EVENT: Bawarskie Święto 2014

Temat na forum 'Archiwum - centrala' rozpoczęty przez użytkownika TL_Mouse, 17 września 2014.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. perelka072000

    perelka072000 Forumowy żółtodziób

    witaj w klubie. za tyle pracy to by się wstydzili takie PASKUDZTWO dawać jako główną nagrode, oczywiście drzewka też rozczarowanie):
     
  2. [Zosia]

    [Zosia] Ekspert forum

    Ja również dostałam same badziewie .Skutecznie dbają o wyleczenie się z nałogu.
     
  3. agaszcz80

    agaszcz80 Koneser forum

    Hej kochani :)
    Z drzewek dostałam cytrynę XXL i Niesplik o skrzynkach zapomniałam dopiero je wystawiłam :p
     
  4. kolobrzeg

    kolobrzeg Analityk forum

    Czyli nie ma co żałować, że nie zrobiłam ostatniego zadania.
     
  5. waldi2525

    waldi2525 Forumowy żółtodziób

    A ja dostałem 2x wyszynk wina
     
  6. kamil250810

    kamil250810 Czeladnik forum

    Z "cudownych" skrzynek 2 x Królewska Gwardia. Nędzna podstawa słabego starego itemu, który mam. To jawna kpina z graczy, że jedni dostają pozytywki a inni za ten sam wkład pracy w ewencie dostają jakieś ochłapy.
    Z sadzonek oczywiście surmia XXL oraz solne
     
  7. ewelinpio

    ewelinpio Czeladnik forum

    u mnie ze skrzynek świnka dające szczęście i pozytywka z zegarem - chyba nieźle???
     
  8. nefre63

    nefre63 Forumowy żółtodziób

    Może nie wypada się chwalić ale u mnie ze skrzyneczek wyskoczyły dwie POZYTYWKI - baletnica i jednorożec. Sama się zdziwiłam:D:D:D
     
    marmlada lubi to.
  9. An-ia

    An-ia Młodszy ekspert

    Gratuluję :) Nie jeden pozazdrości takich nagród ;p
     
  10. puszapek1

    puszapek1 Stary wyjadacz

    witam u mnie juz tez dawno byl koniec,nie rozumiem dlaczego tyle narzekania,u mnie tez nagrody bez szalu,ale nie dla nagrod robie eventy,poprostu robie bo ubie. Od poczatku wiadomo jaka jest nagroda wiec nie wiem o co chodzi ,a skrzynki lub szadzonki to zawsze byla loteria,ale to tylko moje zdanie,juz czekam na dozynki bez wzgledu na nagrody
     
    ma-ter, sst90 oraz gosiagosia60 lubią to.
  11. ka_ro

    ka_ro Ekspert forum

    ależ chwal się :) miło chociaż poczytać, że nie same badziewia lecą, choć ja troszkę "zazdraszczam" :p
     
  12. toDzasta

    toDzasta Komandor forum

    U mnie ze skrzynek świnka dająca szczęście i papierowe serce:( Szkoda, że nie ma pozytywki:(
     
  13. BA_Musa

    BA_Musa Guest

    Event się zakończył, więc zamykam i archiwizuję.
     
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.