EVENT: Bawarskie Święto 2014

Temat na forum 'Archiwum - centrala' rozpoczęty przez użytkownika TL_Mouse, 17 września 2014.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. oset53

    oset53 Wszystkowiedząca wyrocznia

    Witam przy porannej kawusi:)
    Ewent przeszedł do historii, z ts-ów wyrosło solne xxl i perełkowiec japoński,cóż mogę powiedzieć ,cieszę się że nie zwykłe xl-ki:p
    Teraz sobie poczekam na skrzynki z nadzieją że coś fajnego dostanę:)
    Gratulacje dla szczęściarzy, za tych co jeszcze się męczą trzymam kciuki a niezadowolonym optymizmu,
    wszystkim -dobrego dnia życzę:)
     
    kybek93 lubi to.
  2. ania12355

    ania12355 Chodząca legenda forum

    Witam tych co ukończyli i tych co kończą ewent.Jezeli miejsce ustawienia skrzynek odgrywa jakakolwiek rolę to ja miałam postawione na dzikiej w lewym dolnym rogu.Efekt : karuzela i baletnica.
     
  3. -gosia230-

    -gosia230- Forumowy żółtodziób

    witajcie.Mam problem z ewentem Bawarskie Święto2 ..a mianowicie za zrobione zadanie nie dostałam wszystkich nagród jakie można było dostać za zadanie 3/6 dostałam Chutn.marchew-jabłkowy,25500 pk. doświadczenia, gwiazdkę, a huśtawki ni ma:( sprawdzałam kilka krotnie w inwentarzu i w stodole i nic..nawet przelogowywałam się..czy ktoś miał podobną hecę?co z tym zrobić?
     
  4. -klaudia88-1988

    -klaudia88-1988 Zaawansowany

    Dzieńdoberek :)pierniczki zebrane i posiane na nowo. Beczki ustawię chyba dopiero wieczorem,bo czeka mnie jeszcze jeden zasiew,a więc powolutku się posuwam ku końcowi:) miłego dnia farmerzy ;)
     
  5. stokrotka0209

    stokrotka0209 Aktywny autor

    Witam, pierniczki juz w całości oddane, beczułki- ostania porcja wykipi jutro rano :)

    z tajemniczych sadzonek wyskoczyło mi jedno zwykłe solne i jedna cytryna xl - chętnie odeślę na g&t.
     
  6. bacowa70

    bacowa70 Chodząca legenda forum

    Gratuluję pozytywek.:)
    U mnie skrzynki były postawione na leśnej i efekt: 2 x wyszynk wina :sleepy::oops: a tak liczyłam na baletnicę, bo mam już karuzelę i jednorożca, byłby komplet na pnącze.
    Pozdrawiam.
     
    wodnik54 lubi to.
  7. ankak106

    ankak106 Komandor forum

    W trzecim zadaniu jest naklejka, sprawdź czy ją masz, a jak nie to spróbuj się przelogować; jak i to nie pomoże to napisz do PT:)
     
  8. myszamm

    myszamm Wielki mistrz forum

    witam event kończę za 3h jak zbiorę beczki... tsy postawione za 4h będą z imprezowych wykręcone 4xTNZ i 10xSN
     
  9. 11eveline

    11eveline Książę forum

    Event ukończony, a z TS wyrósł kln xl i ozdobna wiśnia:):):):):). Jest śliczna:):)
     
  10. dziunia49

    dziunia49 Stary wyjadacz

    a ja zamiast eventu siatkóweczke ogladalam. brawo nasi siatkarze warto bylo czekac tyle lat. a event ukoncze jutro. beczki dochodza i czekam az wykipia. herbatka przyspieszajaca wzrost omija mne szerokim lukiem mam jej tylko 183 sztuki od poczatku eventu. jak na 94lev to chyba bardzo kiepsko
     
  11. nonames33

    nonames33 Naśladowca mistrzów


    bo to jest bzdurna naklejka pozd :) :D8)
     
  12. Justa16

    Justa16 Młodszy ekspert

    Te sadzonki to jakaś kpina surmia xxl (już nie liczę która) i drzewko solne, chętnie się tego pozbędę jak będzie g&t lub ekspres
     
  13. Renia1920

    Renia1920 Komandor forum

    Ostatnie beczki posadzone wcześnie rano wiec pod wieczór event przejdzie do historii. TS posadzone ale nie spodziewam się rewelacji z tego co czytam wyżej.Powodzenia tym co jeszcze walczą z piernikiem :)
     
  14. *emer*

    *emer* Półbóstwo forum

    witajcie :) za 3.3h zbieram kipiące beczki i żegnam się z eventem :) z TSów miałam pinię i perełkowca, liczyłam na poziomkę albo niesplika ale omijają mnie szerokim łukiem. z imprezowych 10 SP i surmia XXL, a jakże 8) event bez zdobyte surmii XXL to nie event.
    bywajcie:)
     
  15. ka_ro

    ka_ro Ekspert forum

    ja beczki pozbieram dopiero późnym wieczorkiem, zdobyte imprezowe zostawiam na te cudaczne kwiatki, a nuż dopisze mi szczęście xD (to był żart oczywiście ;) ) sadzonki zaraz gdzieś upchnę :)
     
    marmlada i Sookie lubią to.
  16. Sookie

    Sookie Chodząca legenda forum

    Z powodu wczorajszego pięknego finału :inlove: Event zakończyłam dopiero dzisiaj.. Jakieś drzewka miałam z ts ..nieważne. Ważne,że nasi mają tytuł Mistrza Świata:inlove::D
     
    marmlada i ka_ro lubią to.
  17. alissma

    alissma Młodszy ekspert

    U mnie z sadzonek z eventu 2x surmia xxl!!!!!!!! Chorobcia czy innych drzewek nie ma? Albo na kole fortuny tylko to albo z TSów. Już na nią patrzeć nie mogę :( z eventem jeszcze się męczę ale może jutro uda mi się skończyć :)
     
  18. Sookie

    Sookie Chodząca legenda forum

    Mam 23 surmie xxl...xDxD..
     
  19. olkaa001

    olkaa001 Komandor forum

    Ech a ja ze skrzyn dostałam takie dziadostwo ze lepsze trzymam w pasku wrrr, a z sadzonek solne i klonxl wrrrrr.Tyle siania dla takich skarbów wrrrrrrrr
     
  20. gosiagosia60

    gosiagosia60 Chodząca legenda forum

    Muszę jeszcze nasiać pierników do 6 diamentowego zadania i jutro wystawię resztę beczek.No ale coś za coś-pierwszy dzień eventu miałam"marchewkowy"...:p Chyba nie lubię eventów...nudy na farmie -.-
     
    0olimpia0 lubi to.
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.