Opinie EVENT: 5 Urodziny Farmeramy: Teleporter

Temat na forum 'Archiwum - pozostałe działy' rozpoczęty przez użytkownika BA_Czerwona, 26 stycznia 2015.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. chomcio40

    chomcio40 Zaawansowany

    ...a tamandrynowiec to drzewko na wyspę 8)
     
    amdep, Agafarm71 oraz zzizzie lubią to.
  2. Agafarm71

    Agafarm71 Okazjonalny autor


    a o ile mnie pamięć nie myli (choć łapię się ostatnio na tym, że mnie zawodzi ;)) to zdaje mi się, że świetliki już jakiś czas temu były ostatni raz do wygrania..... ale mogę się mylić
     
    amdep lubi to.
  3. _Grani_

    _Grani_ Wielki mistrz forum

    Świetliki są teraz do wygrania w stałej misji w spółdzielni niespodzianka z antypodów.
    Poza tym chomcio40 nie jest tak źle z twoimi nagrodami.Dostałaś kilka nowości. Niektórzy tutaj nie dostali żadnej nowości. Nie wspomnę już nawet o osobach, które za własne pieniądze kupują TS i tez mają zero nowości lub rzeczy dostępne za sianogrosze.
    Gra niestety nie jest sprawiedliwa. Widać to nie tylko po TS ale i np po wypadajkach, które jednym wylatują w nadmiarze a innym ledwie, ledwie wystarcza aby skonczyc zadania. Pomimo, że użyli takich samych dopalaczy.
     
    ankak106, *Swojak* oraz amdep lubią to.
  4. Celestyna

    Celestyna Aktywny autor

    Ja też napiszę czym zostałam losowo obdarowana, jako sprawiedliwymi nagrodami, dodam tylko że mam 94 lvl, a gram od 2010 roku:
    zagrody pomarańczowe: chlew, owce, krowy, kaczki
    lisy 2x, chomik, szopy,
    bobry++
    strusie jaja żółte.
    a drzewka:
    XL: cytryna 2x
    XXL: czarny bez, daktylowiec, jodła
    Nieśplik jap - 2 szt.
    Niesplik 3 szt.
    Nie mam żabek, kogutów, ani kiwi, a moje marzenie o wilczkach i tarnince nadal pozostanie w sferze moich marzeń.
    Muszę to napisać, ale nagrody - zagrody mnie doszczętnie powaliły, gdyby nie bobry++, to nawet żółte jaja strusie nie byłyby w stanie mnie rozśmieszyć :D.
    Czekam na ewent walentynkowy i oczywiście będę go robić, nawet za pomarańczowy kurnik /bo przez jakieś przeoczenie nie dostałam go w tych nagrodach ;) /
     
  5. malgorzata63

    malgorzata63 Czeladnik forum

    Brawo Celestyna!!
    Az mi lżej, ja dostałam póki co żółtą mleczarnie (!) 2 x jeże 1x gołębie :) Czekam na reszte :) z sadzonek tylko jodły i klony cukrowe, więc szału nie ma, ale zabawa jest :) nie płaciłam, troche ciekawości jest, mysle, że tym razem dostane wiśnie XL i moze cytryne - sezon zimowy, do herbaty jak znalazł :)
     
    ankak106, *Swojak* oraz patrycja9922 lubią to.
  6. kaska860

    kaska860 Cesarz forum

    Oj tam, oj tam.
    Narzekacie (wiem, wiem ja czasami też :p) ale w sumie było 20 TSów za free (za darmo xD hehe żeby nie było, że nie po polsku), a do tego zabawa była przednia - można było zmienić produkty do oddania, zrobił się ruch na targu i jest pnącze :) nie tylko sianie.
    Ostatnio zauważyłam, że coraz to inne rzeczy są potrzebne do eventów, dzięki czemu i można zarobić na targu i nie ograniczamy się z sianiem/hodowaniem roślin/zwierząt tylko z najwyższych lvl. Kto by wystawiał np. kaczki gdyby nie event hodowlany.
    Mi się coraz bardziej podoba.
    ...a dzięki takiej ilości TSów raczej większość nie straci FL na ich zakup w najbliższym czasie, bo albo dostaliśmy to czego chcieliśmy, albo tak się rozczarowaliśmy, że powinno nas to zniechęcić ;)
     
  7. kolobrzeg

    kolobrzeg Analityk forum

    :) no właśnie - drzewka mnie tak rozczarowują, że pewnie nie kupię w najbliższej przyszłości.
     
