Opinie EVENT: 5 Urodziny Farmeramy: Teleporter

Temat na forum 'Archiwum - pozostałe działy' rozpoczęty przez użytkownika BA_Czerwona, 26 stycznia 2015.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. babula40

    babula40 Komandor forum

    zagrody i drzewa - masakra ,no poza japońskim drzewem .Na 96 levelu dostać jabłonkę albo żółty chlew ?
    Cieszę się jedynie ze zdobytych PD ,dzięki czemu wbiłam kolejny LVL :)
     
  2. jakleci.ewa102

    jakleci.ewa102 Zaawansowany

    witam...wciąż brakuje baterii ,ale większość zadań zrobionych:)
    Postawiłam kilka zagród i mam wysyp chomików i szopów..:)..nie jest źle ,bo zwierzaczki przydają się w misjach.Zresztą za darmo to wszystko wypada brać i nie marudzić:p).PAMIĘTAM CZASY KIEDY zagrody te były bardzo wartościowe:)
     
  3. dosias

    dosias Generał forum

    u mnie do zrobienia zostało ok 20 zadań, czyli można rzec że jestem w połowie, roślinki mam na więcej zadań no ale brak baterii, przed chwila dopiero zrobiłam pierwsze zadanie z zagrodami postawie je dopiero po evencie bo na razie walcze by zbierac te nieszczesne baterie
     
    amdep i malinarp lubią to.
  4. jakleci.ewa102

    jakleci.ewa102 Zaawansowany

    poczytałam sobie forum i widzę ,że są osoby zadowolone ,ale i są tacy co narzekają...wszystkim się nie dogodzi...wszystkiego na raz nie można mieć.Ja tam cieszę sie z tego co dostanę...bo gdyby policzyć 10 sadzonek ,10 zagród...to sporo florków by kosztowało...mnie nie stać ,aby je kupować ...a tu mam za darmo:):)
     
  5. kunegunda4242

    kunegunda4242 Naśladowca mistrzów

    pozostało 8 zadań do zrobienia , ale nie mogę podłączyć si pod 220 bo mi baterii brakuje , około 230 sztuk. z pierwszej piątki zagród wyskoczyły chomiki, pomarańczowa mleczarnia kozia, bobry kl++, szopy- świetnie bo nie miała na czym postawić drugiego ulepszenia no i na deserrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr....................................jama wilcza, super.zobaczymy co wyskoczy z drugiej piątki.
     
  6. blazers

    blazers Wszystkowiedząca wyrocznia

    Rysio , takiego "miłego drania" ze świeżym spojrzeniem na grę bardzo tutaj brakowało ;).
    Czytam cię od wczoraj i polubiłem od razu. Konkretnie na temat i bez zbędnego owijania w bawełnę.
    Pisz jak najczęściej proszę.
    Oby po dzisiejszym Katarze nie było łez.
    Robię popcorn i chłodzę co trzeba 8).
    Budzik na stanie jest.
     
  7. jakleci.ewa102

    jakleci.ewa102 Zaawansowany

    widzę ,ze te szopy i chomiki to tak jak u mnie:)....też liczę jeszcze na coś z nowości ..moze jakieś wilczki ,albo kogutki:)
     
    malinarp i patrycja9922 lubią to.
  8. Karo*

    Karo* Forum Pro

    A mnie z pierwszej piątki godne uwagi są boćki ,koty już moje trzecie, no i myszy do kolekcji :) pozostałe dwa nawet nie wiem co:)

    Resztę zostawiam na koniec eventu.. Oczywiście wypadajek brak .
     
  9. rysio

    rysio Ambasador forum

    Blad myslowy panie Farmerze - nigdy nie kupuje ani sadzonek, ani stajennego bo nauczony doswiadczeniem otrzymywalem tylko podstwy. To co mam kolorowego i specjalnego to z wygranych eventowych bezposrednio lub z TS-ow
     
    jakleci.ewa102 lubi to.
  10. .kotek999.

