Empty nest points

Temat na forum 'Archiwum - pomoc' rozpoczęty przez użytkownika glajda1011, 16 maja 2019.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. glajda1011

    glajda1011 Moguł forum

    Takie "cuś" o grafice jajka w gnieżdzie siedzi u mnie w stodole w dziale inne i nie wiem co to jest i do czego "toto" służy, ani skąd to się wzięło. Może ktoś wie coś na ten temat i mnie oświeci?
     
  2. BA_Rock

    BA_Rock Board Administrator Team Farmerama PL

    glajda1011, wg nazwy zapewne są to punkty pustego gniazda, związane w z likwidacją szkoły farmerów. Punkty te już nie powinny być już widoczne tylko zamienione na PD, TPD i SG. Wszystko zgodnie z >>poradnikiem<<.

    Jeśli te punkty nadal są na Twoim koncie, napisz proszę w tej sprawie do Pomocy Technicznej.
     
  3. glajda1011

    glajda1011 Moguł forum

    No tak. Heh . Już się zapomniało, jak to się było mentorem :)
    Dziękuję bardzo.
    Można zamknąć temat.
     
  4. SMOD_Casino

    SMOD_Casino S-Moderator Team Farmerama PL

    Temat, w związku z tym zamykam.
     
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.