Opinie EVENT: 5 Urodziny Farmeramy: Teleporter

Temat na forum 'Archiwum - pozostałe działy' rozpoczęty przez użytkownika BA_Czerwona, 26 stycznia 2015.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. czako1980

    czako1980 Naśladowca mistrzów

    skraca czas oczekiwania na kolejną losową roślinę , zwierza itd . ( jeżeli ta Ci nie odpowiada ) 8)
     
    Renia1920 lubi to.
  2. dushka82

    dushka82 Czeladnik forum

    ;) no to będzie biegunka hahahaha
     
    Renia1920 i ankagdw lubią to.
  3. -szyszka-

    -szyszka- Okazjonalny autor

    Budziki możemy dawać w prezencie i one pozwalają zmienić te losowe ilości losowych np roślin do oddania na inną losową roślinę w losowej ilości hahahaaaa:D:D
     
    Renia1920 lubi to.
  4. BA_Musa

    BA_Musa Guest

    Budziki służą do przyspieszania czasu resetowania zadań jak nam nie pasuje towar, w 2 poście jest informacja.
     
    Renia1920 i kiara-kowu lubią to.
  5. elwira17

    elwira17 Stary wyjadacz

    Czas oczekiwania na ponowne uruchomienie zadania, możemy skrócić za pomocą 2 florenów lub 5 budzików.
     
    Renia1920 lubi to.
  6. goska2903

    goska2903 Czeladnik forum

    kiara-kowu za budziki można zmienić czas czas oczekiwania na losową ilość losowych roślin/owoców/zwierząt/przedmiotów.
    koszt 5 budzików albo 2 floreny
     
    Renia1920 i kiara-kowu lubią to.
  7. gosiagosia60

    gosiagosia60 Chodząca legenda forum

    Po wybraniu komory klikamy w nią i dostarczamy towary, jeżeli nie jesteśmy zadowoleni z losowo dobranych towarów, możemy zadanie uruchomić ponownie Czas oczekiwania na ponowne uruchomienie zadania, możemy skrócić za pomocą 2 florenów lub 5 budzików. Chyba to o to chodzi
     
    Renia1920 i empatyczna lubią to.
  8. kiara-kowu

    kiara-kowu Ekspert forum

    Przepraszam, małe przeoczenie.
     
  9. Renia1920

    Renia1920 Komandor forum

    Dzięki wielkie za odpowiedź oj z rana chyba mi się mózg jeszcze nie włączył na czytanie ze zrozumieniem xD
     
    0olimpia0 lubi to.
  10. kiara-kowu

    kiara-kowu Ekspert forum

    tak dokładnie, nie doczytałam do końca
     
    gosiagosia60 lubi to.
  11. ankagdw

    ankagdw Chodząca legenda forum

    a ile badyla trzeba nasiac ktos moze policzyl? :p
     
  12. iza_79

    iza_79 Książę forum

    mnie niepokoi ta losowa ilość. jeden dostanie tysiaka inny 200 sztuk? jak w komiksach?
     
  13. myszulka

    myszulka Ambasador forum

    Szkoda, ze w nagrodach tylko PD a o TPD zapomnieli.
     
  14. carlain21

    carlain21 Chodząca legenda forum

    Witam:)

    Dobrze rozumiem,że trzeba oddać 10 razy roślinki/wypadajek/loowej ilości i dopiero przejdziemy do następnego ludka, czy też można będzie wybierać?
     
  15. empatyczna

    empatyczna Chodząca legenda forum

    jofki 11 200
    a nostrzyka 9 000
     
    ankagdw i gosiagosia60 lubią to.
  16. gosiagosia60

    gosiagosia60 Chodząca legenda forum

    Kurczę...4 cudaki do obrobienia...Po 10 zadań...Czarno to widzę...Ta losowa ilość...-.- Z drugiej strony,dożynki zrobiłam...To i urodziny może się uda...-.-
     
  17. tkoivusaari001

    tkoivusaari001 Ekspert forum

    Za sianie badziewia w ilosci 20tys , oddania zawartosci stodoly w niewiadomych ilosciach i jakosciach..za niewiadome zawartosci szaletow i badyli..no i pnacze ktore na chwile obecna..ale jak dlugo ? moze i jest atrakcyjne dla zyjacych na farmie z olowkiem lub excelem....to watpliwa na chwile obecna impreza jak dla mnie. Fajna zabawe.. to moze miec z tego eventu firma jak go bedzie obserwowac...a raczej wplywy z niego 8)
     
  18. Vaiot

    Vaiot Nadzorca forum

    Witam :)
    mam pytanko do Władz :) może do FAQ wrzucicie tabelkę z podsumowaniem wypadajek i roślinki eventowej? możliwe że oszczędzi to chociaż kilku pytań :)
    też tak właśnie myślę :D :D :D
     
    blazers i gosiagosia60 lubią to.
  19. ankagdw

    ankagdw Chodząca legenda forum

    Dziekuje Ci bardzo za odpowiedz :)
    mysle ze nie bedzie tak strasznie -nie pierwszy taki event ..nie taki diabel straszny -tak mysle :p
    a fajnie ze mozna budzikami kasowac -zawsze moze sie zmieni na cos lepsiejszego...a w razie czego to przeciez targ mamy :)
     
    blazers lubi to.
  20. wesołepole

    wesołepole Aktywny autor

    A co jest nagrodą główną, bo te z tabelek, to nie powalają, jak na 5 urodziny?
     
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.