Opinie EVENT: 5 Urodziny Farmeramy: Teleporter

Temat na forum 'Archiwum - pozostałe działy' rozpoczęty przez użytkownika BA_Czerwona, 26 stycznia 2015.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. agusia11111

    agusia11111 Czeladnik forum

    Mi do końca eventu brakuje jeszcze 27 baterii. Jeżeli ktoś ma na zbyciu byłabym wdzięczna za pomoc. Jeszcze zostały 2 godziny, ale nie sądzę, że aż tyle nie wypadnie mi ze zbiorów.
     
  2. iza_79

    iza_79 Książę forum

    spróbuj siania pszenicy, masz jeszcze 2 godziny, powinno się udać
     
  3. niebo016

    niebo016 Generał forum

    ewent rano skończyłam a baterie leciały jak szalone , a sówki mile widziane na baterie.
     
  4. dosias

    dosias Generał forum

    jak miałam kombajn to zrobiłam chyba 5 zasiewow pszenicy na małych polach i nie wypadła zadna bateria
     
  5. iza_79

    iza_79 Książę forum

    mi teraz baterie nawet z kurników lecą :/ jak nie spróbujesz to się nie dowiesz
     
  6. est-orka

    est-orka Fanatyk forum

    Dzień dobry :)
    Dosias....zajrzyj na farmę, na pocztę:)

    Powodzenia tym co kończą event :)
     
  7. Ciasteczkowa♥

    Ciasteczkowa♥ Komisarz forum

    Wypadajki leciały z pól zbyt słabo i do końca zostało 6 zadań. Szkoda tylko SN, który zużyłam na roślinki :sleepy:
    [​IMG]
    Przy stole zasiadły tylko 2 gwiazdy, a ja zabieram się za stawianie zagród i drzewek, które wygrałam :p Zobaczymy co wypadnie :D
     
    Keczmer lubi to.
  8. Keczmer

    Keczmer Aktywny autor

    Rozdałam już wszystkie prezenty, żałuję bardzo, jak czytam ile osób jeszcze walczy...

    Ja skończyłam dziś rano, ale za kasę... kupiłam w sumie 250 baterii... zależało mi na pnączu, chociaż na moim poziomie to ono jeszcze mało TPD daje...

    Po zakończeniu eventu wystawiłam TSy.

    Zagrody - porażka.
    Trzecie krety, trzecie myszy, trzecie i czwarte lisy, oraz żółte i pomarańczowe zwykłe.

    Drzewka o wiele lepiej.
    Dwa Poziomkowce (czyli mam 4), Niesplik (czyli razem 3), Czarny Bez XXL, Morela XXL, reszta byle jaka.

    Jeśli chodzi o TSy, to oczywiście przepłaciłam - wydałam na baterie 350 FL, a 20 TSów to 300 FL... oczywiście jest za to pnącze... Ech...
    Biedna nie jestem, ale bogata też nie - za dużo mnie ta zabawa kosztuje. :(
     
  9. malgorzata63

    malgorzata63 Czeladnik forum

    Kochani, bardzo Wam dziekuję, własnie skonczyłam event Dziekuję za wypadajki!!Dziękuje gosiagosia60, kubalinka90, *agnes*, aniaserafin, dosias, damianeczekXd, elahela, juliuszka!! Dzieki Wam ukonczyłam event!!
     
    juliuszka, Anuszki oraz babula40 lubią to.
  10. Esterka23

    Esterka23 Chodząca legenda forum

    brakuje mi tylko 10 sztuk baterii do zakonczenia eventu
     
    krasnal592 lubi to.
  11. skarby6

    skarby6 Czeladnik forum

    Jeszcze raz dziękuję wam za przysłane baterie.
    z ostatnich zbiorów powinno wypaść mi ok. 28 do ....hmmm...... mam nadzieję , że 7 baterii więcej
    Mam nadzieję , że farmerama zaskoczy mnie i pozostałych walczących bardzo pozytywnie
     
  12. dosias

    dosias Generał forum

    Dziekuje wszystkim za wysyłane baterie, dzieki Wam eventy nie sa straszne i mozna je skonczyc. Mam jeszcze jeden prezent, wiec jak ktos chce to moge mu wysłac
     
  13. Ciasteczkowa♥

    Ciasteczkowa♥ Komisarz forum

    Chciałam wspomóc baterią, ale już dostałaś maksymalną ilość prezentów :( Mam nadzieję, że udało Ci się ukończyć event :p
    U mnie zagrody już stoją, za 5 godzin zobaczymy co z nich wyjdzie :p Po cichutku liczę na boćki, których jeszcze nie mam ;)
     
  14. dosias

    dosias Generał forum


    podczas G&T moge podarowac ci bocki, jak nie trafisz, ja tez niedługo postawie zagrody i licz ze moze wilki lub zabki trafie a z sadzonek taranine. W sumie to brak mi jeszcze pieskow ale ich na pewno nie zdobede w tych stajennych
     
    Ciasteczkowa♥ lubi to.
  15. Ciasteczkowa♥

    Ciasteczkowa♥ Komisarz forum

    Żabki i wilczki wypadły mi z ostatnich TSów, a pieskami mogę poratować ;) Z drzewek liczę na nesplika i poziomkowca. Zobaczymy co z tego będzie :p
    A jeśli komuś brakuje baterii, niech skrobnie sówkę ;) Nick: Dagmara1575
     
  16. dosias

    dosias Generał forum


    to czekam teraz jak cos na sowke a jesli nie uda ci sie trafic bockow to chetnie podczas G&T wymienie na pieski,

    wszystkie prezenty- baterie jakie mogłam juz wysłałam
     
    malgorzata63 lubi to.
  17. Anuszki

    Anuszki Półbóstwo forum

    Miło mi że przyczyniłam się do ukończenia eventu :)
    podczas ostatniego mi też udało się skończyć dzięki pomocy super ludziom :)
     
    malgorzata63 lubi to.
  18. krasnal592

    krasnal592 Czeladnik forum

    witam mi brakuje 56 baterii najwyżej nie ukończe trudno się mówi
     
  19. ELEK45

    ELEK45 Forumowy żółtodziób

     
  20. Morrigan

    Morrigan Fanatyk forum

    aaaa a mi jeszcze 35 baterii :oops: :oops::eek: ale jeszcze chwila to może się uda:oops:
     
  21. skarby6

    skarby6 Czeladnik forum

    Muszę iśc na terning pałeczkę przejmie babcia, może będzie miała więcej szczęścia do baterii . Dziękuję wszystkim.
    przepraszam dana4557 zorientowałem się że nie mam więcej prezentów przepraszam
    Powodzenia wszystkim
     
    Anuszki lubi to.
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.