Opinie EVENT: Ciasteczkowy Raj

Temat na forum 'Archiwum - centrala' rozpoczęty przez użytkownika TL_Mouse, 18 grudnia 2014.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. anna95812

    anna95812 Czeladnik forum

    Mąki mam 1522 szt, i dalej sieje proso, może coś sprzedam i zarobię parę sg :}
     
  2. .savante.

    .savante. Chodząca legenda forum

    nie martw się, event jeszcze się nie zaczął, uda się ;)
    ja ruszyłam z produkcją wczoraj chwilę po ukazaniu się ogłoszenia
    wyjeżdżam na święta więc nie dałabym rady później
    a teraz i tak czekam aż proso dojrzeje, bo to na targu takie drogie, że zbankrutowałabym bo i z kasą krucho... jak to przed świętami, prezenty, te sprawy xD
     
    Anuszki i fasolka46 lubią to.
  3. poletko51

    poletko51 Czeladnik forum

    Bardzo dziękuję :D chyba nie tylko dostałam zeza ale , jeszcze straciłam wzrok. Życzę dużo zdrówka i dobrej zabawy.:) :D
     
    bacowa70 lubi to.
  4. glajda1011

    glajda1011 Moguł forum

    U mnie za 6 godzin będzie komplet mąki, pozostanie rozsiew badyla i nazbieranie wypadajek. Ewent chyba skończę najpóźniej w niedzielę lub poniedziałek rano z sianiem, zostaną tylko wypadajki, ale to może z doskoku tylko się nazbiera.....:)
     
  5. mahartka

    mahartka Baron forum

    u mnie koło 600 mąki będzie jak się zrobi obecna partia.. mało prosa oczywiście xD owsa udało się kupić a pszenicę zasiać.. ostało się nieszczęsne proso, którego się nie wykorzystuje, to teraz się nie ma :)
     
  6. zzizzie

    zzizzie Chodząca legenda forum

    A mnie się nigdzie nie spieszy ;)
    Pierwszy tysiąc mąki będzie jakoś tak niedługo po starcie eventu, następny - wiadomo - 18 godzin później (zbojkotowałam abonament na młyn, ale nie żałuję, nic mnie nie goni).
    Zamierzam chlapnąć sporo super kupki na rozsiewanego badylka (anyż, tak...?) oraz na szklarniowe róże, żeby w miarę szybko zgromadzić jak najwięcej wypadajek no i materiał do siewu na małych polach.
    A później to już luzik, leniwe (i nudnawe) sianie - zbieranie - sianie - zbieranie.
    Ale i tak event uważam za sympatyczny :)
     
    jjoanna52 lubi to.
  7. dzidzio2

    dzidzio2 Młodszy ekspert

    A ja za 4 h będę miał komplet mąki no i sądzę, że ten ewent migiem pójdzie....
    Chyba, że BP przykręci kranik z wypadajkami ( ale na święta to raczej tak nie będzie)....:)
     
    juliaw0410 lubi to.
  8. VELOCI_RAPTOR

    VELOCI_RAPTOR Stary wyjadacz

    Mój młyn również zasuwa na najwyższych obrotach, pierwszy "tysiak"mąki już się kończy - materiał na kolejny "tysiaczek" leży w stodole :) badylek w dwóch pierwszych rozdaniach na SN i wodzie :) dalej jakoś poleci :)
     
  9. Anuszki

    Anuszki Półbóstwo forum

    a podpowie mi ktoś ile trzeba tego prosa, owsa i pszenicy by wyprodukować 2000 sztuk mąki
    zarobiona jestem i nie mam czasu liczyć ;)
     
  10. SMOD_Atena

    SMOD_Atena S-Moderator Team Farmerama PL

    Pszenicy - 4000,owsa - 6000 i prosa - 10000 :)
     
    mapelle lubi to.
  11. aleksandra

    aleksandra Cesarz forum

    4 tys pszeniczki,6 tys owsa i 10 tys prosa,,chyba
     
  12. Anuszki

    Anuszki Półbóstwo forum

    dziękuję, wygląda na to że prosa mi już wystarczy, pszenicy i owsa nasieję jeszcze przed eventem :)
     
  13. *ewa*

    *ewa* Chodząca legenda forum

    uświadomcie ciemnotę:
    pnącze odpalamy po polaniu pól super nawozem czy przed????????????
     
    kybek93 lubi to.
  14. SMOD_Atena

    SMOD_Atena S-Moderator Team Farmerama PL

    Ewcia pnącze tak jak wszystko co skraca dojrzewanie odpalamy tuż przed podlaniem zasiewów SN;)
     
  15. marynia53

    marynia53 Fanatyk forum

    Najpierw odpalamy (pnącze) a potem podlewamy grządki
     
    kybek93 lubi to.
  16. .savante.

    .savante. Chodząca legenda forum

    pierwszy tysiąc mąki spakowany :p
    czas zacząć mielić kolejny tysiąc
     
  17. zielona_stajnia

    zielona_stajnia Aktywny autor

    Fajny evencik :)
    Poprzedni to pierwszy, który udało mi się zrobić w całości, ten mam nadzieję będzie drugi w kolekcji :)
    Mąka powoli się mieli, długorosnące czekają na zbiór po 14, wszystkim powodzenia.
     
    kybek93 lubi to.
  18. mapelle

    mapelle Młodszy ekspert

    Zalewu wypadejek zycze Wam za kwadrans drodzy farmerzy :)
     
    bari06 lubi to.
  19. chrumcia91

    chrumcia91 Chodząca legenda forum

    dzieki za wiadomosc o godzinie ;)
    czekam z niecierpliwością :p mam nadzieje ze uda mi sie zaczac o czasie a mam male problemy w pracy i nie wiem czy od kompa nie bede musiala odejsc :p
     
  20. Anuszki

    Anuszki Półbóstwo forum

    jeszcze 17:30 h i komplet mąki będzie ;) młyn się zagrzał tak mieli xD
     
    chrumcia91 lubi to.
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.