Opinie EVENT: Ciasteczkowy Raj

Temat na forum 'Archiwum - centrala' rozpoczęty przez użytkownika TL_Mouse, 18 grudnia 2014.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. kabokazekana

    kabokazekana Fanatyk forum

    No to już tylko jednej:)
    Pozdrawiam serdecznie:)
     
    karolamba lubi to.
  2. hiacynta

    hiacynta Wszystkowiedząca wyrocznia

    Nareszcie, koniec wypadajki się zlitowały, mogę się już zabrać za świąteczne wypieki, zanim mąż mi nie zrobi eksmisji:)xD
     
  3. Agnezja

    Agnezja Okazjonalny autor

    Wiele bym oddala za golebie i lisy:D Evencik zakonczony :) Teraz czekam co sie wykluje z TS-ow ;) Po tej mojej nieobecnosci tyle nowosci, że ze wszystkiego nowego się będę cieszyć :)
     
  4. mapelle

    mapelle Młodszy ekspert

    TSy postawione, mam nadzieję, że ich poranne otworzenie da mi dobry humor na caly dzien :)
    Event był dla mnie miły, lekki i przyjemny, a na targu cały czas można zarobić pare ładnych sianogroszy na zbożach :)
     
  5. elzbieta1

    elzbieta1 Chodząca legenda forum

    hejka ,ja jeszcze pare woreczków maki i koniec .No ale z tajemniczymi stajennymi to sie nie wysilili.Dwie pomarańczowe owczarnie,zagroda dla lisow i dla orła.
     
  6. agbiko

    agbiko Półbóstwo forum

    Mam 6 gołębników, chętnie Ci podaruję jeden tylko napisz do mnie sówkę, bo do GT zapomnę :) Jednak na 91 poziomie oczekiwałam czegoś lepszego. Chociażby w kolorku majtkowym ;) Ale za darmochę nie będę wybrzydzać:)
     
    gosiagosia60 lubi to.
  7. .dorotka01.

    .dorotka01. Fanatyk forum

    Witajcie ivencik skończony wypadajki + 233 zapomniałam stajennego wystawić ale to później zrobię
     
    dzeniu_ck lubi to.
  8. -baby245-

    -baby245- Wyjątkowy talent

    Ja też już event skończyłam za jakieś 3 godzinki wystawię krety :)
     
  9. dzeniu_ck

    dzeniu_ck Koneser forum

    no no poszlas jak burza:)
    ja także juz event zakończyłem a z TS-ow mam gołębie , oraz szopy i 2 jakies zagrody kolorowe badziewne:)
    pozdrawiam
     
  10. .dorotka01.

    .dorotka01. Fanatyk forum

    Właśnie.że nie miałam czasu siać iventówki prawie cały tydzień w pracy łącznie z sobotą i niedzielą a i jeszcze miałam pogrzeb Teść mi zmarł i jest mi strasznie smutno i ciągle płaczę nawet nie mam nastroju świętować
     
  11. Anuszki

    Anuszki Półbóstwo forum

    coś mi się wydaje że nie ukończę tego eventu :( nie mam jeszcze skończonego 3 zadania, te worki nie chcą wypadać :cry:
     
  12. elzbietagornik52

    elzbietagornik52 Stały bywalec

    witajcie u mnie z TS-ów wyszło-*-* ul czerwony -* myszy -*lisy -*i pomarańczowy kaczy staw-*najbardziej się cieszę z tego czerwonego ula -*reszta do paska poszło -*
     
  13. madziunia000

    madziunia000 Okazjonalny autor

    Gratki dla wszystkich którzy ukończyli już event.
    U mnie wciąż wypadajek brak, po długo rosnącej badylaszczy na 3 polach całe 24 wypadajki, ehh a myślałam że chociaż jeden event uda mi się zrobić.
    Jeżeli ktoś mógłby podratować mnie woreczkiem byłabym bardzo wdzięczna
     
  14. carlain21

    carlain21 Chodząca legenda forum

    Dzień dobry:)

    Na plusie mam 11 wypadajek:)

    Eventówki jeszcze całej nie mam brakuje niecałej połowy:)

    Mąki 1300sztuk brakuje:)

    Pomału ukończę jeszcze trochę czasu jest:)

    Komu pomóc z wypadajkami, to proszę niech przyślę sówkę:)
     
  15. -norbijas-

    -norbijas- Chodząca legenda forum

    Doberek wszystkim:)
    make mozna bylo ukrecic przed rozpoczeciem eventu wiec tak zrobilem i juz na starcie eventu mialem juz ja gotowa a kwestia roslinek troche sn z sekwoi i sprawa zalatwiona:)
     
    gosiagosia60 lubi to.
  16. karolamba

    karolamba Książę forum

    event ukonczony rownieżdzieki wam,za co dziekuje:) z tsów 2 x orłu i 2 x pomaranczowy badziew wiec jak zwykle bez rewelacji:) jak bedzie gt bedzie co rozdawac poczatkujacym pasek juz mi peka od tych pomaranczy
     
  17. ruda120

    ruda120 Ekspert forum

    Koniec :D czekam na TS 8)
     
  18. mapelle

    mapelle Młodszy ekspert

    Przed chwilą kret mi wybudował z tsów łosie, pomarańczowe ryby, żółte strusie jaja i pomarańczowe kaczki :( Ech, liczyłam na jakieś koty, myszy itp. :cry:

    Trzymam kciuki za tych, którzy się boją, że nie ukończą eventu :)
     
  19. madziunia000

    madziunia000 Okazjonalny autor

    Ja bym chciała wysłać sówkę ale nie wiem jak :(
     
  20. Renia1920

    Renia1920 Komandor forum

    Idziesz do miasta na pocztę tam wchodzisz w zakładkę napisz wiadomość i piszesz sówkę do kogo chcesz :)
     
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.