nadmiarze 1150 flag i ponad 100 szalików. Nawet nie wiem, kiedy wypadły. Chtnie oddałabym wszystkie potrzebujacym. A na poważnie. Jeżeli ktoś coś potrzbuje, piszcie. Rano wyślę.
     
    -katie1234- lubi to.
  10. Horejko

    Horejko Forumowy żółtodziób

    Ja również walczę jeszcze i mam szanse na ukończenie eventu gdyż brakuje mi już tylko 4 szalików do zrobienia 2 paczek, a walczę dalej aby mi nie przepadły białe krówki oddane do zapalenia lampionu. Więc walczymy dalej !!!
     
  11. bonamo

    bonamo Okazjonalny autor

    to dużą szansę masz faktycznie, mnie brakuje 35 szalików ;) ale na co komu sen w końcu, pancerniki ważniejsze:p
     
    -katie1234- i Horejko lubią to.
  12. Horejko

    Horejko Forumowy żółtodziób

    Za kilka minut podeślę szaliczek, mnie potrzeba już tylko 1-go, który sam wyskoczy mi na farmie. Będzie koniec !!!!
     
    -katie1234- lubi to.
  13. 11eveline

    11eveline Książę forum

    Nie martw się, pomogę :)
     
  14. carlain21

    carlain21 Chodząca legenda forum

    Hura hura hura!!!

    Dołączam do grona szczęśliwców,którzy maja event za sobą:)
    Powodzenia pozostały,szaliki jeszcze roześlę,ale to rano:) Kto potrzebujący niech sówkę napisze:) a ma szansę na ukończenie eventu.
     
    morellaa i -katie1234- lubią to.
  15. Horejko

    Horejko Forumowy żółtodziób

    Właśnie skończyłam event !!! Jestem bardzo zadowolona xD
     
    -katie1234- lubi to.
  16. bonamo

    bonamo Okazjonalny autor

    jeszcze 19:) może się uda:) dziękuję wszystkim za prezenty, jesteście cudowni :D
     
  17. -Pirania2011-

    -Pirania2011- Forumowy żółtodziób

    A mnie brakuje 11 szt, trochę podeślą sąsiedzi a resztę trzeba będzie "upolować" na polu. Szkoda byłoby nie ukończyć takiego fajnego eventu !!!
     
  18. Montania

    Montania Czeladnik forum

    Jeszcze 4 szaliki... Dziękuję tym graczom, którzy wytrwali do północy i mi je wysłali. Mam nadzieję, że jakimś cudem zbiorę te ostatnie będąc w pracy :p
     
  19. piegu1

    piegu1 Stały bywalec

    jeszcze 17 szalikow do pancernikow szalikow mi brak szaliki
     
  20. -AGA0506-

    -AGA0506- Weteran forum

    z wami brakuje 18 szalikow dzieki a pancerniki blisko i daleko
     
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.