    *Swojak* lubi to.
  8. chomcio40

    chomcio40 Zaawansowany

    Odpowiadałam na post innego gracza, nie narzekałam na swoje nagrody. Ba, wcześniej pisałam, że jestem z nich zadowolona, choć zalew nowości mnie nie dotknął ;)
     
    Anuszki lubi to.
  9. marijel

    marijel Forumowy żółtodziób

    No ale mam nagrody z zagród , 4 kociaki , koguty1 - bo reszta to samo dno
    .
     
  10. irus65

    irus65 Forumowy żółtodziób

    po zakonczeniu zabawy urodzinowej czekam na obiecana nagrode.
     
  11. Anuszki

    Anuszki Półbóstwo forum

    Nie mam sów, orłów, wilków nie mogli mi dać?
    Z drzew nie mam tych nieśplików i takich i takich, poziomkowca, tarniny, tamaryndowca :cry:
    dostałam jabłoń mangolie morwy datylowce :sleepy: smutno
     
    patrycja9922 i amdep lubią to.
  12. ka_ro

    ka_ro Ekspert forum

    też nie mam poziomkowca, a tarninka jedna mi wylazła z eventowych ts-ów :inlove: i wilczki też dostałam i koguty. Mój Miecio zadowolony xD Anuszki podzielę się sówką jak bedzie G&T :) przypomnij się sówką, hihihi ;)
     
  13. *Swojak*

    *Swojak* Okazjonalny autor


    A tak dokładniej to co miałeś obiecane ? i czegoś nie otrzymałeś ?
    Wszystkie nagrody otrzymywaliśmy bezpośrednio po zakończeniu zadań, tylko czekaliśmy na odkrycie TS tzn zagród i drzew.
    Moje zdobycze: Tarnina,XXL: cytryna2x, jodła, morela, migdał;
    XL: morela, czarny bez.
    oraz poziomkowiec i nieśplik japoński.
    zagrody: czerwona kotlarnia,
    żółte:farbki, strzygalnia owiec, schronisko wron.
    pomarańczowe: konie, króliki
    oraz gołębie, chomiki, koty i krety.
    Ogólnie mogło być lepiej, ale / czytając co dostali niektórzy/ to jest nieźle :D
     
    Ostatnie edytowanie: 3 lutego 2015
    patrycja9922 i ankak106 lubią to.
  14. Anuszki

    Anuszki Półbóstwo forum

    Z góry dziękuję xD
    nie mogę się już doczekać tego G&T
    .... tylko kiedy będzie :eek:
     
    patrycja9922 i ka_ro lubią to.
  15. gocha0201

    gocha0201 Nadzorca forum

    Pochwalę się. Zwierzaki:
    pomarańczowe: króliki, krowy
    powtórki: koty, myszy, szopy, krety, boćki, lisy (oj coś mnie lubią bo mam już 8szt) chomiki
    nowe: czerwone strusie, koguty:D
    Drzewa:
    nieśplik japoński*2 (nowe), wiśnia japońska
    xl- cytryna*2, czarny bez*2, klon cukrowy
    xxl- pomarańcza, jodła.
    Ogólnie fajnie. Cieszy brak żółtości i pomarańczowych indyków (przeważnie je miałam a chyba są najbrzydszą zagrodą). Szkoda, że nesplik mnie ominął szerokim łukiem.
     
    Ostatnie edytowanie: 4 lutego 2015
    patrycja9922 lubi to.
  16. Krzychu64

    Krzychu64 Nadzorca forum

    Nareszcie mam czas i ...ochotę. Zatem dziele sie tym co wyklepały mi wszystkie kreciki:
    bociany :inlove:
    3 gołębniki / szczęście spada na mnie znienacka co krokxD/
    pomarańczowy chlewik / trzeci do pomarańczowej kolekcji:)/
    myszy / dla bocianów dobre, bo żab u mnie nie maxD/
    szopy/ super, bo jest podstawa pod te co posiadam/
    żółte trufle/wolę moje pomarańczowe ;)/

    Wiecej nie pamiętam, bo odkryłam wczoraj wieczorem hurtowo, ale skoro nie zapamietałam znaczy... były bez znaczenia.
    Jak dla mnie wszystkie kreciki spisały się na medal, bo fuszerki nie ma, a że nie wyklepały tego i owego to będzie czego szukać ...
    Event oceniam na duży +.
     
    0olimpia0 lubi to.
  17. chrumcia91

    chrumcia91 Chodząca legenda forum

    ja skonczylam, ale musiala niestety dokupic floreny i za nie wypadajki, na szczescie udalo mi sie i pnacze hula ;) ostatnio czasu nie ma zbytnio na forum i farme
     
    0olimpia0 lubi to.
  18. BA_Chris

    BA_Chris Guest

    Event już się dawno zakończył, dziękujemy za wspólną zabawę, wątek zamykam. :)
     
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.