Opinie EVENT: 5 Urodziny Farmeramy: Teleporter

Temat na forum 'Archiwum - pozostałe działy' rozpoczęty przez użytkownika BA_Czerwona, 26 stycznia 2015.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. Yaris_123

    Yaris_123 Cesarz forum

    Jak masz w szklarni zaznaczone haczykiem tzn., że masz już dla niej to uszlachetnienie zdobyte... Teraz trzeba tylko do zakładki obok w uszlachetnianie roślin, czyli w szklarni ten bonus będzie wtedy z wykrzyknikiem...
     
  2. patrycja9922

    patrycja9922 Cesarz forum

    Tylko jakiego rzędu wielkości zapasy będą potrzebne do eventu?:music:
    Co do owoców z drzew to ponad tys. z każdego mam nadzieję że starczy8).
     
  3. poziomkowaMarjola

    poziomkowaMarjola Aktywny autor

    Ja uważam, że event urodzinowy by był fajny ale nie taka dużo ilość roślin jak zwykle do siania, na wysokich poziomach w stodole dużo zastanawia mnie ta losowość, ciągle robią nam pustki w stodole, nie mówiąc o pomocnikach zaledwie 3szt 12 godzinne.W nagrodach nie ma sprawiedliwości, tak jak w sadzonkach i stajennych......
     
    Dorota1020 i dorota444 lubią to.
  4. Renia1920

    Renia1920 Komandor forum

    Aha teraz usunęłam pokarm dla rozumu dla goździków i muszę czekać 24 godziny aby miłość do SN tam umieścić, dzięki wielkie :)
     
  5. azikowo

    azikowo Fanatyk forum

    jak masz to musisz dołożyć do uszlachetnień, czyli w zakłądce uszlachetnione rośliny musisz mieć włożone miłość do SN i wtedy haczyk zamieni się na wykrzyknik i hulaj dusza, a jak masz zajęte wszystkie uszlachetnienia to wyrzuc to na ktorym Ci najmniej zależy, wtedy po 24 godzinach od wyrzucenia starego uszlachetnienia będziesz mogła włożyć miłość do SN:)
     
    _Olenka47 i Renia1920 lubią to.
  6. ankagdw

    ankagdw Chodząca legenda forum

    Zzizzie ale za marzenia chociaz sie nie placi hahahaha 100% mozna marzyc za free xDxD:cry::cry:jedna z niewielu rzeczy za ktora nie trzeba placic panu V. 8)
     
  7. Renia1920

    Renia1920 Komandor forum

    Miałam od dawna to uszlachetnienie i ja osioł nie wiedziałam o tym dzięki raz jeszcze :)
     
    _Olenka47, gosiagosia60 oraz azikowo lubią to.
  8. foczunia84

    foczunia84 Cesarz forum

    Ale przecież są 4 sloty,czy jak tam się to zwie.
    Ja mam tak
    [​IMG]
     
    Renia1920 lubi to.
  9. zzizzie

    zzizzie Chodząca legenda forum

    Też fakt.
    Więc ja marzę o tym panu z mojej sygny :inlove::inlove::inlove:
    Depp dobry aktor, przyznaję, ale jednak preferuję tego pana ;)
    Niestety nie pasuje do gry farmerskiej z udziałem dzieci 8)
    A teraz to już naprawdę się zamykam... i czekam na sprzątanko (oraz na pełne oburzenia komenty, że posty sobie nabijam xD).
     
  10. Renia1920

    Renia1920 Komandor forum

    Tak wiem,ale a jeszcze mam tam wsadzone róże i cebule
     
  11. foczunia84

    foczunia84 Cesarz forum

    Aaa,chyba że tak.Ja mam uszlachetnione tylko róże i goździki,ale na stałe siedzą goździki.
     
    Renia1920 lubi to.
  12. Renia1920

    Renia1920 Komandor forum

    To można sobie zmieniać uszlachetnione roślinki według potrzeb w slotach?
     
  13. foczunia84

    foczunia84 Cesarz forum

    Oczywiście.Wrzucasz co potrzebujesz,bonusy nie przepadają.Tylko trzeba mieć na uwadze te 24 h zawieszenia bonusu po jego usunięciu.
     
    Renia1920 lubi to.
  14. lolek55

    lolek55 Hrabia forum

    chyba za 8 florków można przyspieszyć zmianę slotu i nie czekać 24h .
     
  15. patrycja9922

    patrycja9922 Cesarz forum

    Z jakich pól waszym zdaniem lepiej wypadają wypadajki z duzych czy z małych?
     
  16. Megan

    Megan Komandor forum

    Uszlachetnionych gożdzików nie mam, lecz mam róże i cebulę, trafiłam przy różach na podwójną miłość do nawozu.
    Nie mam pnącza z dożynek, lecz mogę przy tym co mam zjeść krestol i białą niewienność (chyba dobrze myślę).....zawsze to krócej będą rosły róże.

    Jeszcze mam pytanie, co lepiej się opłaci.....super pola, duże czy siać na małych.
     
  17. foczunia84

    foczunia84 Cesarz forum

    To nie ma żadnego znaczenia - według mnie.Jest różnica między zwykłymi i super polami.
     
  18. ryzio

    ryzio Weteran forum

    haha no fakt trochę się rozpędziłam ;P ale sama pomyśl taki Depp :inlove: Dean:inlove: i u mnie obowiązkowo jeszcze DiCaprio :inlove: teraz to się dopiero rozmarzyłam xD
    A tak to trzeba będzie się nacieszyć jakąś żółtą fabryką jajc :D
     
    zzizzie i gosiagosia60 lubią to.
  19. -danka47-

    -danka47- Naśladowca mistrzów

    Policzyłam zyski jakie dostaniemy na urodziny =151776 PD. 364. 932 SG. Plus nagrody rzeczowe . Siejemy 20 tyś. roślin , czyścimy stodoły i się cieszymy. STO LAT , STO LAT NIECH ŻYJE , ŻYJE NAM ? ? ?
     
    myszulka, juliuszka oraz zzizzie lubią to.
  20. zzizzie

    zzizzie Chodząca legenda forum

    Żadna fabryka jaj, nawet żółta, nie może się równać z Deanem :inlove: 8)
    A Leo optycznie to już może nie za specjalny, za to okazuje się, że to świetny aktor :)

    To zaraz, jakie prezenty dajemy firmie z okazji urodzin, hę...?
    Bo chyba coś mi umknęło 8)
     
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.