Opinie EVENT: Ciasteczkowy Raj

Temat na forum 'Archiwum - centrala' rozpoczęty przez użytkownika TL_Mouse, 18 grudnia 2014.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. ka_ro

    ka_ro Ekspert forum

    ja sprzedałam po 14 ;) szalone ceny :D teraz dosiewam proso i owies, bo też sprzedałam trochę :)
     
  2. Oj już dawno nie czytałam tak pozytywnych opinii na temat eventu, cieszy mnie to bardzo powodzenia wszystkim :)
     
  3. chrumcia91

    chrumcia91 Chodząca legenda forum

    event jak event-trzeba robic :)
    roslinki nie tak duuzo, ale do młyna troche prosa potrzeba :(
    sieje teraz pszenice, potem owies a proso na noc na superpolach posieje-mialam cos dlugorosnacego zasiac ale kurcze prosa brak...cynamonu tez brak.
    jutro dentysta na 12 mam nadzieje ze szybko pojdzie i ze o 14 bede w domu juz siac eventowke ;)sobota i niedziela na uczelni-wezme laptopa bo nie ma wyjscia chyba hehe w poniedzialek tez troche zaganiana bede ale roslinka bedzie rosnac to nie tak źle-wtroek w trasie-wigilia w gorach wiec powinnam miec czas zeby cos zasiac ;) mam nadzieje ze zdaze ze wszytkim
    300 x maka nastawiona w młynie ;)
     
    allasad lubi to.
  4. Farmani15

    Farmani15 Weteran forum

    Witaski -evencik super mało eventówki a nagrody -niczegowate:)
    Teraz już mielę "mąkę" na ciasteczka;);)xD
     
  5. .elom.

    .elom. Ekspert forum

     
  6. dzeniu_ck

    dzeniu_ck Koneser forum

    witam wszystkich
    No wreszcie zrobię kolejny evencik, wydaje sie prosty i przyjemny:)
     
    gretag lubi to.
  7. azikowo

    azikowo Fanatyk forum

    szczęściara:) ja poluję na miłość do SN od dawna i wg cebulki i BP nie zasługuje na miłość:eek::oops::cry::cry: tylko nie wiem dlaczegoxDxDxD
     
  8. .Bozena60.

    .Bozena60. Młodszy ekspert

    MARUDA
     
  9. dzeniu_ck

    dzeniu_ck Koneser forum

    kleopatra ja nigdy nie narzekam na eventy:)
    Tylko oby nie zmienili nagród bo czasami przed rozpoczęciem eventu lubią zmieni nagrody!!
     
    gretag lubi to.
  10. gosiagosia60

    gosiagosia60 Chodząca legenda forum

    Ale mnie nawet nie pytaj,ile tej cebulki przez szklarnię przepuściłam :cry:Kciuki trzymam8)
     
    gretag i azikowo lubią to.
  11. azikowo

    azikowo Fanatyk forum

    ja to już z 20 000 jak nic i nic>:(, proso sprzedaję po 62 SG, dobra cena a pszenica po 4 SG:( to lepiej niech myszy wcinają:) a evencik łatwy, prosty i przyjemny, jak na czas przed świąteczny przystało:)
     
  12. Farmani15

    Farmani15 Weteran forum

    No sorki nie marudzę tylko evencik robię bo nagrody niczegowate a co tego też nie mogę napisać????
     
  13. azikowo

    azikowo Fanatyk forum

    wychodzi mi, że mąki potrzeba 1950 szt, ale ja liczyć nie umiem, bom tylko księgowa i cyferki to obca jakaś materia xDxDxDxD
     
  14. .elom.

    .elom. Ekspert forum

    Księgowe księgowe-wbijcie se do glowy Adam żył 1000 lat- bo ni mioł księgowej.
     
  15. pauliska84

    pauliska84 Aktywny autor

    Fajny ten event. Może wreszcie trochę podreperuję sobie skarbonkę. U mnie na targu proso prawie po 80SG :) Więc wykorzystuję kupony na kombajn po 3h, dżem z dyni, małe pola i jazda :)
     
  16. iwonanana

    iwonanana Baron forum

    Pszenicy tylko 4000, nie 40000 ? Ktos napisal, a ja nie liczac pognalam na zakupy, potem stracilam na sprzedazy. Dzieki.
     
  17. zzizzie

    zzizzie Chodząca legenda forum

    Cóż, dwa tysiące razy dwa ;)
    Nie chce wyjść inaczej, niż cztery tysiące ;)
     
  18. *emer*

    *emer* Półbóstwo forum

    Kochani, powiedzcie mi jak to jest dokładnie z tym uszlachetnieniem. Bo wczoraj trafiłam miłość do SN i teraz moje pytanie. czy tą uszlachetnioną cebulkę mogę zasiać o 13:55 i bedzie gotowa na 14?
    i da tyle wypadajek co zasadzony 18h wcześniej goździk?
    pozdrawiam
     
    kybek93 i Dorota1020 lubią to.
  19. chrumcia91

    chrumcia91 Chodząca legenda forum

    ej faktycznie wychodzi 1950 mąki a nie 2000 (zliczając z tabelki) :D
     
  20. florentyna

    florentyna Stary wyjadacz

    mi też wychodzi 1950 sztuk, jednak wyższa matematyka to nie moja bajka :)
    wg mnie uszlachetnienie SN jest dobre dla niecierpliwych; mi szkoda tego SN, gdyż ewentowe rośliny tak czy tak trzeba zebrać i wypadajki wypadną same :)
     
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.