Opinie EVENT: 5 Urodziny Farmeramy: Teleporter

Temat na forum 'Archiwum - pozostałe działy' rozpoczęty przez użytkownika BA_Czerwona, 26 stycznia 2015.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. -MarekW-

    -MarekW- Cesarz forum

    Rozważ oddawanie roślinek na bieżąco i sukcesywne wykonywanie zadań.
    Z każdym dniem będzie wzrastała ilość graczy posiadających dużą ilość roślin, a co za tym idzie zwiększy się ruch na targu, a wraz z nim ceny. Z ceną można sobie jeszcze poradzić, ale może dojść do całkowitego wykupienia, a wtedy jesteś skazana na produkcję własną. Z tym oczywiście też można sobie poradzić ... o ile jest czas.
     
  2. baska22

    baska22 Stały bywalec

    mam dosyć wypchaną stodołę więc dam rady xD nie mam garnków jeszcze nie zaczęłam produkcji bo mam małe pola i siewnik :wuerg: ale zadanie już wymieniłam :p
     
  3. SirMarkIIII

    SirMarkIIII Stary wyjadacz


    Tak sobie pomału robię ten urodzinowy, piąty bodajże, ale co chwile zerkam na te całą masę nagród, pocieram, przecieram, ekran, gogle, oczy i nie wiem co jeszcze mam przetrzeć aby móc zobaczyć tą całą masę nagród. Dochodzę do wniosku, że najlepszym uwieńczeniem 5 roku byłby brak ewwvvventu !!!!!
     
    aweva55 i baska22 lubią to.
  4. Sookie

    Sookie Chodząca legenda forum

    No coś Ty..Jest wiele rzeczy,które można przetrzeć..szlaki na przykład,mak na makowiec itd. Ja robię event dla pnącza..
     
  5. SirMarkIIII

    SirMarkIIII Stary wyjadacz

    Pnącze jest ważne, ale chyba ważniejsza jest naklejka -.-8):sleepy:
     
  6. Sookie

    Sookie Chodząca legenda forum

    Eee tam. Nie przepadam za naklejkami.Lubie eventy- są jakie są ale są:)
    A poza tym gdzie widziałeś,żeby jubilat dawał prezenty? ;)
     
  7. SirMarkIIII

    SirMarkIIII Stary wyjadacz

    Tylko, że tymi jubilatami jesteśmy My :)
     
  8. agbiko

    agbiko Półbóstwo forum

    No ja rozumiem, że jako córka zapalonego wędkarza mogłam dostać karpie koi do oddania. Raz oddałam, drugi wymieniłam na to samo, trzeci dokupiłam, czwarty dokupiłam, piąty wymieniłam (za 2 ostatnie florki) na drewno, a szósty raz się właśnie wymienia nie wiem na co, bo nie mam budzików. :mad:xD
    Ta losowość jest po prostu urocza, wybiera to, czego w stodole mam najmniej. Idąc nurtem teorii spiskowych można by pomyśleć, że specjalnie tak działa skrypt-.-:pxD
     
  9. -jarecki66-

    -jarecki66- Czeladnik forum

    ewent ruszył z opóżnieniem ,czas ewentu został wydłużony, a co z utratą godzinną pomocników za które bp nic nie daje?
     
  10. Agunef

    Agunef Naśladowca mistrzów

    całkiem ciekawie ;) myślę, że to nauka cierpliwości- wymieniać przez cały event produkty na miodek ;) ja dziś straciłam cierpliwości i oddałam garnuszki- następnym razem muszę dać sobie po łapkach :(
     
    _Olenka47, gosiagosia60 oraz malinarp lubią to.
  11. chris975

    chris975 Fanatyk forum

    To nie lepiej poczekać dwie godziny na zmianę? ;) Czasu sporo więc można się obyć i bez budzików i bez florków na przyspieszenie ;)
     
