Opinie EVENT: 5 Urodziny Farmeramy: Teleporter

Temat na forum 'Archiwum - pozostałe działy' rozpoczęty przez użytkownika BA_Czerwona, 26 stycznia 2015.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. Serenity

    Serenity Forumowy żółtodziób

    nie gniewam się;)
     
    patrycja9922 lubi to.
  2. est-orka

    est-orka Fanatyk forum

    Dobry wieczór :)
    A ja dodam do tego, że bardzo ważne są też planowe zbiory tzn. o czasie .
    Synchronizacja : sianie + zagrody + drzewa, nie na wiele nam się przyda (szczególnie Farmerom na niższych poziomach) ..... jeśli będziemy mieli zbiory roślin i zagród co np. 6 godzin, a zbierzemy je po 12 godzinach.
    Ja uważam, że najwięcej "strat", w stodole i pasku PD, przynoszą przestoje w zbiorach......
    dlatego jeżeli ustawiamy synchronizowane zbiory, pamiętajmy o czasie tego zbioru.

    Miłego wieczorku życzę :)
    I udanych TS-ów :)
     
  3. rak1990

    rak1990 Mieszkaniec forum

    Rośliny są już uzbierane teraz tylko muszę podgonić baterie (brak ok250), ale jakoś wypadną xD Tajemnicze zagrody i drzewa jutro wystawie
     
    patrycja9922 lubi to.
  4. juliuszka

    juliuszka Generał forum

    A u mnie co rusz się trafia właśnie taki poślizg, że wszystko gotowe do zbioru musi poczekać na moją dyspozycyjność.
    Chyba muszę się zwolnić z pracy albo na kilka lat wziąć urlop (bezpłatny), żeby w końcu dobić się do LVL=100 ;)
     
  5. jakleci.ewa102

    jakleci.ewa102 Zaawansowany

    Bardzo cenne są te porady:)....posiałam cebulkę ,moze rano będzie wysyp bateryjekxD
     
  6. smerf41

    smerf41 Weteran forum

    1.Chlew czerwony
    2.Jamę Wilków
    3.Zagroda dla indyków II: pomarańczowa
    4.Żółta fabryka jaj
    5.Zagrodę dla chomików x 2
    6.Obora różowa
    7.Zagroda dla lisów
    8.Stajnia III: czerwona
    9.Zagroda dla myszy


    To moje zdobycze ts-owe....żółta fabryczka jajek to największy hicior;):p, ale przytuliły się też do mnie jak pisałem wyżej jeszcze dwie zagrody, które rzeczywiście są powodem do radości.....a boćków nadal brak:oops:....i misja znów na mnie czeka - ale stała to kiedyś się zrobi:)
     
  7. est-orka

    est-orka Fanatyk forum

    Wszystkiego nie da się przewidzieć ..... poślizgi się zdażają:)
    Ja mam mało takich poślizgów ...... dlatego mam poziom 100+ :)
     
  8. 2284nana

    2284nana Czeladnik forum

    Event super ts drzewa i zagrody za sianie hihi, drzewka odkryte jestem zadowolona,zagrody na noc wystawiłam a co rano wstanę i co ma być to będzie.Moja farma wszystko przygarnie bo lubi a jak nie farma to w pasku się wszystko zmieści a pasek poczeka kiedyś na express nic w przyrodzie nie zginie :) Na urodzinkach byłam dobrze się bawiłam :) Powodzenia walczącym
     
  9. iwonanana

    iwonanana Baron forum

    Fajne masz podejscie, ja tez nie narzekam, ale szkoda, ze tarka nie zawitala na moja farme. A jeszcze kilka razy marchew i dlugorosnace, bo wypadajek brak.
     
    azikowo i _Olenka47 lubią to.
  10. juliuszka

    juliuszka Generał forum

    Bój się Oreczko, bo gonię Cię na moim podrasowanym strusiu !
    Jeszcze tylko muszę wymyślić jakieś L-4 albo fajną grup inwalidzką i "już będę w ogródku, już będę witać się z gąską".

    A propos - dlaczego na farmie nie mamy gęsi ?
    Jakieś Lewuje i inne Bulinki nas odwiedzają, a nasze rodzime gąski to niby gdzie ?

    Baterie i budziki mi pozostały.
    Pewnie zostaną przemielone na SG i PD po zakończeniu eventu.
    Chętnych proszę o sówkę - chętnie podeślę.

    Moja gwiazdorska ekipa już dawno spija herbatkę, gałązka na pnączu działa, naklejka przepadła gdzieś w otchłani zepsutego albumu.
    Szkoda, że sprawdzone rozwiązania zastępowane są przez niedopracowane pomysły.

    W każdym bądź razie - gratuluję szybkiego zakończenia, trzymam kciuki za walczących i polecam się w sprawie wypadajek.

    Miłej nocki !
     
