Opinie EVENT: 5 Urodziny Farmeramy: Teleporter

Temat na forum 'Archiwum - pozostałe działy' rozpoczęty przez użytkownika BA_Czerwona, 26 stycznia 2015.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. .Magda.

    .Magda. Cesarz forum

    Dasz radę , ludziczki pomogą !
     
    Anuszki lubi to.
  2. dosias

    dosias Generał forum

    mi brakuje 170, posadziłam długorosnące na małych polach zobaczymy czy zdąże, watpie no ale coz
     
  3. Glaciusz

    Glaciusz Czeladnik forum

    A po co budziki ?
     
  4. Justa16

    Justa16 Młodszy ekspert

    hej, z ts : krety, strusie pomarańczowe, 2 x chomiki, 2 x bociany, gołębie, 2 x szopy, owce pomarańczowe, ( bociany, chomiki i szopy
    przydadzą się na gt ) ;)
    z sadzonek; 3 x klon palmowy, poziomkowiec, 2 x japońska wiśnia, migdałowiec xxl, cytryna xxl, migdałowiec xl, czarny bez xl,
    ogólnie super:inlove:
     
  5. magdamaj97

    magdamaj97 Forumowy żółtodziób

    Witam wieczorową porą. Najpierw chciałabym podziękować za bezinteresowne baterie od graczy. Dzięki Wam jestem coraz bliżej celu. Wczoraj zdobyłam sadzonki, z których otrzymałam 2x jodła xxl, pomarańcza xxl, morela xxl, cytryna xxl, klon palmowy, poziomkowiec, japońskie drzewo wiśniowe oraz :D:D jabłoń xl i pomarańczę xl. Rano zdobyłam pierwsze pięć zagród a za 38 baterie kolejne 5 bedą moje. Jak na pierwszy event po długiej przerwie i w dodatku rozpoczęty z opóźnieniem i awarią prądu, cieszę się, że mi się tyle udało. Raz jeszcze dziekuję za baterie, które dostałam. Walcze do końca, jeszcze 23 godziny eventu. Powodzenia
     
    Ostatnie edytowanie: 1 lutego 2015
  6. piegu1

    piegu1 Stały bywalec

    rosliny ( badyle ) są ale baterii brak kto ma niech da potem oddam jeszcze ok 170 szt
     
  7. -pablolandia-

    -pablolandia- Książę forum

    Event prawie skończony, zostało 10 wypadajek więc mogę już powiedzieć, że się udało :)
     
    Anuszki i dantic3 lubią to.
  8. dantic3

    dantic3 Chodząca legenda forum

    niestety u mnie też słabo lecą baterie jeszcze 91 chyba nie dam rady zebrać :cry:
     
  9. Anuszki

    Anuszki Półbóstwo forum

    Rano podrzucę jedną, szkoda że więcej nie można 8)
     
    amdep lubi to.
  10. .Magda.

    .Magda. Cesarz forum

    Jakbyś chciał zmienić zadanie.
     
  11. Ettelewen

    Ettelewen Forumowy żółtodziób

    A mi zostało jakieś 40 baterii do końca... i nie wiem czy dam radę uzbierać, bo jutro już nie będę mogła zaglądać na farmę. o rety!
     
  12. kiara-kowu

    kiara-kowu Ekspert forum

    Odkryłam kolejne stajenne: pomarańczowe krowy, pomarańczowe kozy, chomiki, jeże :inlove:, żabki :inlove:. Czekam na ostatnie baterie aby posadzić Casha przy stole. Zostanie mi tylko Bunnylin, ale na nią chyba już nie uzbieram baterii. Strasznie cienko wypadają :cry:
     
    magdamaj97 lubi to.
  13. MOD_Magiczna

    MOD_Magiczna Guest

    Dobry wieczór. Evencik skończyłam dziś rano, z Stajennych mam 2 x bociany i coś tam mniej fajniejszego. Ogólnie super :)
    Powodzenia walczącym :)
    Przypominam, że tu nie prośby o bateryjki :)
     
    Anetta41 i Anuszki lubią to.
  14. Krzychu64

    Krzychu64 Nadzorca forum

    Roślina jest. Baterii troszku brak. Odsyłam do tego watku gdzie trzeba.EVENT: 5 Urodziny Farmeramy - Teleporter/baterie i budziki
    Panna BB zmiękła na skutek mojej konsekwentnej terapii. Zapałała niechęcią do garów, a pokochała miód i drewno. Nie wiem czy wytrzyma przy ostatnim zadaniu, ale ... dam jej szansę.
     
    Ostatnie edytowanie: 1 lutego 2015
    _Grani_ i jakleci.ewa102 lubią to.
  15. baska22

    baska22 Stały bywalec

    Mam już gotowe do odkrycia tajemniczości i nie wiem czy ? odkryć je ? :wuerg: :p:p
     
  16. -toja_71-

    -toja_71- Moguł forum

    Nie wiem, jak to robią inni, mogę Ci powiedzieć, jak jest u mnie. Dziennie mam ok. 10-12 sztuk od sąsiadów i z Mieciów. Na drzewie mam odkrytą runę a na niej pełniuteńkie puchary (30% szans na wypadajki ze wszystkich pól), przed eventem staram się posadzić na polach rośliny najdłużej rosnące, mam trochę drzew (staram się ich nie usuwać w trakcie imprez), przy krótkorosnących eventówkach na noc sadzę zawsze co innego i ...
    nigdy nie mam pewności, czy uda mi się zebrać wystarczającą ilość wypadajek
    - mając poziom powyżej 85 zdarzyło mi się dwóch eventów nie ukończyć i do dwóch kupić wypadajki (brakowało raz 3 a raz 8 sztuk)...
     
    amdep lubi to.
  17. lolek55

    lolek55 Hrabia forum

    już się udało. wszystko zebrałam i mam to wspaniale pnączexDxDxDxDxD:cry:xDxDxDxDxD
     
  18. MOD_Magiczna

    MOD_Magiczna Guest

    też tak miałam, a mam parę poziomów więcej. Miałam tak dopóki nie spróbowałam szklarnii. Skorzystaj z podpowiedzi innych dotyczących uszlachetniania roślin, a zniknie problem wypadajek.
    gratki :)
     
    Anetta41, jakleci.ewa102 oraz dantic3 lubią to.
  19. dantic3

    dantic3 Chodząca legenda forum

    kochani jeszcze 80 posiałam na noc może sie uda :)
     
    Anetta41 lubi to.
  20. dosias

    dosias Generał forum

    a mi brakuje 2 baterii aby posadzic kolejna osobe, zostało by wtedy jeszcze 4 ostatnie zadania ww
     
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.