    .kotek999. Zaawansowany

    u mnie z ts oprócz wilków i boćków nic ciekawego:( drzewa - same surmie i klony cukrowe - chętnie oddam:)
     
    malinarp i patrycja9922 lubią to.
  11. rysio

    rysio Ambasador forum

    Masz w 100% racje - je tez gram bez kasy
    Ale przykre to gdy gracze z duzo nizszych poziomow zostaja "docenieni" nowymi przedmiotami a starzy doswiadczeni ochlapami.
    Dlatego wyrazam swoja opinie gdyz moze kiedys ktos wyzej sie przez nia przewroci i zastanowi
     
  12. sisi1973

    sisi1973 Zaawansowany

    u mnie drzewka jabloń xxl
    pomarańcza xxl
    cytryna xl
    japońskie drzewko wiśniowe
    jodła xxl *2
    niesplik *2
    cytryna xxl
    nieśplik japoński wszystko mam ale i tak się cieszę będzie na misje i targ
    nie wiem ile mi brakuje roślin sadzę na małych polach itylko woda a rano wzięłam chutnej i to wszystko wypadajek brak
     
  13. rysio

    rysio Ambasador forum

    Dzieki za mile slowa. Staram sie jak tylko moge choc nie wszyscy mnie rozumieja, szkoda.
     
  14. .savante.

    .savante. Chodząca legenda forum

    jest to przykre, fakt
    ale nie ma co się martwić
    trzeba myśleć pozytywnie i mieć nadzieję, że kiedyś może i my zostaniemy obdarowani w szczególny sposób ;)
     
  15. Menasa

    Menasa Forum Pro

    Z drzewek dostałam:
    cytryna xl x2
    cytryna xxl
    czarny bez xxl x2
    japońskie drzewo wiśniowe
    daktylowiec xxl
    pigwa xxl
    poziomkowiec
    Z drzewek jestem o wiele bardzie zadowolona niż z zwierząt.
     
    azikowo i malinarp lubią to.
  16. gosiunia007

    gosiunia007 Wyjątkowy talent

    Masz rację. Ja gram prawie od początku. Zawsze szkoda mi florków na TS, a tu mam je przy okazji.:music:
     
  17. Agunef

    Agunef Naśladowca mistrzów

    nadzieja umiera ostatnia...i właśnie umarła ;)
    druga tura 5 zagród odkryta, brak wilków....o_O
    pamiętam, jak kilka miesięcy tęskniłam za miśkami, a jeszcze dłużej za hitami, wniosek jest następujący - każda upragniona nowość kiedyś stanie się zbytkiem w pasku :pwięc chwilowy smuteczek wreszcie odejdzie i nadal będę w spokoju czekać na wilczki (na kiwi zresztą też ):inlove:

    event w toku, rośliny dawno są, bateryjki sobie z plonów spokojnie lecą , jeszcze 7 zadań.

    kapryśna dama chce garnki ,raz jej zachciankę spełniłam, bo musi mieć w czym ten miodek trzymać :p

    aha...kocham moją jedyną tarninę :p:inlove:
     
  18. babula40

    babula40 Komandor forum

    Wszyscy narzekają na brak bakterii , posadźcie długorosnące rośliny a bakterie lecą aż miło . :)
     
  19. magosiek34

    magosiek34 Naśladowca mistrzów

    A może nie jest tak źle ... . Bo u mnie same drzewka co miałam, ale w wersji XXL - cytrynka, bez, 4 daktyle. Tylko 1 morelka XXL :) I ona mnie ucieszyła choć morelek u mnie sporo :)
     
    malinarp i patrycja9922 lubią to.
  20. gosiunia007

    gosiunia007 Wyjątkowy talent

    Święta racja. Tak właśnie zrobię na noc, bo wieczorem zbieram ostatnie roślinki.:D
     
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.