Opinie EVENT: 5 Urodziny Farmeramy: Teleporter

Temat na forum 'Archiwum - pozostałe działy' rozpoczęty przez użytkownika BA_Czerwona, 26 stycznia 2015.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. -Bagaz-

    -Bagaz- Okazjonalny autor

    Ależ różne te tsy, u mnie z zagród 2x wilki ,1x koguty, czerwone osły(reszty nie pamiętam,zwykłe) z drzewek jodła xxl,2 cytryny xl niesplik, bez xxl(reszty nie pamiętam,zwykłe) jestem zadowolona, spacerkiem będę kończyć całość:)
     
  2. agi31

    agi31 Chodząca legenda forum

    witajcie :)

    po porannych zbiorach goździków sypnęło troszkę bateriami i Willy też już się zmaterializował ;)Pozostał jeszcze Cash i Bunnylin
    do końca brakuje 1100 naostrzyka - czyli dzisiaj koniec z sianiem i 160 bateryjek, które wylecą w przyszłości xD

    z zagród niestety nie wyhodowały się żabki, ale za to są koguciki ....może w G&T ( które oczywiście też jeszcze się nie zmaterializowało ) ktoś się wymieni :D
     
  3. .savante.

    .savante. Chodząca legenda forum

    oj rysio, nie denerwuj się :)
    to jest ta nowa mechanizacja :p ale nie wymagaj telepatii skryptów ;)
    mnie też wielu zagród brakuje, gram od 2011 roku, jestem na 91 poziomie i co ? mam od razu wkurzać się na system, że nie dostałam jeszcze wilków czy też jeży ? szkoda nerwów, to jest gra, wirtualny świat
    mam za to po 10 zagród chomików i lisów... to taka wiadomość podprogowa dla chętnych na G&T :D

    gram sobie spokojnie od eventu do eventu, cieszę się każdą wygraną
    po pierwsze bo sama na nią zapracowałam a po drugie, gdyby mi była potrzebna dana rzecz to pewnie musiałabym ją kupić, a wydawać kasy nie lubię -.-
     
  4. wiochenka

    wiochenka Aktywny autor

    Ja to chętnie poproszę co tydzień event z 10 sadzonkami i 10 stajennymi za darmo (no, prawie :D ) i zgadzam się na taki zestaw jak u Ciebie :p jakbyś tak miał dostawać same nowości, to za chwilę byś miał przesyt w drugą stronę. mam propozycję: ja Ci w g&t wyślę jabłonki xxl, a Ty mi nesplik i japońskie wiśniowe :D stoi?
     
  5. tkoivusaari001

    tkoivusaari001 Ekspert forum

    Dla starszych graczy (wiekszosci) ta gra juz dawno stracila sens...graja z nalogowego przyzwyczajenia , resztki fajnych sasiadow, zalu wsadzonej kasy i czasu itp.
    System "losowosci" nowosci jest znany od kilku lat , wiec nie powinien juz dziwic..a ze nadzieja jest matka..to juz inna sprawa..ale po co ten lament.
    Event jaki jest kazdy widzi.. jednemu oplaca sie siac 20tys terror badyla ,bo moze cos sie ciekawego z szaletow odcedzi...czego wszystkim farmerom zycze, a inny tak jak ja, olewa to cieplo i relaksuje sie,na malo zdemolowanej farmie.

    Jak bedzie? ...no wlasnie jak bedzie G&T to latwo to zdobedziesz, np. wilkow jest zalew, co widac na targu...ceny spadly o 50%.
    Event bardzo mi sie podoba, przynajmniej produkt uboczny z zagrod sie nie marnuje..full ekologia.
     
  6. WilczyKierz

    WilczyKierz Stały bywalec

    .savante., przypomnij mi się... ja mam zapasowe jeżyki 8)

    A w temacie... oczywiście mi też brakuje bateryjek:)
     
    babula40, *Happygarden* oraz malinarp lubią to.
  7. Anuszki

    Anuszki Półbóstwo forum

    Nawet nie liczyłam ile mi brakuje 8)
     
  8. _Ola_Z_

    _Ola_Z_ Wielki mistrz forum

    zapomniałam o sadzonkach i dopiero teraz odkrywam :)
    na głównej:
    dwie jodły XXL
    daktyl XXL
    nieśplik japoński (mój pierwszy jupi)
    na drugiej łące:
    wiśnia XXL
    cytryna XXL
    i poziomkowiec (jeeeee - mój pierwszy)
    leśna:
    grusza XL
    morela XL (jeszcze nie miałam)
    czarny bez XXL (tego też wcześniej nie trafiłam)

    jeśli o mnie chodzi, to wynik jest baardzo dobry
    mam nadzieję, że z zagrodami będę miała podobnie :) - pomarzyć w końcu można
     
  9. ruda120

    ruda120 Ekspert forum

    sa wilczki i koguciki :music: i jeszcze nieśplik :music:, reszta taka sobie ale kotlarnia czerwona tez cieszy :)
     
