Opinie EVENT: 5 Urodziny Farmeramy: Teleporter

Temat na forum 'Archiwum - pozostałe działy' rozpoczęty przez użytkownika BA_Czerwona, 26 stycznia 2015.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. foczunia84

    foczunia84 Cesarz forum

    Norbijas,dzięki :) dobrze,że są takie osoby jak Ty,Gretka i Orka.Niezastąpione źródła informacji :) chociaż to ktoś inny powinien ich udzielać...

    Mam nadzieję,że kasztankowe pnącze będzie działać,ale tym razem włączam je,gdy będzie miałam całkowitą pewność,że event działa prawidłowo.Plan mam taki,że rano wszystko wyrzucam,sieję goździki na sp i czekam do 14.
     
  2. BA_Musa

    BA_Musa Guest

    Norbi no nie do końca tak, pierwsze co opisałeś nie tyczy się opcji przerwij.
    Poradnik został zaktualizowany:
     
    mapelle lubi to.
  3. -norbijas-

    -norbijas- Chodząca legenda forum

    dobrze przetlumaczone dodam jeszcze ,ze z tego wynika to,ze nie bedzie opcji wysylania za free tylko opcja platna
     
  4. juliuszka

    juliuszka Generał forum

    Dziwny jest ten przykład z poradnika:

    [​IMG]

    Wynika z niego, że jest to zadanie Lewusa Presluja, który chce zwierząt.
    Zadanie, do którego potrzeba 200 szt. nostrzyka i 10 szt. baterii jest tylko jedno - jest to zadanie nr 1.
    Z tego zadania nagrodami jest 18 PD x lvl i 42 SG x lvl.
    Skoro przykładowy gracz ma do wygrania 13.558 PD, to powinien być na ok. 753 LVL ale licząc 32.539 SG wychodzi 775 LVL (oczywiście w zaokrągleniu). Chyba, że to taki przykładowy przykład.
     
    Ostatnie edytowanie: 26 stycznia 2015
  5. BIAŁANOC

    BIAŁANOC Mistrz forum

    no to zajefajnie

    na końcu naszego poradnika powinna być uwaga następującej treści:

    POZOSTAŁE INFORMACJA NA FORACH OBCOJĘZYCZNYCH!!!!
     
  6. foczunia84

    foczunia84 Cesarz forum

    Chcę się dopytać.Budziki służą tylko do skracania czasu,gdy chce się zmienić towar do dostarczenia?Wypadajką do oddania jest tylko bateria?
     
    malinarp i est-orka lubią to.
  7. iwona1957

    iwona1957 Komisarz forum

    a czy jak się okaże, że nie mam w stodole wymaganej ilości roslin/zwierząt itp, to będe mogła iść na targ, kupić i wrócić do tego samego zadnia? czy jak juz zamkne okno z zadaniem to przy ponownym otwarciu będzie zupełnie inna roślina/zwierze do oddania?
    A i mam jeszcze pytanie co z nagrodami, czy jak przerwe któreś z zadań, bo nie bede miała tego co jest wymagane to nagrody ulegną pogorszeniu? W sensie będzie mniej punktów, SG itp?
     
  8. -norbijas-

    -norbijas- Chodząca legenda forum

    zacytuje calosc o tym/
    Startet Ihr eine Aufgabe und stellt dann fest, dass Euch Waren zum Abgeben fehlen, dann könnt Ihr entweder die Waren anpflanzen, auf dem Markt einkaufen oder diese Aufgabe abbrechen. Das Abbrechen ist jedoch nur möglich, wenn Euch wirklich Waren fehlen.
    tlumaczenie..
    rozpoczynacie zadanie i brakuje wan towaru wiec macie mozliwosci wyhodowanie ev zakup na targu,,przerwanie zadania.Przerwanie jest jest mozliwe tylko przy braku produktow
    ja to rozumiem tak..
    odpalam zadanie mam np jajka i juz nie zmienie nic
     
  9. Vaiot

    Vaiot Nadzorca forum

    to chyba nie tylko Ty będziesz się "chwalić" tą losowością :DxD
     
    azikowo, est-orka oraz gosiagosia60 lubią to.
  10. est-orka

    est-orka Fanatyk forum

    Tak Foczuniu :)
    Bateria to wypadajka potrzebna do wykonania zadania....
    Budzik to "rzecz" do skracania czasu oczekiwania tj. do skrócenia 2 godzin. Nie jest konieczne korzystanie z niego :)
     
  11. foczunia84

    foczunia84 Cesarz forum

    Dziękuję :)
     
    azikowo i est-orka lubią to.
  12. BA_Musa

    BA_Musa Guest

    w tym co my otrzymaliśmy jest taka informacja jak zamieściliśmy w poradniku:
    Szybkie zakończenie zadania jest możliwe tylko w wypadku jak czegoś nam brakuje.
    I to co tyczy się opcji przerwij:
    Zadania mogą być odrzucone jeżeli nie ma się towaru lub nie chce się go oddawać.
     
    azikowo i -norbijas- lubią to.
  13. -norbijas-

    -norbijas- Chodząca legenda forum

    Ba Musa sprawdzcie to moze u zrodla:) bo moze jest na de blad
     
    azikowo, malinarp oraz kybek93 lubią to.
  14. moni15382

    moni15382 Nadzorca forum

    To zdecydowanie zmienia postać rzeczy...wygląda na to że lepiej mieć mało w stodole żeby ewentualnie dokonać zmian..chociaż z drugiej strony nie wiadomo czy zmiana będzie na gorsze czy lepsze....

    czy w naszym poradniku zawsze muszą być błędy??chyba że tym razem nasz poradnik jest okej:p
     
    azikowo i malinarp lubią to.
  15. BIAŁANOC

    BIAŁANOC Mistrz forum

    nasza ekipa chyba dostaje jakiś okrojony materiał do tłumaczenia hahaha
    mętne to tłumaczenie,a przecież to nie pierwszy raz
     
    azikowo i jjoanna52 lubią to.
  16. empatyczna

    empatyczna Chodząca legenda forum

    Nie do końca zle..Liczyłam kiedy jeszcze były błednie wpisane dane..:p
     
    malinarp lubi to.
  17. Menasa

    Menasa Forum Pro

    Pnącze z Niańki też miało być co 10 godzin i po dwóch dniach zmienili, a to jest o wiele lepsze, więc zaraz też zmienią i będą wmawiać, że tak zawsze było.
     
    ryzio lubi to.
  18. blazers

    blazers Wszystkowiedząca wyrocznia

    Pewnie niebawem się przekonamy kto ma prawidłowe FAQ , tym razem nasz poradnik jest logiczny , bo wg niemieckiego znowu byłoby bzdurne wyrównywanie szans i premiowanie tych z pustymi stodołami.
    Oby nie był to kolejny dziwny ruch BP.
     
  19. shashua

    shashua Młodszy ekspert

    czy była jakaś zmiana odnoście ilości jatrofii i nostrzyka w poradniku? bo z tego co policzyłam potrzeba 3500 jatrofii i 3700 nostrzyka oraz 295 baterii aby zdobyc 10 zagród i 10 drzewek ? event bardzo mi się podoba , nareszcie coś fajnego:D
     
  20. BA_Musa

    BA_Musa Guest

    Jest to właśnie informacja z źródła, którą dodaliśmy do poradnika, a nie możemy odpowiadać za to, co u Niemców jest i przykro mi, ale nie do nas należy rola sprawdzania czy Niemcy mają poprawne informacje.
     
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.