Opinie EVENT: Ciasteczkowy Raj

Temat na forum 'Archiwum - centrala' rozpoczęty przez użytkownika TL_Mouse, 18 grudnia 2014.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. gosiagosia60

    gosiagosia60 Chodząca legenda forum

    Eeee...Ja się nie martwię :pZawsze jakoś ale kończę eventy xD
     
    iza_79, koczkodan23 oraz loath lubią to.
  2. loath

    loath Naśladowca mistrzów

    No i prawidłowo :)
    Jutro poleci ode mnie ten pseudo-worek cukierniczy ;)
     
    gosiagosia60 lubi to.
  3. amdep

    amdep Moguł forum

    Mam tylko 1 zadanie zrobione.
    Mam zdeponowane puchary, 1 na maks. drugi nie, zwierzaków brakuje, więc brak 2 poziomy do maks.
    Po zbiorze anyżku mam 57 wypadajek z potrzebnych 175. Nie wierzę w puchary jak i nic innego.
     
    0olimpia0 lubi to.
  4. chrumcia91

    chrumcia91 Chodząca legenda forum

    roslinka zasiana-jak wroce z uczelni i zbiore to juz bedzie dosc-nawet z zapasem chyba ;) na bahama kaktus rosnie, pozniej zasieje cos dlugorosnącego zeby wypadajek bylo wiecej. maka czeka gotowa :)

    ps. wczoraj i dzis na uczelni jestem do wieczora wiec nie mam czasu na farme i forum :(
     
    0olimpia0 lubi to.
  5. asia1106

    asia1106 Wyjątkowy talent

    Do końca brakuje mi 2,5 tyś roślinki i 200 worów,bardzo się cieszę na Tpd z evenciku dzięki nim dozbieram brakujące bananki do odkrycia jakiegoś tam drzewka:pxD
     
  6. nonames33

    nonames33 Naśladowca mistrzów

    uważaj bo zawieszają konta za takie czyny wogle zawieszają na podstawie logowania z jednego IP na kilka kont uznając to za złamanie regulaminu


    a event fajny prosty nagrody nie porażają skala trudności do nagród odpowiednia tylko te wypadajki spowalniają

    zboża na targu w brut żadnych przerw boom na prosie minoł cena ledwie dobijała do 150 to sprzedałem 15 000 szt zawsze ten 1,8 wpadł

    wszytko gotowe jeszcze 2500 anyżek i 309 wypadajek będzie koniec
     
    Ostatnie edytowanie: 21 grudnia 2014
  7. fankaromka

    fankaromka Wielki mistrz forum

    a ja przez brak wypadajek jestem dopiero w 3 pokoju(aby go zamknąć brakuję mi 200 wypadajek),za 40 minut zbieram gożdziki to może coś wypadnie(lecą jak krew z nosa)
     
    amdep lubi to.
  8. Megan

    Megan Komandor forum

    To prawda, wypadajki marnie wypadają, jeszcze drugiego pokoju nie otworzyłam, brakuje mi do niego 69 worków, zbyt wolno to idzie :(:(:(

    Byłabym bardziej zadowolona, gdyby to był już trzeci pokój ...
     
    amdep lubi to.
  9. eurb

    eurb Zaawansowany

    -mam nadzieję, że ten anyżek uda się zebrać na tyle wcześnie, żeby podgonić worki sianiem żyta lub goździków. Wyjątkowo słabo lecą. dopiero 2-gi pokój otwarłam a przecież ich wymagania ilościowe rosną z każdym poziomem
    Patrząc na ofertę florkową mam wrażenie że BP chce budżet finansowy dopiąć wciskając ludziom co się da byle gotówki dorzucili i dlatego wypadajki też skąpo lecą żeby gracze przynajmniej po koszyki polecieli.
     
  10. leloch88

    leloch88 Wyjątkowy talent

    Anyżek kończę siać dziś lub jutro i zabieram się za same długorosnące roślinki. Żadnego pokoju nie otwieram, mam taki zwyczaj , że jak wszystko mam do ukończenia eventu to wtedy sobie spokojnie robię całość lub do momentu który sobie wyznaczyłam. Ten event w całości zrobię ;) Najlepsze jest to , żę qpska brak u mnie na targu , tzn pojawiają się pojedyńcze oferty ale szybko je na szczęście upolowałam hehe :D
     
    0olimpia0 lubi to.
  11. Mariolka7214

    Mariolka7214 Wszystkowiedząca wyrocznia

    dobry
    wieczorkiem powinnam skonczyć, wszystko czeka do ostatniego zadania, ostatnie 50 mąki sie kręci ;)
     
  12. moni15382

    moni15382 Nadzorca forum

    Evencik skończony:D i w dodatku zarobiłam mnóstwo kasy na prosie:)i dalej zarabiam - taki event bardzo mi odpowiada:)dla każdego coś miłego:music:

    A oazy z pnączem runa i galaretką są gotowe w 5 minut:)
     
  13. gosiagosia60

    gosiagosia60 Chodząca legenda forum

    Powolutku zamknęłam 3 zadanie.Jutro pewnie skończę cały:music:
     
    moni15382 lubi to.
  14. Majowe

    Majowe Baron forum

    Dasz rade w ostatnim pokoju wypadajek nie trzeba wcale, a w przedostatnim tylko 50 :) Zrobili Nam prezent :)

    A mi z anyżku i dłuigorosnących wypadło 49 wypadajek xD8) Jeszcze 30 i zamkne drugi pokoj... Pewnie wyleca z nastepnej porcji anyżku.... Teraz dokręcam mąke i może znowu się skuszę i sprzedam ;)
     
  15. Jaśminiak

    Jaśminiak Naśladowca mistrzów

    Witam, ja otworzyłam trzeci pokój , ale wypadejek trzeba dużo, co radzicie posiać na wypadajki?
     
  16. Konwalia

    Konwalia Wielki mistrz forum

    U mnie wypadajki lecą słabo, nawet z długorosnących :(
     
    amdep lubi to.
  17. ankagdw

    ankagdw Chodząca legenda forum

    A ja siedze w 3 zadaniu :D wypadajki nadgonie rozami jak ceny nieco spadna :p;)
     
    **Zack** lubi to.
  18. **Zack**

    **Zack** Naśladowca mistrzów

    Też siedzę w 3 i brakuje mi ok 200 sztuk ... Coraz słabiej lecą, ale damy radę! : )
     
  19. 0olimpia0

    0olimpia0 Chodząca legenda forum

    Witam

    [​IMG]

    Idę czekać na gości xD Biorę od jutra zasłużony urlop :)
    Proszę nie przysyłać wypadajek!!!

    Życzę Wesołych Świąt :)

    Pozdrawiam serdecznie ;)
     
  20. **Zack**

    **Zack** Naśladowca mistrzów

    Gratulacje! :)
    Wesołych Świąt! ; )
     
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.