Opinie EVENT: 5 Urodziny Farmeramy: Teleporter

Temat na forum 'Archiwum - pozostałe działy' rozpoczęty przez użytkownika BA_Czerwona, 26 stycznia 2015.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. .Magda.

    .Magda. Cesarz forum

    Norbijas , gratuluję !!!!
     
  2. agnieska

    agnieska Ekspert forum

    Ja w 1 zadaniu miałam 14 karpi koi, a w 2-gim to samo -.-
     
  3. marynia53

    marynia53 Fanatyk forum

    a gdzie tej gwiazki szukać Marku:D:cry:xD

    a może mam za mało zielska??????
     
    aweva55 lubi to.
  4. azadrubalja

    azadrubalja Weteran forum

    A ja z rozpędu wcisnęłam "przerwij" zamiast "dostarcz" :sleepy: a wszystko miałam.... jeszcze 23 minuty i pewnie będzie zwierz,którego nie mam :p
     
  5. .Magda.

    .Magda. Cesarz forum

    Chcę posadzić na noc ,nic nie działa !!! Cały czas błędy!!!
     
  6. jakleci.natalia119

    jakleci.natalia119 Aktywny autor

    Jak na taką imprezę urodzinową to słabiutko farma przystrojona...na placu jakiś paskudny samochód czy coś tam ...mogli bardziej się postarać.
    Roslinka na noc wysiana...rano zobaczymy jakie będa zbiory i co przyjdzie mi odkryć:)
     
  7. Lilka41

    Lilka41 Czeladnik forum

    witajcie..nie wiem gdzie ja popelniam blad ale nie moge kompletnie nic zaliczyc.Klikam na poszczegolne komory,wyskakuje mi ile potrzebuje danego towaru i chce go zaliczyc niestety caly czas mam tylko opcje "przerwij" a reszta to kolor szary.
     
  8. est-orka

    est-orka Fanatyk forum

    Maryniu:)
    Na planszy eventowej klikamy na okienko " start"
    [​IMG]

    otworzy się kolejne okno:
    [​IMG]

    Teraz klikamy na krzesełko ( to które chcemy) ..... podświetli się okienko z nim na zielono i poniżeej mamy podane co musimy oddać do zadania ..... jeżeli mamy wszystko co trzeba, to okienko "dostarcz" podświetlone jest na zielono..... jeżeli czegoś nam brakuje to okienko będzie szare..... wtedy zamykamy okno całe i udajemy się na targ albo siejmy roślinki sami:) i wracamy później do zadania:)
     
    Ostatnie edytowanie: 27 stycznia 2015
  9. SMOD_Atena

    SMOD_Atena S-Moderator Team Farmerama PL

    Przycisk "Dostarcz" jest aktywny i można dostarczać towary tylko wtedy,kiedy ma się na stanie wszystkie wymagane do zadania towary.
     
  10. florentyna

    florentyna Stary wyjadacz

    w takim razie nie oddawaj nic, tylko poczekaj do jutra, aż zacznie wszystko działać :) po co się denerwować? ja zawsze oddaję, gdy już wszystko nazbieram, a wtedy to już na 100% działa :)
     
    _Olenka47, SMOD_Atena oraz azikowo lubią to.
  11. -MarekW-

    -MarekW- Cesarz forum

    Ta "gwiazdka" będzie się pokazywała w miarę wykonywania zadania ... rzekłbym wynurzy się z różowej poświaty, o przesłodkim odcieniu różu :) Do tego czasu, widzimy puste stołki, nad którymi widnieją tylko ich farmerskie imiona :)

    Edycja :)
    Oreczka pięknie to pokazała :)
     
  12. fanfarm93

    fanfarm93 Zaawansowany

    W szoku jestem 100% do stodoły wylosowałam na kole
    to dopiero okazja :):)
    Czy to tylko z pól czy tez na drzewa?
     
  13. marynia53

    marynia53 Fanatyk forum

    to jak tak nie mam czyli mam za mało:
    na I mam 189, na II 183, na III 597 oczywiście krzesełku czyli mam za mało. KTOŚ mi ukradł bo od początku ewentu sieję i wielka dziuraxDxDxD:cry:xDxD

    Mareczku, pięknie to ująłeś aż się popłakałam i ......
     
  14. SMOD_Atena

    SMOD_Atena S-Moderator Team Farmerama PL

    Taki bonus działa na wszystko i jest +100% zbiorów z pól,drzew,zagród i fabryk.A przy okazji-gratulacje :)
     
  15. fanfarm93

    fanfarm93 Zaawansowany

    wow :D:D:D

    Dzięki
     
  16. Agunef

    Agunef Naśladowca mistrzów

    zamienił stryjek siekierkę na kijek :( uzbierałam 5 budzików i zamieniłam strusie jaja na garnuszki ;/ :(
     
    agbiko lubi to.
  17. Lilka41

    Lilka41 Czeladnik forum

    serdecznie dziekuje za rade..
     
  18. agula38

    agula38 Chodząca legenda forum

    Właśnie mi zmieniło garnki na karpie koi ,trochę lepiej ,aczkolwiek jeszcze niedoskonale ;)xD
     
  19. Menasa

    Menasa Forum Pro

    To gorzej. Spróbuj jeszcze raz. Rano sprawdzisz co ci wypadło. Mamy czas.
    A właśnie, event kończy się 2 po zmianie, a wcześniej był do kiedy?
     
    _Olenka47 i Agunef lubią to.
  20. mahartka

    mahartka Baron forum

    :) ja chyba już z 3 raz naciskam na inne ;) jak nie strusie jaja (mam 1) to karpie (też 1) to znowu karpie xD i tak w kółko ;)
    a w międzyczasie demoluję farmę pod zasiew xD
     
    _Olenka47 i allasad lubią to.
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.