event świąteczny

Temat na forum 'Archiwum - pomoc' rozpoczęty przez użytkownika kasia750, 27 grudnia 2025.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. kasia750

    kasia750 Hrabia forum

    jaki jest sens zdobycia pnącza-.- jeżeli nie ma szans na zdobycie itemów przy tych wymaganiach:sleepy:
     
  2. MOD_Ruda

    MOD_Ruda Fanatyk forum

    Każdy ma takie same szanse, są gracze którzy już event skończyli i zbierają tylko profity.

    Zapraszam do wątku eventowego po porady co zrobić aby ukończyć event.

    Czy masz jeszcze jakieś pytanie ?
     
  3. juka769

    juka769 Okazjonalny autor

    jak isc na szczyt gory
     
  4. MOD_Ruda

    MOD_Ruda Fanatyk forum

    juka769 na przyszłość otwórz swój wątek i watro przejrzeć Pomoc bo takich pytań było już sporo.


    Po prawej stronie masz Podnóże Góry a pod spodem masz prostokąt Szczyt góry, aby zacząć trzeba mieć przygotowane 20 kluczy.

    Czy autor ma jeszcze jakieś pytanie ?
     
  5. SMOD_Casino

    SMOD_Casino S-Moderator Team Farmerama PL

    Brak kolejnych pytań, temat zamykam.
     
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.