  12. Magdam.1__

    Magdam.1__ Książę forum

    Z tymi garnkami przeginaja, mam sporo ale w calym zadaniu albo garnki albo strusie jaja. A przeciez sa tez i nne produkty, ciekawe czy ktos mial jajka, hity, trufle, perfumy, welne. Jakos nikt nie pisze, ze mial akurat to do oddania w zadaniu. Wszyscy maja albo garnki albo jaja strusie lub karpie, malo kto miodek czy drewno. Garnki weszly do gry stosunkowo niedawno, zlom tez wypada powoli. Taka mala zlosliwosc chyba, ze strony BP z tymi garnkami, tym bardziej, ze jest tez misja i wielu do niej garnki oddawalo.
     
    jakleci.ewa102 i malinarp lubią to.
  13. dyniowyfarmer

    dyniowyfarmer Forum Pro

    ja mam fajne 2 bobry 12miodku 127 szpinaku i siedem szyszek jodły a miałem 200
     
    _Olenka47, malinarp oraz Agunef lubią to.
  14. Agunef

    Agunef Naśladowca mistrzów

    ale kobiety czasem są bardzo niecierpliwe, chcą od razu ;) też bez sensu oddałam garnki....swoją drogą to chyba bigos urodzinowy gotują w tych garnkach, tyle ich od nas chcą ;)
     
  15. ankagdw

    ankagdw Chodząca legenda forum

    Witam porannie :)3 razy zmienialam z garnkow na garnki...w koncu oddalam je raz i sie odczepili i miodu chcaxD
    z drzewek mi wyszlo :
    cytryna xl x3 -.-
    cytryna xxl
    bez xxl
    wisnia xxl
    gruszka xxl
    migadal xxl
    migdal xl
    niesplik
     
  16. Agunef

    Agunef Naśladowca mistrzów

    ja swoje nieśmiało postawiłam z rana, ciekawa jestem czy jakieś nowości mi wyjdą :/ cytryna xxl i niesplik - to chyba ciekawie ? i xxl- ki też lepiej niż zwyklaki :)
     
    kotwbutach. lubi to.
  17. empatyczna

    empatyczna Chodząca legenda forum

    Jak do tej pory oddałam strusie jaja,karpie koi, drewno,teraz w kolejce stoją garnki. Raczej poczekają aż zrobię inne zadania ,potem zrobię przerwę i poczekam sobie,2-godz, wszak trzeba nasiać i oczywiście baterie też potrzebne,sprawdzę po dwóch godz..co trzeba oddać w produktach i jak coś nie będzie mi odp..znowu przerwa aż do skutku..Taki mam plan.Jak będzie kusiło,przygotowałam sobie pasek i bach po łapkach..:p
     
  18. orkiszowiec

    orkiszowiec Baron forum

    Trzeba przyznać, że sporo wymagają.
    U mnie 5 garnków zamiennie z 13 strusimi jajami. Kwotowo na targu wychodzi porównywalnie.
    Dla mnie priorytetem jest pnącze, tę część z produktami zostawię sobie na koniec.
     
  19. ankagdw

    ankagdw Chodząca legenda forum

    no powiem,ze nienajgorzej -pewnie ze lepiej niz zwyklaki ,ze wzgledow oczywistych najbardziej sie ciesze z migadalka xxl i bzu xxl :)niesplik do paska ,bo mam ich troche.
    zadanie ze zwierzetami przeszlo do historii-wiele ich mi nie ubylo ze stodoly hihih ;)
    jestem w polowie zadania z produktami -to chyba calkiem niezle
     
  20. Agunef

    Agunef Naśladowca mistrzów

    zwierzaczki w ilościach skromnych, u mnie po 2 sztuki. trochę zapasów mam, ale w panice przed eventem zagrody na polu stały ;)
    bzu xxl i cytryny xxl nie posiadam, więc może teraz jest okazja to nadrobić :)
     
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.