Opinie EVENT: 5 Urodziny Farmeramy: Teleporter

Temat na forum 'Archiwum - pozostałe działy' rozpoczęty przez użytkownika BA_Czerwona, 26 stycznia 2015.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. carlain21

    carlain21 Chodząca legenda forum

    Jest OO w sprawie kodu bonusowego:)

    BIRDSEYESVIEW
     
    kotwbutach. lubi to.
  2. Esterka23

    Esterka23 Chodząca legenda forum

    masz napisane w poradniku co dają za nagrody
     
  3. Dokładnie tak, każdy gość ma dla Ciebie 10 zadań i możesz sobie wybrać u którego chcesz je robić i nie musisz robić ich po kolei :)

    "Po wybraniu komory klikamy w nią i dostarczamy towary, jeżeli nie jesteśmy zadowoleni z losowo dobranych towarów, możemy zadanie uruchomić ponownie"
     
    kotwbutach. lubi to.
  4. ankagdw

    ankagdw Chodząca legenda forum

    pnacze ktore w ciagu 48 godzin daje tyle tpd co kasztanowy cesarz z dozynek...
    ale mnie zagotowali tym kodem...znowu rzemioslo padnie ...yhhhhhhhh czym Ci ludzie mysla to nie mam pojecia
     
    Dorota1020 i blazers lubią to.
  5. wesołepole

    wesołepole Aktywny autor

    tabelki widzę, ale jak będzie wygladac ta "mocna rzecz"???
     
    kotwbutach. lubi to.
  6. carlain21

    carlain21 Chodząca legenda forum

    To super:)
    Dużo zadań,nie wiemy co trzeba oddać,podoba mi się:) SP tylko szkoda,że w jednym zadaniu,ale za to mamy trochę tajemniczości:)
     
    kotwbutach. lubi to.
  7. akinomrd

    akinomrd Chodząca legenda forum

    Czuję,że po tym evencie,zostaniemy w samych skarpetkach :cry:
    Jeszcze po dożynkach stodoła liże rany a co dopiero teraz będzie:cry:
     
  8. ankagdw

    ankagdw Chodząca legenda forum

    no przeciez masz grafike pnacza i opis..wyzej ci napisalam co pnacze daje -mysle ze daje niemalo
     
    kotwbutach. i gosiagosia60 lubią to.
  9. 7jessy75

    7jessy75 Wyjątkowy talent

    Evencik ekstra, mam nadzieje, że nie zbankrutuje, ale może nie będzie tak źle, troche sg do wygrania jest. O rośliny i owoce jestem spokojna, o zwierzaki i produkty ciut mniej, mam takie zapasy w miare dobre, ale nie wiadomo ile będa chcieli. Jutro się okaże. ;)
    No i pnącze co 10 h. Mam nadzieje, że tak zostanie.
    Jedna wada to 8 godzina roślina, aj jak ja nie lubie takiej. No ale trudno. Trzeba to trzeba.
     
    blazers lubi to.
  10. leloszek373

    leloszek373 Hrabia forum

    czy ktoś już policzył ile trzeba siać tego badyla:D
     
  11. .Farmeria.

    .Farmeria. Półbóstwo forum

    Jutro cały dzień w pracy więc nie dam rady nic zrobić z eventu Urodzinowego

    Resztę wypowiedzi usuwam. Jest to praktyka niezgodna z Ogólnymi Warunkami Handlowymi. Upominam słownie.
    BA_Czerwona

     
    Ostatnio edytowane przez moderatora: 1 lutego 2015
  12. Magdam.1__

    Magdam.1__ Książę forum

    Ja tez, za duzo siania, nie cierpie takich ewentow bo czasu nie mam, nagrody przecietne, pnacze srednie -30% mam z wienca albo z dzemu, punkty mnie nie interesuja. Ale sie ciesze bo duzo zarobie sg. Stodola peka. Fajnie, ze wrocilas.
     
  13. wesołepole

    wesołepole Aktywny autor

    a moim zdaniem to kiepska nagroda za 5 lat grania. W zeszłym roku były lepsze nagrody (na tamte czasy, oczywiscie). Dostaniemy pare starych drzewek i zagród, a pnącze? No cóż, dla młodych może to duzo, ale dla starych to ochłap. Zresztą teraz w każdy evencie dają pnącze, bo to nie wpływa na pomniejszenie kasy dla BP.
     
  14. jakleci.ewa102

    jakleci.ewa102 Zaawansowany

    Nie bardzo rozumiem tych zadań....czy u każdego ludka mogę zdecydować które zadanie chce wykonać?...jesli mnie to zadowoli mogę przejść do drugiego?...a jeśli nie to dalej oddawać na lepszą nagrodę?.....Jakoś nie jasne to dla mnie:(
     
  15. dziunia49

    dziunia49 Stary wyjadacz

    no to ja sie zatroszcze o srodowisko naturalne i zapytam a co bedzie z tymi bateriami po "hucznych" urodzinach
     
  16. carlain21

    carlain21 Chodząca legenda forum


    Zostaną wymienione na PD i SG:)
    Jest ta informacja w poradniku:)


    Każdy z gości urodzinowych ma dla nas po 10 zadań-je będzie trzeba wykonać w kolejności od 1-10,raczej nie będzie możliwości wybrania sobie numeru zadania,tylko w danym zadaniu,jeśli nie będzie odpowiadać Ci ilość losowa zwierzątka/rośliny/produktu/owoców to możesz zmienić, wtedy trzeba odczekać dany czas,który możesz skrócić za 2FL lub 5 budzików-je otrzymujemy od sąsiadów).
    Natomiast jak mi tu Modka odpowieziała można sobie wybrać kategorie, czyli danego gościa:)
     

  17. Po evencie niewykorzystane baterie i budziki nie pozostaną w grze. Baterie zostaną wymienione na 6 PD i 5 SG za sztukę, natomiast budziki 5 PD i 5 SG.

    :)
     
  18. ankagdw

    ankagdw Chodząca legenda forum

    no jak dla kogo -kazdy ma inne upodobania...dla mnie nagroda warta zachodu ...kazdy poziom na baha to milion tpd... i przyrost o 125% w ciagu 2 dni to sporo ...taki sam bonus jak ten z topu 1000 a jak sie polacza plus jajka i dzemy to wychodzi spora sumka tpd .wole to niz biadolenie ze nie mam zb ..
     
  19. ania12355

    ania12355 Chodząca legenda forum

    Policzyłam i mnie wychodzi że potrzeba:
    jatrofy 8100
    nostrzyka 10 000
    może ktoś to sprawdzić?
     
  20. bacowa70

    bacowa70 Chodząca legenda forum

    Nie widzę u której gwiazdy można zdobyć item "ciasto-trampolina" - nie ma czy tylko ja nie dostrzegam?
     
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.