  11. Krzychu64

    Krzychu64 Nadzorca forum

    Tak, tak.... synchronizacja i pamięć, to zdecydowanie to czego mi brakuje, choć... planujęxD. Ale to determinuje charakter mojej pracy i sposób życia. Czasem, a ostatnio nawet coraz częściej , synchronizacja, czasowość bierze w łeb tylko... mnie to i tak nie przeszkadza:p;)
    Event dla mnie w nagrody łaskawy i jak dotąd .. SUPER. Postawiłam wczoraj na noc dwie kolejne sadzonki i po 24 godzinach zebrałam japońskie drzewko wiśniowe /śliczne/ i mój drugi klon palmowy. Sadzonkowo jestem ... w niebie, a zostały mi jeszcze trzy , które stawiam na noc. Wystawiłam na razie jednego Krecika i zobaczymy co wyklepie. Super pola ratują ten event, bo przecież.... systematycznie, o czasie zbieram co 12 lub 24 godziny.xD I nawet o tym pamię:ptam.
    Cash powinien pojawić się rano. A wieczorem rozpocznę poważną rozmowę z panną BB na temat jej kaprysów. Pogadam bo trzyma łapę na tym co lubię, czyli SP.
    Nie wiem ile baterii mi brakuje, bo skoro roslinek i tak nie mam, to i tak .... w tym momencie nie brakuje.
     
  12. magdamaj97

    magdamaj97 Forumowy żółtodziób

    Bardzo cenne i mądre rady. DZIĘKUJĘ :) choć post nie był kierowany bezpośrednio do mnie. Ja własnie wszystko już usunęłam z farmy, mam małe pola i sieję tylko eventowe roślinki coby cjm maksymalnie wykorzystać. Oby wypadajki dopisały
     
  13. 2284nana

    2284nana Czeladnik forum

    Tarki nie mam ,wiśni nie mam ale przędę tu kupię tam sprzedam, żabek nie mam,wilków nie mam a co tam 95 lvl mam i daje radę - to się kupi to się sprzeda pozytwne nastawienie i chęci czynią cuda :) Po to się gra żeby grać a nie narzekać :)
     
  14. iwonanana

    iwonanana Baron forum

    Ja mam 89 i tez nie narzekam, a za poziomem juz nie gonie, sam sie zdobedzie, bo raczej wszystko, co potrzebuje to mam odkryte. No moze ten wawrzyn, ale i tak nie mam kiwi.
     
    azikowo, patrycja9922 oraz _Grani_ lubią to.
  15. 2284nana

    2284nana Czeladnik forum

    Też nie mam kiwi i mnie to nie dziwi :) ale mogę pasze produkować masz - masz kiwi na 30 lvl, na 40 lvl, na 50 lvl, na 60 lvl, na70lvl, to się zdziwisz :) bo może ja Ci ja sprzedam hehe wolę kręcić SP
     
    azikowo i patrycja9922 lubią to.
  16. Sahar79

    Sahar79 Czeladnik forum

    Z TS wyszły CZTERY zagrody dla lisów :wuerg: Dobrze że żabki na pocieszenie, ale jeży i wilków nadal brak. Drzewka zupełnie się nie popisały, ciągle czekam na nieśplik japoński i tarninę. Ale zabawa była fajna :D
     
    azikowo i patrycja9922 lubią to.
  17. 2284nana

    2284nana Czeladnik forum

    Zawsze jest fajna zabawa jak się na to realnej kaski nie daje :)a co będzie to będzie:)
     
    patrycja9922, deadwing oraz kgospoda lubią to.
  18. Dorota1020

    Dorota1020 Analityk forum

    U mnie po evencie i TS-y odktyte oprócz 1 zagrody, bo zapomniałam wystawić. Będzie na rano.
    Moje zdobycze:
    krety x2
    żaby x2
    ul pomarańczowy
    strusie pomarańczowe
    szopy
    obora pomarańczowa
    strzygalnia królików pomarańczowa
    Drzewka lepiej wyszły:
    niesplik japoński
    japońskie wiśniowe
    klon palmowy
    XXL: jodła, cytryna, czarny bez
    XL: cytryna, grusza, czarny bez 2 szt.
    Event zaczęłam od B.Bunroe żeby mieć czas na zaspokojenie jej kaprysów, ale nie było tak źle. Grzecznie wcinała miód na zmianę z drewienkami, raz poprosiła o jaja strusie i przegryzła karpikiem a na koniec dostała garnki, bo już nie chciało mi się z nią dłużej bawić. Kaprysy pozostałych gwiazd były dziecinnie proste do spełnienia. Event w sumie dla mnie okazał się niezbyt wymagający.
    Powodzenia dla walczących.
     
  19. iwonanana

    iwonanana Baron forum

    Doooobre.
     
    kybek93, azikowo oraz patrycja9922 lubią to.
  20. Agafarm71

    Agafarm71 Okazjonalny autor



    hmmm.... z zagrodami ts było u mnie podobnie: (10 zagród z tego eventu + 3 zagrody z popredniego)
    2 krety
    myszy
    3 pomarańczowe ule
    1 gołębnik
    1 pomarańczowe strusie
    1 czerwone strusie
    1 wilki
    1 orły
    1 szopy
    1 pomarańczowe kozy
    bez rewelacji - cieszą mnie szopy, bo miałam tylko jedne, więc szybciej sobie uzbieram do jakiejś tam misji
    no i wilki, bo też miałam tylko 1 szt.. żaby i koguty omijają mnie szerokim łukiem.... no ale cóż jest też targ ;)
    z drzewek też nie było rewelacji:
    3 morele xxl
    czarny bez xxl
    cytryna xxl
    2 cytryny xl, surmia xxl, 2 pigwa xl

    jeśli chodzi o event to presluja mam całego bo był wyjątkowo nie wymagający, zostali mi pozostali goście - po 2 etapy i bunrouka 4 etapy - z braku baterii (200 szt)na razie stoję bo roślinki już mam uzbierane... jak nawypadają to zrobię... parcia nie mam... najważniejsze? nagrody mam... życzę wszystkim udanych łowów w ts-ach
     
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.