Opinie EVENT: 5 Urodziny Farmeramy: Teleporter

Temat na forum 'Archiwum - pozostałe działy' rozpoczęty przez użytkownika BA_Czerwona, 26 stycznia 2015.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. chris975

    chris975 Fanatyk forum

    Event zapowiada się ciekawie :) Najbardziej stresujące będą ilości roślin do oddania. Jak wylosuję 10 razy po np 100 tysięcy sałaty to nie będę za szczęśliwy xD
    W sumie to w miarę spokojny jestem o owoce z drzew. Ze zwierzakami i produktami różnie może być :)
    Evetówka w sumie na 5 rozsiewów tej 4 godzinnej i na 4 zasiewy tej 8 godzinnej co przy dobrym rozplanowaniu wychodzi dwie doby siania na małych polach.
    Targ na pewno się rozrusza co jest dużym plusem. Nagrody w porządku. Pnącze fajne, zagrody i drzewka - zawsze jest szansa na trafienie czegoś ciekawego :)

    No i pytanie czy towar z Bahamy też będzie brany pod uwagę?
     
  2. juliuszka

    juliuszka Generał forum

    Losowe !

    Ale tylko takie, jakie sobie zażyczą. Same frykasy ze stodoły a jak zabraknie - targ wita ;)
     
  3. -danka47-

    -danka47- Naśladowca mistrzów

    Jestem na 93 poziomie.
     
    _Olenka47, babula40 oraz azikowo lubią to.
  4. dotikampo

    dotikampo Fanatyk forum

    Też jestem ciekawa tych ilości dóbr do oddania. Nie podejrzewam, żeby znowu szło w tak duże ilości do każdego z mini-zadań. Myślę, że się to rozłoży. Wydaje mi się, że generalnie eventy są tak konstruowane, że startując z zerowym stanem stodoły, w czasie eventu można wyhodować potrzebną eventówkę, rośliny, zwierzęta i produkty. Oczywiście trzeba mieć na to czas, o co chyba najtrudniej:)
    Powinnam na bazie stodoły sobie dać radę z roślinami, owocami i zwierzętami. W produktach mam tu i ówdzie dziury. Ale od czego jest targ:)
     
  5. nana290159

    nana290159 Książę forum

    Dzis mi sie ewent podoba, a jutro po losowaniu moze byc inaczej, hahah.
     
    patrycja9922 lubi to.
  6. patrycja9922

    patrycja9922 Cesarz forum

    125 328 PD i 302 904 SG- 84 lvl
     
  7. CHUDYJUREK

    CHUDYJUREK Nadzorca forum

    ja pitole ale farme muli wow
     
  8. niebo016

    niebo016 Generał forum

    nie podoba mi się to zadanie :( mało plonów mam , mało sianogroszy , wszystkiego mam mało :cry::cry::cry:więc na dzień dzisiejszy nie robie go
     
  9. Renia1920

    Renia1920 Komandor forum

    No to super,ze nie przepadają, Kto pyta nie błądzi dziękuję bardzo foczunia84 :)
     
  10. azikowo

    azikowo Fanatyk forum

    najpierw spróbuj a potem pisz nie robie, może to co masz wystarczy :)
     
    _Olenka47, niebo016 oraz juliuszka lubią to.
  11. est-orka

    est-orka Fanatyk forum

    Dobry wieczór :)
    Miałam siać jutro cebulkę z "kasztankowym" rzędem na wypadajki - bateryjki ...... ale właśnie zajrzałam na pnącze, a tam "kwiatuszkowy" rząd na jutro będzie gotowy do aktywacji:

    [​IMG]

    Oznacza to, że będę siała goździki szklarniowe .... przy tak "intensywnych" zasiewach te + 30% PD z rzędu i + 30% PD z kodu dzisiejszego dadzą niezły przypływ PD :)
    Sprawdźcie i Wasze rzędy .... może akurat da się zsynchronizować wszystkie bonusy :)
     
  12. Renia1920

    Renia1920 Komandor forum

    Ja pitole jak jutro w czasie eventu tak farma będzie mulić to chyba mnie coś trafi. Jakoś jak są wyprzedaże za realną kasę farma nie muli.
     
    _Olenka47 lubi to.
  13. picantinio2012

    picantinio2012 Półbóstwo forum

    no właśnie jest wyprzedaż i muli jak diabli..
     
  14. alusia-milusia

    alusia-milusia Stały bywalec

    Aktualnie sa wyprzedaze..nie widze zwiazku..
    Co do eventu.. zrobie tylko zadanie z produktami.. interesuje mnie te 60SP.. reszta.. nie warta uwagi.. jak dla mnie.. no i.. sianie roslin eventowych przez caly tydzien.. brrrrr..do zglupienia..
    W sumie lubie eventy, nawet jak ich nie robie.. nastawiam sie na zarabianie sg
     
  15. -farmerka52-

    -farmerka52- Czeladnik forum

    nie wiadomo dlaczego, ale zawsze w "okolicach eventu gra spowalnia. Nie byłoby to jeszcze tak straszne ale to, że mnie się wtedy sieje kukurydza i to zupełnie bez mojego udziału, co bym nie chciała posiać - mogę wszystko pod jednym warunkiem, że to będzie, no właśnie kukurydza. Tak właśnie mam. mimo wszystko dobrej nocy Wam zyczę kochani.
     
  16. rajskafarma

    rajskafarma Mistrz forum

    pewnie wgrywają jutrzejszy event
     
  17. farmerka501020

    farmerka501020 Czeladnik forum


    wszystko się zgadza a i magazynki po evencie będą wyczyszczone
     
  18. kiara-kowu

    kiara-kowu Ekspert forum

    no, no, też bym tak chciała :D
     
    -toja_71- lubi to.
  19. chrumcia91

    chrumcia91 Chodząca legenda forum

    u mnie nic nie muli...

    codo eventu to troche mnie ta liczba wypadajek tez przeraza :p
    a no i o owoce jestem spokojna, gorzej z reszta :p zwierza moze sie znajdzie ale produkty i roslinki..ehh trzeba jak najszybciej to zrobic i moze jeszcze zarobic na targu ;)
    najgorzej ze jutro chyba dopiero na wieczor do tego siąde a i sobote i niedziele mam wyjeta przez uczelnie :(
     
  20. farmerka501020

    farmerka501020 Czeladnik forum


    a cóż tam takiego ciekawego 2300 PD 2300 TPD (tak jak dla mnie) + 25% więcej TPD z roślin i drzew na Bahamaramie przez 2h - czyli ok 4000 to przy ostatnim evencie "komiks VII" gdzie PD na wyspę to 14000, to na 5 urodziny nagrody dla mnie też troszkę są za mizerne. PRZECIEŻ SĄ TO 5 URODZINY także BP mogło by się trochę postarać o lepsze nagrody!!
     
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.