Opinie EVENT: Ciasteczkowy Raj

Temat na forum 'Archiwum - centrala' rozpoczęty przez użytkownika TL_Mouse, 18 grudnia 2014.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. iwonanana

    iwonanana Baron forum

    Make sie dokreci, tez sieje i na targ.
     
  2. .stokrotka1951.

    .stokrotka1951. Chodząca legenda forum

    Ja też już skończyłam , mogę spokojnie święta szykować posieję długo rosnące i będzie cały dzień spokój , powodzenia walczącym
     
  3. iwonanana

    iwonanana Baron forum

    Gratulki.
     
  4. *ewa*

    *ewa* Chodząca legenda forum

    gratki:D
     
  5. .Basia410.

    .Basia410. Ambasador forum

    kolejnośc nie ma znaczenia ważne żeby przed rozsianiem roślin uruchomić wszystko co działa na czas
    przepraszam że się wtrącam
    siedzę w 4 pokoju czekam na anyż
    miłej nocy wszystkim i wielu wypadajek
     
  6. iwonanana

    iwonanana Baron forum

    Ciesze sie, ze sie wtracilas, a wlasciwie nie zrobilas tego, to bylo pytanie do wszystkich.
     
  7. Majowe

    Majowe Baron forum

    I sie skusiłam i sprzedałam całe proso xD
     
    iwonanana i NASTKA.BURAN lubią to.
  8. NASTKA.BURAN

    NASTKA.BURAN Generał forum

    no...ja to już kończę kręcić w młynie....ale na wszelki wypadek przed pójściem na targ sieję..
     
    bacowa70 lubi to.
  9. zzizzie

    zzizzie Chodząca legenda forum

    Ja też sobie sieję proso... ale głównie dlatego, że eventowy badyl strasznie nieporęcznie by mi wyrósł, gdybym go teraz posiała - w niedzielę to ja jednak nie zamierzam wstawać o 5:30, nawet dla badyla xD
    Więc posieję tak, żeby dorósł bez wody na jakąś dziewiątą... a później ostatni zasiew i pewnie jeszcze wrócę na chwilę do prosa ;)
    Chociaż brzydkie to proso jak noc 8)
    Wypadajek do końca trójki brakuje mi ponad 200... luz totalny, zero stresu, i tak się uzbierają xD
     
    -Maud-, monia1125 oraz gosiagosia60 lubią to.
  10. megaleb

    megaleb Aktywny autor

    na początku dziekuje wszystkim, którzy mi pomagają-jesteście super;
    nie mam pnącza ani nie mam ulepszonych roślinek-za krotko gram -ale pomalu ide do przodu...mam dopiero-bo jak czytam wasze posty, to strasznie wolna pre do przodu-pierwsza komnatę a do drugiej brakuje 100 wypadajek, jakos niezbyt obficie wypadają ; ale wierze, ze tym razem podołam i wykonam cale zadanie;

    gratki dla wszystkich , którzy już dawno zapomnieli, ze robili event i dla tych, którzy koncza...trzymam kciuki za wszystkich, którzy jak ja kroczek po kroczku pokonują kolejny poziom
    milej gry i dobrej nocy wszystkim
     
    azikowo, -Maud- oraz zzizzie lubią to.
  11. gosiagosia60

    gosiagosia60 Chodząca legenda forum

    A ja czekam jeszcze aż mi dojdzie eventówka i posieję na noc następną.O ile dobrze policzyłam,to chyba jutro jeszcze raz muszę posiać i koniec siania.Później tylko dozbieram tego,co ma a nie chce wylatywać.:p
     
    TETUNIA i zzizzie lubią to.
  12. Majowe

    Majowe Baron forum

    jesteśmy na tym samym etapie - też brakuje mi koło setki do zamknięcia drugiego pokoju...
     
  13. zzizzie

    zzizzie Chodząca legenda forum

    Dasz radę na pewno :)
    Pnącza to i ja nie mam, z wyboru - ale pnącze owszem skraca dramatycznie ten czas wzrostu, za to równie dramatycznie zwiększa zużycie super nawozu, więc to jest w ogóle rozwiązanie dla specjalistów ;)

    Uszlachetnienia warto zdobyć, ale raczej chyba dopiero od róż w górę - na razie spokojniutko sobie siej badylka, a znajomi pomogą :)

    Sygna jak zwykle - rewelka xD
    Czytałam, że chlapnęłaś super kupką w ramach testowania pnącza 8)
    I słusznie ;)
    Ech, idę zebrać paskudne proso - jak można było wymyślić tak szkaradną grafikę :wuerg:
     
    gosiagosia60 i TETUNIA lubią to.
  14. ZieloneBukowo

    ZieloneBukowo Naśladowca mistrzów

    Gratulacje :)
    Ja tez sie pochwale:p
    Event Ciasteczkowy zakończony:D


    [​IMG]

    Życzę Wszystkim Świątecznej obfitości na Farmie...

     
    Ostatnie edytowanie: 20 grudnia 2014
  15. gosiagosia60

    gosiagosia60 Chodząca legenda forum

    Dziękuję xD A chlapnęłam,rewelacja xDChyba napisze osobisty list do pana V,z prośbą o Zielony Pociąg-.-
     
  16. zzizzie

    zzizzie Chodząca legenda forum

    Tak, jak napisałam wyżej - pnącze jest rewelacją dla specjalistów, od hodowli baobabów oczywiście. Gorzej, że tych baobabów to trzeba mieć całą farmę ;)
    Pnącze podnosi zużycie SN - ja tam spokojnie na białej niewinności sobie wyprodukuję te wypadajki ;)
    Potrwa dłużej... i co z tego ;)
     
  17. gosiagosia60

    gosiagosia60 Chodząca legenda forum

    Też mi się nie spieszy.SN już nie mam ani kropli,to na wodzie sieję tylko.Skończę eventowe zielsko,dam na noc cebulę,coś tam wyleci na pewno.No i z garbusków ładnie wypada :inlove:xD
     
    zzizzie lubi to.
  18. zzizzie

    zzizzie Chodząca legenda forum

    Ja garbusy chwilowo wykopałam do paska - nie mam zamiaru zużywać kolejnego kuponu, żeby eventowy badyl wysiać 8)

    A co do pnącza, to nawet się cieszę, że go nie mam - psychologiczne działanie tego rozwiązania byłoby groźne dla mojego stanu posiadania, nie tylko w SN, ale także w PLN 8)
     
    loath i gosiagosia60 lubią to.
  19. hiacynta

    hiacynta Wszystkowiedząca wyrocznia

    Witaj w klubie, to nie przypadek tylko dramat:mad:
     
  20. loath

    loath Naśladowca mistrzów

    Sąsiadka! Dasz radę :) Jeszcze kupę czasu :p Spokojnie wypadną te "worki" :p
    Ja wolałam jednak (bez pnącza) posiłkować się super polami i SN, ale to tylko dlatego, że mam baobaby. Trzy czy cztery zasiewy cebuli i dozbierałam wypadajek. Teraz anyż mi został, bo źle przeliczyłam i jednak jutro coś dosiać będzie trzeba. Ale to mało wymagające raczej będzie ;) I do obiadu może nasieję trochę prosa i coś jeszcze sprzedam... bo ceny lepsze niż cebuli ;)
     
    gosiagosia60 lubi to.
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.