  10. iza_79

    iza_79 Książę forum

    mi brakuje coś koło 400, damy radę na spokojnie
    Pamiętajcie że jeszcze parę godzin ewent trwa. Najwyżej razem ze mną skończycie na ostatnią chwilę :) ważne żeby w ogóle skończyć
     
  11. amdep

    amdep Moguł forum

    Ja nie liczyłam, bo nawet nie wiem jak policzyć - event jest dziwaczny, nie mam pojęcia, ile mi już poszło zielska i baterii, ile jeszcze potrzeba.... nic nie widać...
    Musiałabym od początku jakieś notatki prowadzić, a że tego nie robiłam, teraz jestem "ciemna jak tabaka w rogu" i to mnie dodatkowo irytuje - ale oczywiście kompletny brak wypadajek bardziej. >:(

    Generalnie - jak ktoś wyżej pisze, siedzę tu 4 lata (i 15 dni) z przyzwyczajenia, dla Sąsiadek i Sąsiadów, tych co rozmawiają ze mną ;) i ze względu na "zainwestowaną" kasę.

    Samą grę nadal lubię, właściwie nie znudziła mi się jeszcze, nie całkiem :p ale BP nie znoszę.

    Są coraz bardziej pazerni, Graczy mają za nic, nie obchodzi ich, czy się dobrze bawimy, tylko ile wpłacimy kasy. :(
     
  12. madziunia000

    madziunia000 Okazjonalny autor

    Hurra z pierwszych 5 ts mam wilczki :D:D:D i boćki których tez nie miałam, kolejne 2 lisy (które chętnie podaruję) i kolejna strzygalnie owiec.
    Wszystkim którzy skończyli gratuluje, a wszystkim którzy jeszcze walczą dużo wypadajek!!!
     
  13. empatyczna

    empatyczna Chodząca legenda forum

    Policzyć jest łatwo..wystarczy że z poradniku spiszesz co potrzeba dla 1-ej gwiazdy..razy cztery i już wiesz
    potem sprawdziśz ile zadan zrobiłaś i policzysz..Rzecz jasna nie tyczy to losowości...
     
  14. _KUBA2004_

    _KUBA2004_ Baron forum

    Witam :)
    z sadzonek wyrosły ;
    nesplik japoński
    cytrynaxxl
    morelaxxl
    czarny bez xxl
    orzech xxl
    jodła xxl x 2
    daktyl xl
    śliwa xxl
    klon palmowy
    Do końca ewentu zabrakło 300 jatrofy przeczyszczającej ;) posadziłam na bahama i za 6 h bedzie koniec ewentu .
     
  15. .savante.

    .savante. Chodząca legenda forum

    u mnie impreza zacznie się po ostatnim zbiorze zielska przeczyszczającego, czyli za +/- 25 minut
    wypadajki dopisały tylko dzięki genetycznie-szklarniowo ulepszonej cebuli :p

    event sympatyczny i pełen nieprzewidzianych zwrotów akcji (mam na myśli kaprysy panny BB, która raz po raz żądała ode mnie rzeczy niemożliwych, czyli brakujących mi w stodole oraz takich, których za łatwo nie oddam) xDxD
     
  16. Renia1920

    Renia1920 Komandor forum

    Odkryłam właśnie co mi stajenny wybudował i tu wielkie rozczarowanie,a liczyłam na wilczki,albo chociaż na bociany,a tu takie zagrody:
    Staw z rybami czerwony-może być bo nie miałam
    koguty
    żaby
    szop
    i uwaga najwieksza rewelacja na moim 95 poziomie żółta fabryka jaj:cry:
    teraz czekam na 5 drzewek pewnie tez samo badziewie :wuerg:
     
  17. iwona1957

    iwona1957 Komisarz forum

    z pierwszych 5 ts-ów (zwierzątka) wyrosły: żabki (hura!), gołębnik (czwarty :( ), pom. koziarnia, myszy i żółta wytwórnia farb - non koment.
     
  18. -AGA0506-

    -AGA0506- Weteran forum

    jestem w polowie i z zagród niestety brak nadal nowości ale mam koty (czwarte) chomiki ( trzecie) nadal poluje na wilki kiwi koguty żaby i boćki ( troche jest no nie) evencik do przodu brak oczywiscie bateryjek moze jeszcze wypadną , pozdr tych co ukończyli
     
    malinarp lubi to.
  19. rolniksam92

    rolniksam92 Aktywny autor

    U mnie na imprezie na razie samotnie siedzi Cash i zerka na Lewusa Presluja, który już jest blisko pojawienia. Pozostała dwójka na razie w lekkim obłoczku...ah te wypadajki, które zastopują wszystko:) zagrody i drzewka jeszcze nie odkryte, niespodziankę zrobię sobie na końcu:)
     
  20. gosiunia007

    gosiunia007 Wyjątkowy talent

    U mnie całkiem całkiem Bunnylin siedzi. Reszta prawie, bo zostało po ok. 2 etapy. Roślinki ostatnie dzisiaj do zebrania, a bateryjki powoli wypadną.:sleepy:
     
    malinarp lubi to.
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.