Opinie EVENT: 5 Urodziny Farmeramy: Teleporter

Temat na forum 'Archiwum - pozostałe działy' rozpoczęty przez użytkownika BA_Czerwona, 26 stycznia 2015.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. Miśkowo

    Miśkowo Chodząca legenda forum

    Wystarczy, że zjesz przed zebraniem;) powoli rośliny rosną;)
     
  2. rajskafarma

    rajskafarma Mistrz forum

    zjadasz tuz przed zbiorem
     
    malinarp lubi to.
  3. siwa697

    siwa697 Młodszy ekspert

    przed zebraniem wystarczy zjeść chutney
     
  4. foczunia84

    foczunia84 Cesarz forum

    Dwie godziny spokoju.Drugi event zamiast relaksu,tylko nerwy we mnie wzbudza.
     
    malinarp i jakleci.ewa102 lubią to.
  5. jacekf

    jacekf Komandor forum

    dawno temu , na poczatku farmy czesto padal deszcz i mozna bylo temu zaradzic - nawoz na pole i gotowe. to co sie dzieje teraz to zamulenie calej farmy , a na to brak sposobu......... rece opadaja. moze wprowadza do gry jakiegos polskiego informatyka.... co zna sposoby na muł............ nie sposob po prostu grac..:mad::cry::mad::cry::mad::cry::mad::cry::mad::cry:
     
    malinarp i renia111979 lubią to.
  6. Krzychu89

    Krzychu89 Czeladnik forum

    co się u was dzieje nie można siać normalnie a nawet kombajnem
    przez 1 pół godziny nie można było wejść na farmę roboty konserwacyjne - taki komunikat
    ciekawe czy będzie jakaś rekompensata
     
    malinarp lubi to.
  7. -norbijas-

    -norbijas- Chodząca legenda forum

    kombajn dziala trzeba tylko kilkanascie sec odczekac az zareaguje na polecenia;)
    wole poczekac niz siac i zbierac recznie
     
  8. jakleci.ewa102

    jakleci.ewa102 Zaawansowany

    oj nerwowo zaczął się event, a chyba nie powinno tak być.Miało być miło ...same problemy ,kombajn nie działa ,strony nie mogą się naładować:(, szklarnia nie da się opróżnić....oj długo by wymieniać urodzinowe niespodzianki:(:(:oops:
     
    malinarp i -terminator99- lubią to.
  9. .savante.

    .savante. Chodząca legenda forum

    impreza na całego, tego nikt nie przewidział :p
    aż tyle niespodzianek na raz xDxD

    kombajn działa, trzeba odczekać kilka sekund na reakcję i nie spieszyć się bo będzie gorzej
     
    malinarp lubi to.
  10. Menasa

    Menasa Forum Pro

    Nacisnęłam zmień by zobaczyć czy działa i dostałam dokładnie to samo!xD
     
    malinarp i Tralanetka lubią to.
  11. akinomrd

    akinomrd Chodząca legenda forum

    Ten event ma to do siebie,ze nim się cokolwiek odpali na farmie można spokojnie forum poczytać a nawet napisać xD:cry:
    Ja już nawet nie jestem zła,bo podobno złość piękności szkodzi;)
    Trzeba wrzucić na luz i spokojnie poczekać żeby cyrk odjechał :)
     
  12. melania600

    melania600 Forumowy żółtodziób

    no cudny evencik !!!! właśnie mi zginęła cała łąka świeżutko rozmnożonych nostrzyków !!!!!! obsiałam główną, przeszłam na bahamę posiać resztę, po czym wróciłam na główną i..... oczom nie wierzyłam ! - zieloniutka łączka bez poletek i bez roślinek !!!! około 200 sztuk pooooszło ! rozumiem ,ze mam trzymać nerwy na wodzy:wuerg: oczywiście przelogowałam się kilka razy i nic ! nie odrosły8)
     
  13. agata_17r

    agata_17r Młodszy ekspert

    wam też tak muli farma?? tzreba kilka razy klikać by coś posadzić itp??? event taki sobie, same problemy
     
    malinarp lubi to.
  14. .savante.

    .savante. Chodząca legenda forum

    możliwe, że jak cyrk już odjedzie to będzie ciutek lepiej

    Edit: a Renzo do 18-tej ? to może wystarczy odczekać te 25 minut ??;)
     
    malinarp lubi to.
  15. -norbijas-

    -norbijas- Chodząca legenda forum

    Rafal tylko wedlug mnie kod gry jest sknocony od samego jej poczatku i jak tu wprowadzic jakikolwiek ulubiony przez nas mini event;) jak zwykle testowe renzo zamulilo gre a co by bylo gdyby zeppelin nadlecial?
    konserwy tydzien by bylyxD
     
  16. oset53

    oset53 Wszystkowiedząca wyrocznia

    Coś mi się wydaje że nawet jak Renzo odjedzie to "cyrk" na farmie zostanie
     
  17. Krzychu64

    Krzychu64 Nadzorca forum

    Witam. Zaczynam właśnie zabawę, zatem .... opóźnienia nie odczułam:p. Mulenie za to tak, ale .... ja akurat parę zachomikowanych kuponików trzygodzinnych posiadam. Patrzę na tych gwiazdorów i , choć z punktu widzenia tego co do oddania, najbardziej pasowałby mi ten co lubi owoce, to pomyślę o nim na samym końcu z uwagi na... dary xD, które przynosi. Na pewno skuszę sie w pierwszej kolejności na drzewka , no i związanego z nimi gwiazdora, a potem zagrody za nagrody;).
    Tradycyjnie nie wiem ile zrobię, bo ... nie wiem jeszcze kiedy, ale będę kombinować , jak to ...ja. A teraz "zamulam", bo przecież nie zmykam:pzobaczyć jak zielsko przeczyczające sobie radzi . Może przeczyści i.....ciasteczka.
     
    malinarp, azikowo oraz -norbijas- lubią to.
  18. mlodyfarmer

    mlodyfarmer Czeladnik forum

    to jest jakaś kpina zebrałem 38 roślinek zamiast 40
     
  19. bona53

    bona53 Wielki mistrz forum

    Dajcie spokoj grac nie mozna
     
  20. akinomrd

    akinomrd Chodząca legenda forum

    Zawsze to jakieś urozmaicenie ;)
    a tak na marginesie nie takie rzeczy już zdążyliśmy na farmie przeżyć :)
     
    malinarp, Anhedrea oraz oset53 lubią to.
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.