EVENT:Święto kasztana

Temat na forum 'Archiwum - centrala' rozpoczęty przez użytkownika BA_Musa, 20 listopada 2014.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. Danutana

    Danutana Generał forum

    ok, złamałam zasady ,,dostałam kare
    bzdurną odpowiedz z PT ja sie pytam na ile mam tą karę i za co konkretnie ,,ktore zasady złamałam
    leca automatem
    policja jak daje mandat to wiem za co ,,a tu ???? ja się pytam co to za jakies bzdurne przepisy
    chcę konkretnej odpowiedzi czy to tak dużo sie wymaga ???
     
  2. prowansja46

    prowansja46 Forumowy żółtodziób

    Taka odpowiedź to żadna odpowiedź:( Napisałam ,żeby mi łaskawie napisali w którym to punkcie naruszyłam zasady gry !Jak się kogoś skazuje za cokolwiek to się to uzasadnia w szczegółach a nie w okólnikach :( Po za tym w odpowiedzi jak zwykle z automatu nie napisano łaskawie ,na jak długo konto ma być zablokowane ! |Żenada na maksa - Przysięgam w kwietniu 2015 minie już 5 lat ja gram w farmę ładując w BP ciężkie pieniądze i po raz pierwszy zdecydowanie mówię stop BP i farmeramie ! 4 dożynki w których brałam udział i OSTATNIE . ramona45
     
  3. .Farmeria.

    .Farmeria. Półbóstwo forum

    zanim zaczęli wrzucać,mieli nawet ostrzeżenie,że uczciwość będzie sprawdzana

    Czy ja to pisałem, rano do popołudnia na liście byłem, teraz nie, czyli co z tego wychodzi, a jak np jutro okaże się że to np błędy skryptu, to co wtedy.
     
  4. azikowo

    azikowo Fanatyk forum

    współczuję Wam, to jakaś totalna żenada:eek:, brak słów
     
  5. gosiagosia60

    gosiagosia60 Chodząca legenda forum

    Taka ciekawa jestem...U Niemców cisza...Tam wszystko ok jest?Tylko u nas jak zwykle? o_Oo_Oo_O
     
  6. bonczo

    bonczo Zaawansowany

    Z tego co widzę, po współpracy PT polskiej, nie ma szans na jakiekolwiek wrócenie kont do top1000 ani zdjęcia blokady. Umywają ręce od tego, nawet nie próbujcie bo szkoda nerwów.
     
  7. agbiko

    agbiko Półbóstwo forum

    A ja chciałabym tylko uzyskać oficjalne odpowiedzi od ekipy na proste pytania:
    1. Czy sprawdzanie kont użytkowników już się zakończyło?
    2. Czy lista jest już ostateczna?
    3. Jak mógł być wcześniej uruchomiony skrypt jeżeli gracze nadal dostają blokady?
    4. Czy jako gracze nie zasługujemy na odrobinę szacunku i udzielenie nam konkretnych wyjaśnień?

    Nie rozumiem dlaczego władza milczy???
     
  8. BA_Izolda*

    BA_Izolda* Komandor forum

    Dziękujemy bardzo za udział w dyskusji.
    Niestety sprawy potoczyły się tak, a nie inaczej.
    Nie będę pisać o uczciwości lub jej braku.
    Jeśli ktoś brał udział w TOPie to musiał się liczyć z kontrolą i jeśli został zbanowany to powinien w tej sprawie udać się do Pomocy Technicznej i tam kontynuowac korespondencje.
    Dodam też, że na Forum nie tolerujemy obrażania, nawet jeśli powodują to emocje, a także zamieszczania fragmentów z prywatnej korespondencji z PT.

    agbiko wyjaśnienia w sprawie konkretnych banów są poufne i przekazywane tylko osobom, których dotyczą przez Pomoc Techniczną.
    Konta użytkowników mogą być sprawdzane cały czas, nie tylko podczas TOPu.
    Nie posiadamy niestety żadnych informacji o tym czy lista jest już ostateczna.


    Temat zamykam.
     
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.